Şimdi Ara

Total War: Three Kingdoms (2019) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
8.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen ortadan kaldırmak lazım onu yoksa bela oluyor adamın başına ilerde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cevap alamadım bu sarı sarıklılar dlcsini almalımıyım, çok büyük değişiklik oluyor mu?
  • Oyunu sömür ararsan yeni bir şeyler öyle alırsın acelesi yok oyun çıkalı henüz 19 gün oldu

• Ben nedense çabuk sıkıldım bu oyundan ya 45 saat oynadım. İlk total war oyunum rome 2 idi hiç biri onun tadını vermiyor Kesinlikle kötü oldugundan felan değil her şey mükemmel . Harita devasa büyüklükte bir süre sonra ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz büyüdükçe çok fazla savaş açan oluyor. En son gongsun zan ile haritanın yarısını aldım ama savaş savaş bitmiyor her yerden ordular fışkırıyor. Kıyıda kenardaki ufak devletler de saldırıyor sürekli. Diğer yarısıda cao cao’nun elinde. Bu arada pek oynayan yok herhalde bu oyunu burada.

• Pahali oldugundan dolayi kimse yanasmiyor su an steam indirimleride berbat zaten.

• Bgn kan dlcsi geliyor

• Steam yaz indirimlerinden sağlam strateji oyunu almak istiyorum.
    Civ 6 mı yoksa Total war Three Kingdoms mu alsam? Hangisini, neden tavsiye edersiniz?
  • Epik savaşlar tr alt yazı güzel grafiklermi strateji savaşsız günümüze kadar gelebildiğin çağ atmamalı stratejimi istiyon

• arman09 kullanıcısına yanıt
    Savaşlı olmasını isterim
  • İkisini de alma. Civ 6 ek paketleri olmadan bir halta benzemiyor. Tk ise dönem oyunu bayar bir zaman sonra. Antik Çin için ölürüm diyorsan al.
  • Three Kingdom diğer total war oyunlarına göre çok çok iyi ama sadece çin içerisinde geçtiği için biraz daha kolay sıkılabiliyorsun. Ama özellik açısından hiç birinde olmayan yeniliklikler var. Savaşlı aksiyonlu olsun istiyorsan almanı öneririm.

• Codex yapıştırmışlar bunlara.
  • Total War oyunlarında savaşta askerleri yönlendirmek zorunluluk mu yoksa savaş simülasyonu var mı?
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Otomatik savaş özelliği var ama pek iyi bir sistem değil. Bazı durumlarda çok fazla asker kaybettiriyor. Örneğin kale kuşatmasını otomatik sonuçlandırınca orduda süvari varsa süvariler tamamen yok olabiliyor. Elle yönetmek çok daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Otomatik savaş özelliği var ama pek iyi bir sistem değil. Bazı durumlarda çok fazla asker kaybettiriyor. Örneğin kale kuşatmasını otomatik sonuçlandırınca orduda süvari varsa süvariler tamamen yok olabiliyor. Elle yönetmek çok daha mantıklı
    Otomatik sonuçlandırma kesinlikle hatalı oraya bir güncelleme gelmesi lazım.Elle oynayarak kıpkırmızı kati yenilgi diye bahsedilen birçok savaşı kolaylıkla aldım.Bunu yaparken de low da filanda oynamadım.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Çoğu Tw oyununda sorunlu. Oradaki çizelgeye güvenmemek gerekli :) çok fazla asker kaybı oluyor otomatik yapınca. Attila'da çok daha kötüydü. Bir tek rome 2 'de hoplitlerle saldırı düzenleyince kayıp çok az oluyor o kadar.
  • Yeni dlc gelmiş 8 prens diye. Her prens beraberinde oyuna yeni askeri birlikler ekliyor. Bu prenslerin içinde Sima Lun adlı elemanın emrinde de Hun süvarileri var. Xiongnu Süvarileri ve Xiongnu katafraktları diye. Oyuna sahip olanlar bakabilir dlcye. İlginç belki ileride Hunları direk oyuna devlet olarak koyarlar.
  • arkadaşlar oyunda birim alıyorum ancak mesala 30 kişilik birimse komutanımın yanında çizgi sarı oluyor ve 17 falan asker oluyor bazen hatta çoğu öyle nasıl fullenicek bu acaba yaralı olma durumu varmı? varsa nasıl iyileşirler
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Askeri birim aldığında ilk olarak bir kısım asker hazırda bulunuyor, sonraki turlarda asker sayısı yetiştirme zamanına bağlı olarak tamamlanıyor. Yıl bazlı değil mevsim tur olarak ilerlediği için böyle oluyor. Rome oyununda mesela sipariş verirsin kaç turda hazır olacağı yazar.
  • DeliKulaBey kullanıcısına yanıt
    çok saol usta
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.