Şimdi Ara

Total Bonus kampanyası 4x100 40 TL bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
2.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetleri Cepteteb kredi kartıda geçerli diyor.
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    birleşmeyebilir, iyice öğrenmeden denemeyin derim
    birkaç ay önce world'ün total kampanyasında adımlardan birini bkm ekspress ile ödeyeyim dedim, o harcamayı sanal pos olduğu için kabul etmediler..

bu garanti kampanyasındaki maddelerden birinde şöyle yazıyor:

Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Dolayısıyla bkm ekspress harcamasını sanal pos olarak görecekleri için birleşmeyebilir..

En iyisi denemeden önce müşteri hizmetlerine sorun garantinin..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bu madde varsa birleşmez kesin olarak haklısın hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaş denedim birleşmiyor demişti
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Sonuçta bkm ekspress, teb bonus karttan çekiyor parayı. Neden sanal olsun ki?
  • Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    hocam aynı savunmayı ben de world kart kampanyasının ardından yapı krediye yapmıştım ama onlar da savunma olarak işlemin sanal pos cihazı olarak gözüktüğünü söylediler. ekstrede bakınca da normal postan çektirdiğim işlemler altın petrol total olarak gözükürken, bkm ekspress ile yaptığım işlem e/altın petrol total olarak yansımıştı. sonuçta bankalar bu işlemi sanal işlem olarak algılıyor ve diyorlar ki biz fiziksel pos cihazımızdan çekilmesini istiyoruz. maddeler arasında bu tarz açıklamalar (sanal pos dahil değildir gibi) olduğu zaman bunun arkasına sığınıyorlar. geçen ay paraf kartın kampanyası birleşmişti mesela (bende paraf kart yok ama forumdaki arkadaşlar o yönde bilgi vermişti) ve bu da muhtemelen maddelerde bir şekilde kendini belli etmiştir.. ben yaşadım sizler yaşamayın diye uyarmak istedim. en iyisi müşteri hizmetlerine sorun, ama denerseniz de bonus puan yatmazsa bilin ki yukarıda yazdıklarımın aynısını siz de yaşayacaksınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

hah şöyle adam gibi kampanya yapın yahu.

neymiş aytemiz falan. doğru düzgün istasyonu yok. bulsan bonus posu yok. olsa otogaz satmaz.

Total de pek yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Müşteri hizmetleri Cepteteb kredi kartıda geçerli diyor.

Cepteteb için 30 tl gözüküyor.
  • BKM ile birleşip birleşmediğini kontrol eden var mı acaba veya müşteri hizmetlerine soran

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Kaç kere sordun,bir önceki sayfayı okumaya tenezzül etsen cevabını göreceksin ama ne arar

• ile göre değişiyor tabiki hocam. ben ankara için yorumumu yapmıştım. genel olarak ankaranın çoğu yerinde var. mesela doco petrol var acity nin yanında. en ucuz gazı satanlardan birisi. yolum düştükçe oradan alıyorum. tüm kredi kartı kampanyaları geçiyor. puan da kullanılıyor. en son 2.87 idi gaz. tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

ile göre değişiyor tabiki hocam. ben ankara için yorumumu yapmıştım. genel olarak ankaranın çoğu yerinde var. mesela doco petrol var acity nin yanında. en ucuz gazı satanlardan birisi. yolum düştükçe oradan alıyorum. tüm kredi kartı kampanyaları geçiyor. puan da kullanılıyor. en son 2.87 idi gaz. tavsiye edebilirim.

Ben de Ankara için demiştim, istanbul yolunda genelde po, shell, opet, tektük BP var, sadece istanbul yolu için değil genel olarak en az gözüme çarpan istasyon total (büyük markalar içinde).
  • istanbul yolu ve ayaş yolunda var hocam. ben o taraflardan aldığım için bana çok gibi göründü. po shell ve opet lpg için pahalı oluyor hiç girmiyorum bile.
    total ve bp hem ucuza lpg satıyor hem de tüm kartların kampanyası geçiyor puanı kullanılıyor. benzin ve dizel için bir şey diyemem zaten her yerde aynı fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Teb total kart kampanyaya dahilmis

Kampanyaya katılmak için 100 almak yeterli mi yoksa indirimden sonra 100 mü olmalı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: boncuk82

quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Teb total kart kampanyaya dahilmis

Kampanyaya katılmak için 100 almak yeterli mi yoksa indirimden sonra 100 mü olmalı hocam?

Ben isimi sansa birakmayip 107-110 lira falan aliyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kampanya'nın denizkartım uygulamasında şöyle yazıyor , 5. harcama da neyin nesi ? Ben 4 defa 100TL lik yakıt aldım , uygulamadan baktığımda 4 alışverişimde başarılı olarak görünüyor ancak 5. harcama kısmını anlamadım ? YOKSA bonus puanı sadece total istasyonlarında mı kullanabileceksiniz demek oluyor ?

Total Bonus kampanyası 4x100 40 TL bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 26 Ocak 2018; 17:29:14 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    O tarihlerde yapacağınız harcamaya yansıtılacakmış indiriminiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm express ile aldim. Sayilmadi bonus kampanyasindan. Sizde de ayni mi?

• iogurer İ kullanıcısına yanıt
    Evett.
  • puan yüklenmemiş ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.