Şimdi Ara

Tosun Paşa Everton takip konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • YIllar sonra Everton taraftarına soracaklar. Everton tarihinde ki en kötü 11 diye.

Forvete Cenk Tosun koyulacak malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

YIllar sonra Everton taraftarına soracaklar. Everton tarihinde ki en kötü 11 diye.

Malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenale karsi yedek

• Tosun Paşa Everton takip konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 3 Şubat 2018; 20:56:10 >
  • Ulan Sam sidikliğin tutulsun hem satın aldın hem oynatmıyorsun. Çoban Niasse oynuyor şaka gibi
  • Cenk oraya giderek büyük bir hata yaptı diyince taşlamıştı beni bazı arkadaşlar.

Oynayacağı lig EPL. Basit değil. Teknik direktörünün de dediği gibi o lige yarısında gidip başarı sağlamak zor. 11'e bile giremiyor. Keşke sene sonunu bekleseydi. Leblebi gibi gol atarken yatışa geçti şimdi.

Bana göre bu bir adım yukarı çıkmak mı ? Kesinlikle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

YIllar sonra Everton taraftarına soracaklar. Everton tarihinde ki en kötü 11 diye.

3 maç geçti sadece
    negredo bjk tarihinin en kötü forveti sana göre
  • Birisi "cenkin başarısız olmasını isteyen bir güruh var" demiş. Cenkin balon olduğunu kendi taraftarı söylüyordu. Şuan ülkemizi temsil ediyor başarılı olsun isterim ama ... olmayacak gibi duruyor
  • Bu konuda daha önce yazdım mı bilmiyorum. Ama Cenk gidebileceği en kötü takıma gitti. Şu an southampton da çatır çatır gol atabilecek durumda Cenk. Ama everton maalesef yanlış tercih oldu onun için.
  • Tosun Pasa Hudddersfielda da golunu atti. Konu uyansin

• Rakip takım 0-1'den sonra arkayı bomboş bırakmıştı, orada adamakıllı bir kontra yapamadı Everton. Ellerinde Walcott gibi süratli bir adam var abidik gubidik yerlere pas atıp yanlış tercihlerle oynadılar hep. Cenk savunma arkasına kaçıyor, arkadaşı ise geriye pas veriyor.

Cenk çıkınca kapattım hemen zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Rakip takım 0-1'den sonra arkayı bomboş bırakmıştı, orada adamakıllı bir kontra yapamadı Everton. Ellerinde Walcott gibi süratli bir adam var abidik gubidik yerlere pas atıp yanlış tercihlerle oynadılar hep. Cenk savunma arkasına kaçıyor, arkadaşı ise geriye pas veriyor.

Cenk çıkınca kapattım hemen zaten.
    rooney bence bitmiş onu amerikaya falan gönderip iyi bi oyun kurucu alırlarsa cenk daha çok pas alır.
  • cenke gerek yok. aboubakar veya demba ba ile işi çözeriz
  • Everton, Allardyce’ın görevinden ayrıldığını açıkladı.

https://twitter.com/Everton/status/996673129081724930

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene kaç gol atacak bakalım
  • pek takip eden kalmamış.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.