Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

hayırlı olsun, güle güle kullanın ...
    Hocam bende sinbo 2528 tost makinem var annemede alıcam bir tane hediye okadar biraz araştırınca bu konuda sadece sizin yorum yaptığınızı gördüm ancak şuanda bundan internet ortamında cok fazla yok onun yerine 2530u gelmiş. 2528 Celik ızgaralara sahip ve ben senelerdir cizilmeden sorunsuz kullandım. bu 2530 un farkı ne acaba bilginiz var mı?
  • kobaol10 K kullanıcısına yanıt
    2530'un bağlantı kolları biraz geliştirilmiş ve üst kapak daha stabil hale getirilmiş, bu nedenle 2530'u daha çok beğendim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    eski cgh-900 modelinin plakaları 120, korkmaz a328/329 serisinin 60 liraydı, bu durumda 1012-1020 modellerinin plakaları 200 civarı olabilir ...
    1020'de ekstra plaka dışında 1012'den fazla bir şey yok, 1012 daha iyi bir seçenek ... plakalarıyla ilgili şikayet yazılmadı ...
    Merhaba firmaya iki model arasındaki farki sorduğumda bana ısrarla 1012'de de çift plaka olduğunu, aradaki fiyat farkının baska özelliklerden kaynaklandığını belirttiler mail ile..

''From: ilker
    Sent: Tuesday, April 10, 2018 5:59 PM

To: SSH_Musteri_Hizmetleri
    Subject: Re: delonghi kahve makinesi ve grill hakkında

Yani iki üründe de 2 takım, yani düz ve kanalları olan 4 plaka var diyorsunuz. Çok güzel, peki ürünler arasındaki fiyat farkı nereden kaynaklanıyor? Ben 1012D modelinde yedek plaka yok sanmıştım. Şimdi internetten sipariş geçeceğim, iki ürünün de yedek plakasi varsa farkları nedir öğrenebilir miyim . Çok teşekkürler

10 Nis 2018 Sal 17:45 tarihinde SSH_Musteri_Hizmetleri <musterihizmetleri@ssh.com.tr> şunu yazdı:

İlker Bey merhaba,

Alt üst olarak toplamda 4 plaka bulunmaktadır her iki modelde durum aynıdır.

Ürünler arasında pişirme fonksiyonu ve güç farkı mevcuttur. Sitemiz üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

http://www.delonghi.com/tr-tr ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 10 Mayıs 2018; 1:17:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba üstat. Bugüne kadar bu forumda çok emeğiniz var. Öncelikle paylaşımlarınıza sağlık.
    Diğer yandan benim de danışmak istediğim bir durum var.

Eve, büfe tipi 8'li makine almaya karar verdik. Özellikle sizin tavsiye ettiğiniz Remta R72 üzerinde duruyoruz. Sanırım hepsiburada da dahil olmak üzere hiçbir online siteden almayı önermiyorsunuz ve mümkünse direkt üreticiden alın diyorsunuz yanlış anlamadıysam.

Diğer yandan yine silver gibi model ve markalar da var. Tip olarak hepsi aynı veya aynı yerde üretilmiş gibi görünüyor. Kullanılan malzeme ve aksam olarak farkları var mıdır? Yeni Remta haricinde birçok markadan biri de tercih edilebilir mi yoksa Remta ve Silver'ı özellikle mi tavsiye ediyorsunuz?
  • her açıdan 1012 daha avantajlı, diğerine fazla para vermeye gerek yok ...
  • Universia kullanıcısına yanıt
    selam,
    gördüğüm kadarıyla döküm üretimi yapan sayılı imalatçı var, bunlardan fayrinoks ve remta en bilinenleri, silver'in asıl markası yanlış bilmiyorsam ışıkgaz ...
    silver ve simton'u mediamarktta gördüm, incelediklerim gayet iyiydi ...
    piyasada farklı markalı çok sayıda ürün var, bunları kendileri mi üretiyor yoksa yukarıda belirttiğim markalara fason mu ürettiriyor bilemem ...
    sitelerden alma konusunda kesin bir yargım yok sadece son zamanlarda internetten dökümix alanların (çoğunun kargo kaynaklı olduğunu düşündüğüm) bazı şikayetleri olduğundan dikkatli olunmasını belirtiyorum, aslında online alışverişin iade avantajı var ...
    ayrıca ürün alırken servis durumunu da sorgulamak lazım, sık rastlanan bir durum değil ama yine de arıza çıkarsa koca külçeyi götürmek için servis aramak sıkıntı olur ...
  • Hocam ben Hotpoint Ariston cg200 tost makinesi aldım fakat çalıştıramadım nasıl çalıştırılacak onu biliyor musunuz yoksa üründe bir hata mı var, zamanlayıcıyı açtım fişe takılıyken sonra ısıtıcıyı , olmadı değiştirdim yerlerini yine aynı sonuç olmadı cihazda bir problem olabilir mi

• Şimbillierdall Ş kullanıcısına yanıt
    iki ayarı da sağa çevirdiğinizde çalışmıyorsa cihazda sorun olabilir ...
  • Şimbillierdall Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam verin geri gitsin, 2 tost için sabah sabah o zamanlayıcının sesi çekilmez.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Remta'nın web sitesinde yazan yetkili online sitelerden birinden siparişimi verdim. Sitenin adresine baktığımda Kasımpaşa'daki Remte mağazasının adresini veriyorlar. Anladığım kadarı ile markanın kendi sitesi.

Bu arada tostçuların kullandığı tost ekmeği ve kaşar peyniri (çoğu özel teker kaşar kullanıyorlar tabi o ayrı) konusunda da önerileriniz varsa bekleriz. :)
  • Son 100 e yakın mesajı okudum. Öncelikle özveriyle herkese cevap veren Bayberty kullanıcısına teşekkür ediyorum.
    Herkesten öncelikle de tecrübesinden dolayı Bayberty'den öneri bekliyorum.

Bizim 5 yıllık tefal ultracomfort grill artık emekli oldu, yerine yeni bir tost makinesi arıyoruz.
    Makine ile ızgara yapmıyoruz, en fazla önceden pişirilmiş köfte, tavuk, pide gibi şeyleri buzdolabından çıkarınca ısıtıyoruz.
    Daha çok ekmek ısıtıyoruz, ara sıra da tost yapıyoruz.
    Sağlam olsun, eşimin bunu nerden buldun demesini istemiyorum :)
    kapağı önden bastırınca arka taraf kalksın istemiyorum
    Önceden pişirilmiş köfte, tavuk benzeri ızgaraları ısıtınca falan yağlar tezgaha damlamasın istiyorum
    fişten çekmeden açma kapatma olursa iyi olur. Fiyat da 350 civarı düşünüyoruz.
    Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  • ArchAngeL07 A kullanıcısına yanıt
    Aynısından bende arıyorum takipteyim :)
  • Öğrenci işi 50,60 tlye kadar tost makinesi önerisi yapcak olan var mı

• ArchAngeL07 A kullanıcısına yanıt
    selam,
    şu modeller arasından seçim yapabilirsiniz;
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -hotpoint-ariston cg-200
  • cnbrhm C kullanıcısına yanıt
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -arzum ar-2023 grandia
    -hotpoint-ariston cg-200
  • Universia kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, ürün gelince yorumlarınızı bekleriz ...
    Hocam şu arzumlardan bi tane önerirmisin yarın alıcam

http://www.vatanbilgisayar.com/arzum/tost-ve-izgaralar/

Aklımda ar292 var

• drejtc kullanıcısına yanıt
    açıkçası o arzumlardan hiçbirini önermek içimden gelmiyor özellikle de ilginizi çeken ar-292'den uzak durmak lazım ... aralarında en alınası model belki ar-273 prego max olabilir ama o da çok eski tasarım, eski arzumlar iyiydi ama o devir kapandı şimdiki modelleri çok sıradan ...
    vatana giderseniz korkmaz a310 modeline bakın daha iyi bir seçenek;http://www.vatanbilgisayar.com/korkmaz-a310-03-formula-tost-makinesi-siyah-gri-granit.html?stk=True ...
    Eyvallah kardeşim vatandan alıcam, o zaman korkmazı alıyorum

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.