Şimdi Ara

TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirim! 1 aralıkta başlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
13
Favori
6.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Ben zaten Moil'den motorini 4.65 TL'den aldim en son Antalya'da. Gerek yok BKM ile ugrasmaya falan.

Selamünaleyküm peki üstad nasıl moil dizeli arkadaşlar yok enjektör arızalanır diyor yok şöyle yok böyle ne dersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Daha bugun partikul filtresi ile ilgili uyari verdi. Hatta fotografini da koyayim. Ben bir daha almam Total'den o kadar yakit aldim bir sefer basima gelmedi boyle bir sey. Toplamda 2 defa bu uyari verdi digerinde de muhtemelem kalin yakittan kaynakliydi.

TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirim! 1 aralıkta başlar

Depo biter bitmez dogru Shell'e fulleyip bir tane de enjektor temizleyici kattiracagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Total de 3×100 paraf ödemeye 40 lira puan var yarın başlıyor birleşirse süper olur 3 tane 110 alınır 300 lira ödenir 40 da puan gelir toplamda 330 luk yakıta 270 tl ödenmiş olur süper kampanya olur. Müşteri başı 2 kez bkm oluyor diye hatirliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Total de 3×100 paraf ödemeye 40 lira puan var yarın başlıyor birleşirse süper olur 3 tane 110 alınır 300 lira ödenir 40 da puan gelir toplamda 330 luk yakıta 270 tl ödenmiş olur süper kampanya olur. Müşteri başı 2 kez bkm oluyor diye hatirliyorum

Hayır başkan biz ölücüyüz birleşirse 2 tane 110 bir tane 100. 320 ye 60 olur birleşirse

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Total de 3×100 paraf ödemeye 40 lira puan var yarın başlıyor birleşirse süper olur 3 tane 110 alınır 300 lira ödenir 40 da puan gelir toplamda 330 luk yakıta 270 tl ödenmiş olur süper kampanya olur. Müşteri başı 2 kez bkm oluyor diye hatirliyorum

Hayır başkan biz ölücüyüz birleşirse 2 tane 110 bir tane 100. 320 ye 60 olur birleşirse

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Haklısınız sonradan farkettim:)

• 75/25 den sonra tamamen çöp 50/10 olsaydı bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 1 Aralık 2017; 0:16:30 >
  • Bkm linki:https://bkmexpress.com.tr/kampanya/total10/

Gece 12ye dogru giderim. Sistem saatini ogrenip ona gore 200liralik yakit alirim. 10km istasyon zaten 2 kere gidip gelirsem indirim hicbir ise yaramaz.

• LPG dahil değil

Benzinli kullanan zaten zengindir 3e 5e bakmaz.

Yine dizel araç sahipleri için yapılmış bir kampanya

• attilas35 kullanıcısına yanıt
    birleşmeyebilir hocam çünkü banka kampanyalarında genellikle bankalar kendi kartlarına ait pos cihazıyla ödeme kabul ediyorlar. yani ödemenin pos cihazından yapılması gerekiyor. bkm ekspress ile ödeme ise o benzin istasyonu kampanyaya dahil olsa bile bkm ekspress ödemesi online ödeme kapsamına girdiği için dahil etmiyorlar.. eğer paraf kart böyle bir kısıtlama yapmazsa işler değişir tabii..

bu anlattığım hikaye daha önce worldcardın bir benzin kampanyasında başıma geldiği için aktardım.. iyice emin olmadan o işe kalkışmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 1 Aralık 2017; 10:37:50 >
  • Parafla birleşip birleşmediğini deneyen bi arkadaş bilgi verebilrse çok makbule geçer

• Yalnız paraf ta mobil ödeme dahil demiş 300 e 40 a

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Dahil demiş birleşir bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Dahil demiş birleşir bu şekilde

Birleşmesini umuyoruz ama deneyen olursa katmerli olur

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    o zaman iyiymiş :)
  • paraf oluyorsa 100/24 oluyor cok iyi oran
  • quote:

Orijinalden alıntı: bknight

paraf oluyorsa 100/24 oluyor cok iyi oran

yalnız 10 tl indirim demiş yani 100 tl alıp da 90 olarak geçiyosa parafla birleştiremezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

quote:

yalnız 10 tl indirim demiş yani 100 tl alıp da 90 olarak geçiyosa parafla birleştiremezsin

110 çektirsek 100 e düşse olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: k35

quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

quote:

110 çektirsek 100 e düşse olur mu

Aynen öyle.
  • Gittiğimde benzin olmadığını söyleyen tek istasyon işim olmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.