Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknik analizim iyi değildir. Bilenler yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

bence eriksenin maç içi kaybolmasının/sezon boyu dalgalı gitmesinin 4 sebebi var;

kane yok, takımın eriksenden sonraki en teknik, pozisyon hazırlayacak oyun görüşü olan adamı

fiziki olarak tükenmiş olması, bu yıl sakatlık harici bütün maçlarda 11 oynadı sanırım ve bu maçların çoğunda 10 değil 8 oynadı

yanında pasör ve yaratıcı adam olmaması, alli vasat oyun kurucu/pozisyon yaratıcı, lamela sakat ve bnce buraların adamı değil, son zaten fwtimsi adam, mourada bir şeyler yapmaya çalışıyor ama futbolu çok gerilemiş

mevkisinde oynamaması veya mevkisinin belli olmaması. maçların tamamını aynı yerde bitiremiyor. 10 numarada oynasa alliye yer kalmıyor, geride defansın önünde oynayıp geriden oyun kursa bu sefer takım gol pozisyonu bulamıyor. bu maç ve bu sezon boyunca sakat cezalı vya yokluktan defansif oyun kurucu mu yoksa ofansif oyun kurucu mu yoksa kanat mı oynuyor belli değil maçta her yerde görüyoruz adamı.

ben olsam bu maça forvtte alli, llorente yerine dier koyup 3-4-3 oynardım veya 3-4-1-2.maçta bir şey dikkatimi çekti moura o boyla llorenteden çok hava topu kazandı
    tothenam a pochettino nasıl bir futbol oynatıyor teknik taktik analizini yapar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: buse_sporsanatbilim

tothenam a pochettino nasıl bir futbol oynatıyor teknik taktik analizini yapar mısınız?

Alıntıları Göster
    her 6 ayda bir gelip şunu bütün konularda soracağına maçları izler misin ?
  • yusei kullanıcısına yanıt
    maçları izlemeye vaktim yok herhalde ondan soruyorum yardım etseniz sorun olmaz yani
  • Haydi Poşet yap bu gece birşeyler
  • 2-0 Ajax'ın yıldızlar karması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

2-0 Ajax'ın yıldızlar karması
    müthiş oynuyorlar ya. Finalde efsane olacak son yılların en iyi finali. Liverpool - Ajax
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Evet büyük ihtimal öyle olacak.
  • trippierlendik....
  • yusei kullanıcısına yanıt
    hic tripier e laf atip suclu onu bulmanin alemi yok.poset denen hocanin hoca olmadigini kabullen basta ex

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neler neler kaçıyor...
  • GOOOOL
    Edit: 4.55'te açtım maçı 5 sn sonra gol geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Mayıs 2019; 23:59:13 >
  • MOURA
  • Ulan maça bak uykusuz kaldığıma değdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-2 skordan yattık iyi mi
  • İNANILMAZ!!!
  • Helal olsun, finalde başarılar.
  • Liverpool bekle...

• Tebrikler beyleeeeeer

• ne maçtı bea lucas moura hattrick ..
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.