Şimdi Ara

Total War: SHOGUN 2 (2011) [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.551
Cevap
1
Favori
85.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar meraba .. fall of the samurai aldım bugün ... sanırım 200 yıl sonra falan başlıcam normal shogun2'den ... shogun 2 zamanından oyuna başlayamazmıyım ? çünkü silah olayının hemen girmesini istemiyorum .. önce normal silahsız kapışmalar olsa daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenova

Sinirlenmemek elde değil, playstore dan oyunu online key olarak aldım, aktive edip oyunu steam üzerinden kurdum. Fakat her açılış sonrası ekran öylece kalıyor, AppHangB1 hatası veriyor, 64 bit işletim sistemi kurulu, Sp1 üzerine güncelleştirmeleri de yaptım, bu sorun hakkında bilgisi olan var mı acaba. Ayrıca oyun steam de total war shogun 2 olarak gözüküyor, neden fots olarak ismi gözükmemekte anlamadım.

hocam soruna çare bulabildin mi ? bulabildiysen banada söyle çünkü aynı sorun bende de var !

• ya yok mu bi kul cevap verebilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archonn

Arkadaşlar meraba .. fall of the samurai aldım bugün ... sanırım 200 yıl sonra falan başlıcam normal shogun2'den ... shogun 2 zamanından oyuna başlayamazmıyım ? çünkü silah olayının hemen girmesini istemiyorum .. önce normal silahsız kapışmalar olsa daha iyi olurdu

Sanırım öyle olmuyor.
  • Arkadaşlar bu oyundan atma sorunun tam bir çözümü yok mu acaba ? İlk oynadığım sıralarda atmıyordu sonradan savaşa girerken veya savaş bitiminde atıyordu sadece.O da arada bir.Oyunda ilerledikçe daha sık olmaya başladı.Ses kartı,ekran kartı güncelledim,appdata'daki shogun 2 dosyasını sildim bi nebze düzelme oldu.
    2-3 saat kadar oynadıktan sonra tekrar atmaya başladı savaş loadinglerinde.Bu sefer steam'den dosyaları kontrol ettirdim savaş loadinglerinde atma sorunu çözüldü ama şimdi saçma sapan yerlerde,clan sekmesinde,finans sekmesinde,turn atlarken veya compaign haritasında herhangi bişey yaparken atmaya başladı
  • arkadaslar rome total warda unıtelerın hepsının kısa yolları vardı bu shogun 2 de ben onları bulamadım yardımcı olabılır mısınız ?

mesela atlı bırlıklerı secmek ıcın a tusuna basıyorduk okcuları secmek ıcın b ye basıyorduk vs (tuslar rastgele yazılmıstır ornek olsun dıye )
  • tutorial tadında bi' şey var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

tutorial tadında bi' şey var mı acaba?

Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Var

rome'den beri baya bi' şey değişmiş sanki, beceremedim bir türlü ilerlemeyi
  • quote:

quote:

quote:

Var

Rome oynamadımda Medieval I-II'yi oynamıştım bayağı.Pek zorluk çekmedim Shogun 2'ye alışırken.İlk başlarda zorlanman normal ama tutorial falan değilde direk bir klanı seçerek oyuna başla.(Shimazu ve Chosokabe öneririm başlangıç yerleri çok iyi) İlk 15-20 turn'den sonra çözersin genel olarak.Ondan sonra oyunda ustalaşmak kalır sana

Edit=İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 21 Temmuz 2012; 22:01:42 >

• quote:

quote:

quote:

Var

• Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai almaya değer mi herşeye DLC çıkartıyolar kan efekti bile 2$ oyunu zamanında 40$'a aldım şimdi indirimdeyken dlc ve ek paketler toplam 63$ ediyor bu dlc ve ek paket çok büyük yenilikler getiriyo mu ? almaya değer mi ? multiplayerda online kısmında kimseyi göremiyorum dlc olmadığı için mi yoksa oynayan mı yok ? cracklersem bütün dlc ve ek paketler açılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai almaya değer mi herşeye DLC çıkartıyolar kan efekti bile 2$ oyunu zamanında 40$'a aldım şimdi indirimdeyken dlc ve ek paketler toplam 63$ ediyor bu dlc ve ek paket çok büyük yenilikler getiriyo mu ? almaya değer mi ? multiplayerda online kısmında kimseyi göremiyorum dlc olmadığı için mi yoksa oynayan mı yok ? cracklersem bütün dlc ve ek paketler açılır mı ?

Fall of The Samurai ve Rise of The Samurai alınması gereken DLCleri çünkü tarihsel olarak bütünlük sağlıyor. Her ikisindede uniteler, teknolojiler, klanlar vb. bir çok şeyde farklılık var doğal olarak.
    Tarihsel sıraya göre; Rise of The Samurai - Shogun 2 - Fall Of The Samurai olarak gidiyor oyun.
  • arkadaşlar shogun total war oyununu oynarken oyundan çıkma sorunu yaşıyordum.daha sonra yardımlarınız sonunda ekran kartını güncelledim ve C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasöründeki shogun 2 klasörünü sildim ve oyun oynanabilir oldu.ancak bu seferde iki üç saat oynadıktan sonra oyun yine atmaya başladı. C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasörünü yine sildim ve oyunu en baştan yine 2-3 saat oynadım.daha sonra yine aynı sonucu aldım yani oyundan attı. şimdi klasörü yine silsem yine en baştan başlıcam.oyunun sonu bir türlü gelmiyor böyle olunca da. ne yapabilirim.pc de yeterli alanda var. ne yapabilirim bu konuda
  • Arkadaşlar, oyunu yüklediğim yeri bulamıyorum.Yardımcı olurmusunuz ? sağ tıkladığımda dosya konumu diye bişeyde çıkmıyor
  • arkadaşlar

steam'de çok sağlam kampanya var,

fall of
    rise of samurai
    shogun total war 2'de
    ve tüm DLC'lerde %50 indirm var
    alacak olanlar kaçırmasın
  • oynamak isteyen skype eklesin ''hardlinelegolas''
  • Dostlar oyunda hero yaratma gibi bir olay var mı? Şöyle battal gazi gibi bir karakter ile orduları dağıtabileceğimiz

İsyan nasıl çıkarabiliriz rakip klanların şehirlerinde?

Ninjanın yakalanmaması için ne yapmak lazım?

Birde noob bir oyuncu için taktiğiniz var mı normal zorluk seviyesinde savaşlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokata

rome 2 total war istiyorduk

istediğini alıcaksın
  • Bende oyunun açılış ekranı geliyor, çalışmayı durdurdu diye hata verip atıyor. Yeni crackler mi denemedim, ..edit/.. 2500 komut sistemine yazılan şeyleri denedim ama olmuyor. yabancı sitelere baktım NVIDIA'nın ayarlarına girip 3D ayarlarıylada oynadım, bir umut açıyordum oyunu, silip silip yüklüyordu, C olmuyor D diyordum ama hep aynı. Açılıyor ve çalışmayı durdurdu diye hata veriyor. Oyunu oynamak için can atıyorum ama bu hata elma şekeri elinden alınmış bir çocuk gibi bırakıyor beni ortada arkadaş. Bir çözüm bilen varsa benim sesime kulak ver .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostBell -- 8 Şubat 2013; 3:51:30 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.