Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.514
Cevap
220
Favori
1.541.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astralll

Vestel V-Brunch Serisi 3000 Inox Tost Makinesini

tavsiye eder misiniz?

Link:http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-v-brunch-serisi-3000-inox-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtves20242243&categoryId=22014#Yorumlar

6 aydır kullanıyorum hiç bir sorunuyla karşılaşmadım. almadan önce incelemediğim makine kalmamıştı en son bunu tercih ettim kapaklarında sorun yok bir tanıdığıma da aldırdım onunkinde de sıkıntı çıkmadı çabuk ısınıyor, ızgarası çok iyi, tostu üst kapak ağırlığından ötürü iyi eziyor ki benim en önem verdiğim yanı makinenin. ben tavsiye ederim son karar tabiki iyice araştırdıktan sonra senin
  • Birde bu fiyat hepsiburadanın normal fiyatı değil. Şuanda 199 gözüküyor ancak normalde 159 tl olarak satışını yapıyorlar. birkaç güne tekrar o fiyata çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhanataç

Birde bu fiyat hepsiburadanın normal fiyatı değil. Şuanda 199 gözüküyor ancak normalde 159 tl olarak satışını yapıyorlar. birkaç güne tekrar o fiyata çekerler.

Bir arkadaş alt üst sıcaklık ayarlarının birbirini tutmadığını yazmıştı.Sizde de aynı durum var mı?Izgara performansı nasıl?
  • Başlığı 2 günde neredeyse baştan sona okudum ve az önce HB'den 199 liraya Delonghi CGH 900 sipariş verdim.
    Yalnız hala 1500 watt olmasından dolayı kaygılarım var. Baberti usta sen ne düşünüyorsun bu konuda ?
    Isınma problemi olur mu ?

Şu ürün türkiye de olsa fiyatı gözüme gözükmeyebilirdi. Lakin gr800 ü sırf plakaları çıkmıyor diye almadım diyebilirim.
    http://www.brevilleusa.com/the-smart-grill-tm.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

Birde bu fiyat hepsiburadanın normal fiyatı değil. Şuanda 199 gözüküyor ancak normalde 159 tl olarak satışını yapıyorlar. birkaç güne tekrar o fiyata çekerler.

Bir arkadaş alt üst sıcaklık ayarlarının birbirini tutmadığını yazmıştı.Sizde de aynı durum var mı?Izgara performansı nasıl?

Arkadaşın demek istediği alt ve üst kapaklarının sıcaklık derecelendirmeleri ayrı. Yani aynı anda 2 farklı derecede 2 farklı şeyi pişirebilirsin bence artı bir özellik. Izgarasını 2 kere kullandım 2sinde de gayet iyi pişirdi zaten bir sorun yaratacağını hiç düşünmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanataç -- 14 Temmuz 2014; 19:38:08 >
  • quote:

Perilla 32002 Büfe Tipi Izgara ve Tost Makinesi (ilk defa görüyorum)
    http://www.hepsiburada.com/liste/perilla-32002-bufe-tipi-izgara-ve-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtper32002&categoryId=22014

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

ben de ilk defa görüyorum king'e benziyor, fiyatları da aynı olunca king tercih ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prodigy_sys

Başlığı 2 günde neredeyse baştan sona okudum ve az önce HB'den 199 liraya Delonghi CGH 900 sipariş verdim.
    Yalnız hala 1500 watt olmasından dolayı kaygılarım var. Baberti usta sen ne düşünüyorsun bu konuda ?
    Isınma problemi olur mu ?

Şu ürün türkiye de olsa fiyatı gözüme gözükmeyebilirdi. Lakin gr800 ü sırf plakaları çıkmıyor diye almadım diyebilirim.
    http://www.brevilleusa.com/the-smart-grill-tm.html

delonghi'den endişe etmeyin, bir tane bile kullanan üyelerden şikayet gelmedi...

o ürün türkiyede yok ama benzeri var, breville olduktan sonra plakaları çıkmasın önemli değil...burada 528 lira...http://www.n11.com/breville-800gr-profesyonel-izagara-ve-tost-makinesi-P12500630

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 14 Temmuz 2014; 20:16:11 >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşın demek istediği alt ve üst kapaklarının sıcaklık derecelendirmeleri ayrı. Yani aynı anda 2 farklı derecede 2 farklı şeyi pişirebilirsin bence artı bir özellik. Izgarasını 2 kere kullandım 2sinde de gayet iyi pişirdi zaten bir sorun yaratacağını hiç düşünmemiştim.

Arkadaşın yorumu şu:Her iki ızgarayı aynı sıcaklığa getirildiğinde sıcaklıkların birbirini tutmaması.Tavuk pişirdiniz mi?Genelde en zor pişen tavuk.
  • prodigy_sys P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Bu model benim de çok aklıma yatıyor.Güç olayını bu makinelerde nasıl etkliyor bilmiyorum.Örneğin yeni elektrik süpürgelerinin watt değerleri düşük olmasına karşın emiş güçleri çok fazla.Ürünün ızgara performansı iyi ise almayı düşünüyorum.Yorumlarınızı burada yazarsanız sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Vestel V-Brunch Serisi 3000 Inox Tost Makinesini

tavsiye eder misiniz?

Link:http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-v-brunch-serisi-3000-inox-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtves20242243&categoryId=22014#Yorumlar

6 aydır kullanıyorum hiç bir sorunuyla karşılaşmadım. almadan önce incelemediğim makine kalmamıştı en son bunu tercih ettim kapaklarında sorun yok bir tanıdığıma da aldırdım onunkinde de sıkıntı çıkmadı çabuk ısınıyor, ızgarası çok iyi, tostu üst kapak ağırlığından ötürü iyi eziyor ki benim en önem verdiğim yanı makinenin. ben tavsiye ederim son karar tabiki iyice araştırdıktan sonra senin

@gökhanataç
    Saol kardeşim tecrübelerini paylaştıgın için.

@baberti

Teşekkürler ilgiliendiginiz için.
  • @astralll
    Ne demek kafandaki soru işaretlerinden birkaçını silebildiysem ne mutlu..

@erhanmat
    Valla tavuk denemedim doğru söylüyorsun ben sadece köfte ve sucuk olayına girdim galiba esas performansı tavuk verir onu da denediğim zaman paylaşırım..
  • Merhabalar uzun zamandır tavsiyelerinizi okuyorum ve artık tost makinemi almamın zamanı geldi ve en son olarak bana kesin şunu al diyebileceğiniz max 200 tl olan tost makinesi tavsiyesine ihtiyacım var.. Yardım bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcosan

Merhabalar uzun zamandır tavsiyelerinizi okuyorum ve artık tost makinemi almamın zamanı geldi ve en son olarak bana kesin şunu al diyebileceğiniz max 200 tl olan tost makinesi tavsiyesine ihtiyacım var.. Yardım bekliyorum :)

+breville bsg-540ex (plakalar düz ve sabit, ısı ayarı yok)
    +king p-625 veya p-633
    +arzum AR-277 METALLO veya AR-225 tostçu (plaka sabit)
    +korkmaz a328 veya a329-05/a329-06
    +arçelik k-2369tg
    +delonghi cgh-900
    +kenwood hg-400 (plaka sabit, ısı ayarı yok)

bunlardan beğendiğiniz birini alın, hepsi iyi model...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 15 Temmuz 2014; 13:24:16 >
  • Izgara olarak da kullanabileceğim döküm (sanırım seramikten daha iyi) fiyatı da 250-300 civarı olan kaliteli bir tost makinesi tavsiyesi alabilir miyim?

Bu ürün nasıldır ?
    http://www.n11.com/tefal-gourmet-grill-comfort-izgara-ve-tost-P20452034?cid=800111_20452034
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirmiuc

Izgara olarak da kullanabileceğim döküm (sanırım seramikten daha iyi) fiyatı da 250-300 civarı olan kaliteli bir tost makinesi tavsiyesi alabilir miyim?

Bu ürün nasıldır ?
    http://www.n11.com/tefal-gourmet-grill-comfort-izgara-ve-tost-P20452034?cid=800111_20452034

fiyat iyi düşmüş, plakaları kaliteli ancak sabitleyici olmadığından tost yaparken arka taraf kalkar ve sinir eder...

bu daha uygun...korkmaz a328, 197 lira, kargo yok...http://www.n11.com/korkmaz-a328-tostkolik-tost-makinesi-P18174244
  • BAZI CİHAZLARIN KULLANMA KILAVUZLARINDAN ALINAN BİLGİLER:

King P-625: 2000W. SERAMİK-çıkarılabilir plaka, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 6 adet tost kapasitesi.

Arzum AR277 Metallo: 2000W. YAPIŞMAZ-çıkarılabilir plaka, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 4 adet tost kapasitesi.

Vestel V-Brunch Serisi 3000 Dijital Inox: 2000W. YAPIŞMAZ-çıkarılabilir plaka, bulaşık makinesinde yıkanabilir. 4 adet tost kapasitesi.

Arçelik K 2369 TG: 2400W. YAPIŞMAZ-çıkarılabilir plaka, bulaşık makinesinde yıkanamaz. Kapasite?

Korkmaz A329-05 (A329-06): 1800W, SERAMİK-çıkarılabilir plaka. (Bulaşık mak. yıkama? Kapasite? Kılavuz bulunamadı.)
  • Faydalı bir paylaşım olmuş. Özellikle biz bekarlar için tost makinesi seçimi çok önemli.
  • yirmiuc Y kullanıcısına yanıt
    Aman diyeyim arkadaşım git 130 liraya cucinox al bundan iyi
  • Satici, seramik kaplama cizilince sagliga zarari olabilir, dedi ve Homend 1304 un dokum kaplamaya fisin ucuyla surttu, cizilmedi. Seramikten ve de King P-625 ten boylece vazgectim. P-633 nasil acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.