Şimdi Ara

Tottenham Hotspur FC Taraftarları | CONTE ! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.590
Cevap
10
Favori
127.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tottenham bana 2005 de ki Liverpool havası veriyor onlarda yarı finalde Chelsea ile kıran kırana tur için mücadele etmişlerdi.Olurda finale çıkarlarsa Barcelona karşısında ne yapacaklarını kimse kestiremez
  • Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt
    Bana daha çok 2012 chelsea'yi hatırlatıyor :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler güzel sonuç ve üst tur :)

ajaxı hafife alanlar bu sene hep kaybetti. totnım final rahat gözüyle çıkmamalı maça. başa baş geçecek bir 2 maç bekliyorum. gönlüm ingiliz takımlarından yana.
  • Tottenham = semi-finalists for the 1st time since 1961/62

• Hem de Llronte ile kazanıyorlar.

Tebrikler...

• Finale çıkalım da finaller belli olmaz. Hem belki Liverpool da eler. Tottenham bugünleri çoktandır hak ediyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir galibiyet aldık. Helal olsun sana Poche hocam. Şu eksiklerle adamın yaptıklarına bakar mısın. Sezon sonu büyük kulüp yolcusu olur diyordum ama bence kalmalı ve kalacak. Stad yapıldı. Bu sene transfer bütçesi de verilecek. Neden seneye bir PL şampiyonluğu gelmesin ki? En sevdiğim futbolcu olan KDB'ye gerçekten yazık ya. Şu takımda olmasını kabullenemiyorum. Kendi kültürü olan, köklü bir büyük kulübe gitse kupa kazandırır. Aktif en iyi 3.futbolcu benim için Messi ve Ronaldo'dan sonra.
  • Pochettino sabah akşam övülmeli.

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Real ve Juve deplasmanda avantajlı skoru alınca kendilerini yayıp turu kaptık gözüyle baktılar. Bu kez ilk önce Ajax deplasmana gelecek. Farklı olacak bence

• Madrid küçümsedi 2. maç boyunun ölçüsünü aldı, Juventus Ajaxın turu geçmesini Real'in kötülüğüne bağlayıp küçümsedi ezilerek elendi.Eğer Spurs küçümsemezse ki artık yarı finaldeler %51 Tottenham diyorum.Juventus'un orta sahası Ajaxı oynattı, lakin Spurs ortasahası hem daha baskılı oynuyor hemde daha yaratıcı.

Umarım final Liverpool-Tottenham olur da city maçı gibi büyük bir maç daha izleriz.
  • Çok kötü maçtı. Açıkçası berabere bitmesini de istedim, maçın hakkı sanırım buydu çünkü.

Eriksen'in golü harikaydı tabii.
  • basliga ismimi vermissiniz bu benim icin gururdur.artik ben de bir real madrid taraftariyim

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Stad inşaatının bitmiş olması tüm paranın nakit verilmiş olduğu anlamına gelmiyor malesef ama sponsor vs dediğin gibi bir şekilde bu sene en az 100 150 bandında bir para harcayacağımızı, harcamak zorunda olduğumuzu düşünüyorum. beklentide bu yönde zaten.

bu arada kane in olmaması aslında kontra/deplasman oyunu açısından o kadar iyi değil, kane oyunu en iyi süzen ona göre pozisyon alan, alan açan ve en önemlisi ara / diagonal pas atabilen forvetlerden biri bu yüzden bundan mahrum kalmamız bi dezavantaj.(hatta yaklaşık 1.5 yıldır sakat sakat yarı sağlıklı ve formsuz olmasına rağmen bu sayede çok fazla iş gördü) ama kane'den de önemlisi maalesef bu maça winksten mahrum çıkmamız, delenin de oynayıp oynamayacağının kesin olmaması(eli kırıldı) umarım son lucas eriksen beklenin üstünde oynar (özellikle eriksen şu 2-3 aylık leş formunu üstünden atmazsa işimiz yaş) yoksa topu full city e vererek 90 dk yı gol yemeden geçirmek zor. ben en az 1 gol atarak 1-1 2-1 gibi bi skorla turlayacağımızı düşünüyorum hadi bakalım
    Son turu getirir dedik, ne dediysek o

Not.Cezam yeni bitti

• tottenham, yeni stadiyla bar ve restoranlardan her mac gunu 900 bin avro para kazaniyormus.yeni stad tottenhama ingiliz futbolunda seviye atlatacak gibi gorunuyor.guc ve konum olarak m.city ve m.unitedin ardindan 3.siraya gelmeleri yuksek ihtimal.

• totnim bu sene kupayi alsin almasin ajaxtan ona emanet ettigimiz evlatlara sahip ciksin, oyuncu satmasin.

adam akilli takviyeler yapsin, poseti gondermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Todo Al Blancos -- 26 Nisan 2019; 23:35:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

basliga ismimi vermissiniz bu benim icin gururdur.artik ben de bir real madrid taraftariyim
    todo başlıkta bloklusun
  • yusei kullanıcısına yanıt
    EX

• Dün Kawhi Leonard hakkında bir yazı okuyordum. Dün gece rüyamda Barca - Tottenham finali olmuştu. Kawhi Leonard da Tottenham forması ile maçı kazandıran golü atmıştı
  • Tottenham evinde Ajax karşısında 1-0 geride gol Van de Beek. Van de Beek bu sezon çok güzel oynuyor, golleri de var. Bence Avrupa yılın 11'inde yer almalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 30 Nisan 2019; 22:20:59 >
  • Ajax eziyor şimdilik.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.