Şimdi Ara

Total War Saga: Thrones of Britannia [Ana Konu] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

EU4 farklı bir oyun onunla karşılaştırmayı doğru bulmuyorum. Eğer Medieval Total War 2 ve Empire Total Warı oynadıysan farketmişsindir oyun hep aynı hamleleri yapıyor Rome 2'de böyle bir şey farketmedim, bu diğerine kıyasla iyi demek ama şahane bi yapay zekası var demiyorum.

Alıntıları Göster
    Mantıki açıdan konuşuyorum. Yoksa Eu 4 tabiki farklı bir oyun. Yani demek istediğim verdiğimiz diplomatik kararların bir anlam ifade ettiği, yaptığımız hamlelerin kısa ve uzun vadede, olumlu veya olumsuz taraflarını görebileceğimiz bir TW oyunu istiyorum ben. İlla Paradox oyunları gibi olmasına gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Kesinlikle aynı düşünüyorum. Medieval 2'nin üstüne bir gram bir şey eklenmedi. Sürekli aynı şey. Eu4 gibi değil yani. Empire Total War'da da aynı mekanikler vardı bunda da aynısı.

Hala nasıl satın alanlar oluyor anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam madem benim iletiyi alıntıladın senin vesilenle buradan halkımıza seslenmek istiyorum Bu oyuna 100 tl vermeyi düşünen ve hatta önümüzdeki dönemlerde çıkacak olan ucuz Hong Kong sineması tarihsel uçmalı kaçmalı savaş filmi tadındaki oyunu almayı düşünen kardeşlerim. ALMAYIN!!! 100 liraya gidin EU4 alın. Tarihte ve günümüzde dünya siyasetinde verilen veya verilmiş olan diplomatik kararların iç yüzünü daha iyi kavrarsınız. Düşünme beceriniz level atlar. Ufkunuz açılır.Bütün dlclerini almanıza da gerek yok. Paradoksfan sitesinde her dlcnin ne işe yaradığını anlatan rehberler var. Oradan bakın zevkinize göre ayarlayın bir şeyler. Hazır indirim dönenindeyiz. Öyle oyun karışık diye de gözünüz korkmasın. Youtube da dünya kadar kaliteli rehber videoları var. Öğrenirsiniz öyle aman aman zor bir yanı yok öğrenmenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Mantıki açıdan konuşuyorum. Yoksa Eu 4 tabiki farklı bir oyun. Yani demek istediğim verdiğimiz diplomatik kararların bir anlam ifade ettiği, yaptığımız hamlelerin kısa ve uzun vadede, olumlu veya olumsuz taraflarını görebileceğimiz bir TW oyunu istiyorum ben. İlla Paradox oyunları gibi olmasına gerek yok.

Alıntıları Göster
    Evet dediğiniz gibi bir oyun çok iyi olur, Paradox'un oyunları ve Total War'ın karışımı, uzun bir dönemi kapsayan bir oyun...
  • bu oyun niye beğenilmedi anlamadım optimizasyonuda çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bu oyun niye beğenilmedi anlamadım optimizasyonuda çok iyi
    Hocam beğenilmeyen yönlerden ziyade birikmiş bir tepki bence. Oyunu oynadım gayet güzel, dediğiniz gibi optimizasyon iyi ama çok küçük bir oyun. Sadece Britanyada geçmesi, bazı özelliklerin kısıtlanması falan ve yapımcının böyle küçük projelerle ilgilenmesi hep ön yargı getiriyor. Kullanıcı artık bi Medieval 3 falan bekliyor ( Medieval 3 duyursalar zaten kıyamet kopacak kitlede ) ama yapımcı hala Britanya ayrı Çin ayrı oyun çıkartıyor.
  • Ayrton Senna da Silva kullanıcısına yanıt
    o çin şeysini alan olcakmi merak ediyorum hiç güzel durmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

o çin şeysini alan olcakmi merak ediyorum hiç güzel durmuyor
    Sırf Çin pazarında bile satsa iyi para kazanır. Yalnız CA harbiden iyice bokunu çıkardı. Yaptıkları oyunlarda gittikçe grafik kalitesi artıyor ama içerik hala on küsür yıl önceki medievaldan hallice. Şimdi bu adamlar dese ki MW3 çıkaracaz diye zerre heyecanlanmam. Çünkü biliyorum ki yine grafiği basacaklar, Rome 2 haritasından hallice bir dünyada, kısıtlı diplomasi ve tırt yapay zeka ile savaş yapıp duracağız.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar forum öldüğü için burada çok paylaşılmıyor ama strategyturk üzerinden oyuna dair gelişmeleri takip edebilirsiniz. Videolara çeviri yapılıyor ve oyun yapımcıların paylaşımları türkçe içerik olarak paylaşılıyor.

Strategyturk sayfası

Three Kingdoms, geniş harita, derin diplomasi, yeni casus sistemi ile şimdiye kadarki en derin total war oyunu olma yolunda. Coğrafyayı pek çok kişi beğenmese de yeni bir shogun'dan ise daha farklı bir hikayeyi oynamak herkesi sevindirecektir.

Thrones of Britannia için ise, oyunun müzikleri gayet güzel ve CA ekibi tek bir ekipten oluşmuyor. Örneğin TW ekipleri ne üzerinde çalışıyor yazılarına bakın. Tarihsel ekibi, fantastik ekibi gibi çeşitli ekipler farklı oyunlar üzerinde çalışıyor.

Medieval beklentisi olanlar için ise şöyle bir link paylaşayım. Bu sizi tatmin edebilir.

Medieval Kingdoms Mod

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.