Şimdi Ara

Total War: Three Kingdoms (2019) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
8.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı sorun bende de var. Kutulu aldım ama DLC elime geçmedi nedense
  • Sarı sarıklılar bedava dlc nasıl aktif olmadımı sizde ? Benim kargo yolda yarın gelirse yazarım.
  • LIMITED EDITION İÇERİĞİ:
    - Total War: THREE KINGDOMS oyunu özel kutusu ile.
    - Campaign Map & Karakter Posteri
    - Yellow Turban DLC ( Bu kod ürünü 30 Mayıs 2019 akşam saat 18:00'den önce satın alanlar içindir, ayrı gönderilir, kutunun içinde değildir)

Aral'ın sayfasında yazanlar.
  • Ben Aral'a yazdım çünkü firmalar direk distribütöre yönlendiriyorlar, kendilerinin de bilgisi yok. Büyük ihtimalle Aral yollayacaktır DLC kodunu diye düşünüyorum.
  • Grafiklere ve arayüze bayıldım. Cartoon art olayı çok yakışmış. Almayı düşünmüyordum ama aşırı yükseldim su anda. Kutulu da çok cici.
  • oyunun optimizasyonu iyi, daha guzeli camur grafikli degil ordular artik, daha yumusak cevre ve ordular var. ordu kontrolude cok daha kolay olmus fakat campaing kontorlu yeni bir arayuz oldugundan sanirim karisik geldi bana. tur sureleri cok kisa.
    bundan sonra yapilacak total warlar dehset olacak eminim. birde komutana gorev versek savasta 10 numara olcek 3 tane komutan var warhammerda daha fazla hangi birine bakim ben.

bu arada trt de yayinlanan 3 krallik dizisi ve bu oyun ayni kitabi isliyor oyundaki karakterler dizidekilere de cok benziyor. yine bu kitabi konu alan animelerde var oyundan once veya oyun sirasinda bunlari izleyip hem karakterleri taniyip hikayeyide ozumseyebilirsiniz.

anime bu
    https://www.anime-planet.com/anime/souten-kouro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 28 Mayıs 2019; 10:55:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kargodan geldi oyun içerisinden dlc kod çıkmadı aral teknik aradım izah ettim mail yoluyla kod yollandı.
  • Şu oyundaki aksiyon hiç bir oyunda yok gerçekten . Sakin sakin kıyıda geçineyim gibi bir durum yok kesinlikle Bi anda kendimi koalisyonların içinde buluyorum. Cao Cao ile devam ediyorum. Süvari odaklı oynayanlara tavsiye ederim. Baskın süvarileri epey güzel. Birde komutanlar bence aşırı fazla güçlü. 300 kişiyi bile tek başına yok ettiği oluyor sadece tek birinin. Diplomasi seçeneklerinide cidden efsane yapmışlar. Yendiğiniz ülkeyi 10 turluğuna haraca bağlama çok işe yarıyor ekonomik açıdan.

• DLC kodu için destek.aralgame.com talep oluşturursanız kodu mailinize yolluyorlar.
  • kene. kullanıcısına yanıt
    aldım hocam email olarak gönderiyot

• canına yandımın oyunu dünya paraya mal oldu bana. normalde ps4 ve xboxone'dan oynuyorum ben oyunları, evde hala bir masaüstü pc tutmamın tek sebebi total serisi. phenom ii x6 1090t antik bir işlemcim var, warhammer 2 ve thrones of britannia oynatıyordu orta ayarlarda 30 fps. three kingdom phenom desteklemez diye düşünüyordum ama destekliyormuş, ikinci el bi gtx970 aldım forumdan hadi bu oyunu da upgrade etmeden atlatalım diye ama 450 watt güç kaynağı yetmedi, 1080p'de on dakika oynayınca reset atıyor pc. bir de güç kaynağı alacağız.

bu arada dr'dan aldım ben oyunu sabah, kod için dr mı aramak gerek yoksa aralı mı acaba?
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Aral ile görüşmeniz lazım. İyi eğlenceler :)
  • Total War: Three Kingdoms (2019) [ANA KONU]Total War: Three Kingdoms (2019) [ANA KONU]Total War: Three Kingdoms (2019) [ANA KONU]

Rx vega 56 i5 9600k oyun çok iyi olmuş menülere alışmaya çalışıyorum taa antialiasing fxaa'ya göre 7 8 fps düşürüyor

• i5 işlemci ve gtx 850m kartla oynayabilir miyim sizce?Birde steam indirimleri ne zaman gelir?
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Gtx 850m epey zayıf kalır galiba. Yılbaşına kadar ciddi indirim göreceğini zannetmiyorum. Özellikle de kırılmazsa indirim konusunda pek aceleci olmuyor CA.

• Oyunu oynayan arkadaşlara tavsiyem Toprağın Savunucuları adında bir okçu birliği var reformları olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlayıp o birliği açmanızı öneririm. Aşırı derecede etkililer özellikle kuşatmalarda kuleleri hemen yakabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Gtx 850m epey zayıf kalır galiba. Yılbaşına kadar ciddi indirim göreceğini zannetmiyorum. Özellikle de kırılmazsa indirim konusunda pek aceleci olmuyor CA.
    Düşük ayarlar sıkıntısız çalıştı.Alıp çalışmazsa iade edecektim ama sevindim.Lakin dlc'yi almadım almalımıyım sizce çok büyük bir değişiklik var mı?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANBUYUK06 -- 3 Ocak 2021; 0:41:36 >
  • Oyun çok güzel olmuş, tarihi modda oynuyorum. Oyun ilerledikçe sıkıcılaşmıyor aynı heyecanda devam ediyor. Online savaş yapmak isteyen eklesin steam: arslanbenzer

• CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle durum böyle :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.