Şimdi Ara

TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirim! 1 aralıkta başlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
13
Favori
6.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzin 4.61 e gelir gayet iyi diğer bankalar 4 kere 100 e 30 verirken paraf 3 kere 100 40 veriyor ve üstüne 20 de bkm veriyor daha ne istiyorsunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her istasyonda kampanya birleşmiyor, sanal posun hangi bankaya ait olduğu ile ilgili sanırım, birleştirenler hangi istasyondan aldıklarını yazarsa iyi olur o yüzden.

Benim birleşmeyen alışverişim tepretoğlu renaultun oradaki total doco acıbademdendi. Normalde istasyon paraf üyesi ve mobil ödeme var. Sadece bkm indirimi düştü, paraf kampanyası ile birleşmedi

• Kombo olursa motorin litre fiyatı ne kadara tekabül ediyor? Çünkü en son dün Ankara/Cebeci mezarlığın oradaki Starpet’den litresi 4,55 TL den aldım.

• 100 e 90 olarak çekiyor karttan.

bu arada acıbadem Total de dizel sürekli %2 -3 indirimli. şu an 4,90 ( normalde 5,05 )
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

quote:

Orijinalden alıntı: 35aramis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

quote:

birleşerek 330 tl harcanarak 60 tl indirim ve puan toplamıyla 270 e gelir şimdi güzel oldu

Paraf ile Total’de 40 TL ParafPara
    Paraf ile 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce bankada kayıtlı cep telefonundan, TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
    İlk alışverişin, gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir.
    40 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ocak 2018’de geri alınacaktır.
    Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 40 TL ParafPara kazanabilir.
    Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacaktır.
    Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.
    Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez.
    18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
    Business kartlar, ek kartlar, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Total Mobil Ödeme ile yapılacak işlemler kampanyaya dahildir. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri

diye özellikle pos cihazından geçmesi gerekir diye belirtilmiş. yani birleşmez gibi.

bkm ekranında ödeme yaparken paraf kartı seçeceğiz paraf sanal pos kullanılmış olmayacak mı ?

Fiziki pos diye belirtmiş. ona istinaden olmaz gibi.

Fiziki pos bilgisi yok.

Ayrıca 40 tl parafpara TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek

370 tl akaryakıt ya da otogaz alışverişine 300 ödenecek

Oran çok iyi

Paraf ile 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan

İstasyonda ki paraf posundan diyor,fiziki olmuş olmuyor mu?

Total

Macun Mahallesi, 06200 Yenimahalle/Ankara

https://goo.gl/maps/NXN4Nni1XjL2

Adresinde iki kampanya da geçerli.

Kombo da sanırım oldu.

TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirim! 1 aralıkta başlar

TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirim! 1 aralıkta başlar

• total uygulamasını indirdim. plakamı tanımladım ama kart ekleme ile ilgili bir şey göremedim uygulamada. ödeme yapacağımız sıradamı çıkıyor o
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

total uygulamasını indirdim. plakamı tanımladım ama kart ekleme ile ilgili bir şey göremedim uygulamada. ödeme yapacağımız sıradamı çıkıyor o

Kartınızı bkm express e tanımlıyorsunuz yakıt alımı bitince sistem sizi bkm yönlendiriyor

• Total den ilk defa benzin alacağım. Total uygulamasını indirdim total kart ve arabanın plakasını uygulamaya tanımladım. Bkm express uygulamasını da telefona indirip paraf kartı tanımladım. İstasyona gittiğim de total kartı okutmama gerek var mı? Sanırım o istasyonun sanal posunun da paraf olup olmadığını sormalıyız.

• Ankara Gülveren Total de deneyen oldu mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

birleşerek 330 tl harcanarak 60 tl indirim ve puan toplamıyla 270 e gelir şimdi güzel oldu

Paraf ile Total’de 40 TL ParafPara
    Paraf ile 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce bankada kayıtlı cep telefonundan, TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
    İlk alışverişin, gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir.
    40 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ocak 2018’de geri alınacaktır.
    Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 40 TL ParafPara kazanabilir.
    Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacaktır.
    Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.
    Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez.
    18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
    Business kartlar, ek kartlar, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Total Mobil Ödeme ile yapılacak işlemler kampanyaya dahildir. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri

diye özellikle pos cihazından geçmesi gerekir diye belirtilmiş. yani birleşmez gibi.

bkm ekranında ödeme yaparken paraf kartı seçeceğiz paraf sanal pos kullanılmış olmayacak mı ?

Fiziki pos diye belirtmiş. ona istinaden olmaz gibi.

Fiziki pos bilgisi yok.

Ayrıca 40 tl parafpara TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecek

370 tl akaryakıt ya da otogaz alışverişine 300 ödenecek

Oran çok iyi

Paraf ile 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan

İstasyonda ki paraf posundan diyor,fiziki olmuş olmuyor mu?

Total

Macun Mahallesi, 06200 Yenimahalle/Ankara

https://goo.gl/maps/NXN4Nni1XjL2

Adresinde iki kampanya da geçerli.

Kombo da sanırım oldu.

Öyleyse ne güzel. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• m.er35 M kullanıcısına yanıt
    Kart okutma yok. Plakayı doğru girsinler. Total uygulamasını açın. Yakıt verilmeye başladığı an total uygulamasından mobil ödemeler kısmına bakarsanız yakıt alımına başlandı yazar. Yakıt alımı bittikten sonra yine aynı yerden bkm ile ödemeyi seçin. Bkmden gerekli işlemleri yapın ve total uygulamasına geri dönün. Pompa ekranında da ödeme yapıldığına dair bilgi geçer. Paraf sanal kartınızın internet ödemesine açık olduğundan emin olunuz. İstasyondaki görevliye her ihtimale karşı mobil ödeme yapacağınızı söyleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Her istasyonda kampanya birleşmiyor, sanal posun hangi bankaya ait olduğu ile ilgili sanırım, birleştirenler hangi istasyondan aldıklarını yazarsa iyi olur o yüzden.

Benim birleşmeyen alışverişim tepretoğlu renaultun oradaki total doco acıbademdendi. Normalde istasyon paraf üyesi ve mobil ödeme var. Sadece bkm indirimi düştü, paraf kampanyası ile birleşmedi

hocam sizde geçmemesinin nedeni 100tl.lik yakıt almış olabilir misiniz? malum anında indirim olduğu için 110 tl almak gerekli
  • total'den 25/75 dönemi boyunca yakıt aldım. bir gün motor arıza lambası yandı. götürdüm... çiğ mazot geri besleme bilmemnesinde sulu yakıttan dolayı arıza çıkmış. 350tl girdi bana. sürekli gittiğim yer de plevne caddesindeki gülveren total istasyonuydu. şimdi mazotla ne alakası var yooov diyenler çıkacaktır elbet. ben bilmem arkadaş. o günden sonra total'e adım dahi atmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 2 Aralık 2017; 23:56:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Her istasyonda kampanya birleşmiyor, sanal posun hangi bankaya ait olduğu ile ilgili sanırım, birleştirenler hangi istasyondan aldıklarını yazarsa iyi olur o yüzden.

hocam sizde geçmemesinin nedeni 100tl.lik yakıt almış olabilir misiniz? malum anında indirim olduğu için 110 tl almak gerekli

111 aldım

• Paraf kredi kartı olan arkadaşlar 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapınca 40 TL paraf geliyor. Bu 10 TL ile birleşen tek banka kampanyası olması lazım.

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Normalde 5.13 iken komboyla 4.15e geliyor

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Paraf kampanyası ile birleştirecek arkadaşlar, aşağıdaki kampanya şartına dikkat etsin.

Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • DarkLord97 kullanıcısına yanıt
    Şu an ki şartlarda iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Şu an ki şartlarda iyi fiyat

Bence de en iyi fiyat

Ama

Bkmexpress:

Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.

yazmış.

Bunun için 360 TL'lik alıma 300 TL ödenecek.

5,13 TL'lik dizel 4,275 TL ye gelecek

• 35aramis 3 kullanıcısına yanıt
    360 a 300 mü? 110-10(total) + 110-10(total) + 100 (40 TL de 3. alımdan gelir). Yani toplamda 320 TL yakıt alıp 260 TL ödemiyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.