Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renevation

quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Araştırıyorum sürekli ama bu makine gibi döküm malzeme kullanan, ulaşabileceğimiz makine yok hocam, ilk önce sıradan bir tane alalım diye düşünürken şimdi kendi sağlığımdan şüphe etmeye başladım, kullandığımız teflon tencerenin teflonu kalmamış, nereye gitti bu teflon tabiki mideye. Granitlerde çiziliyor içindeki kimyasallar da yemeklerle birlikte mideye iniyor. Gülü sevenler olarak dikenine katlanacağız hocam, şimdilik en sağlıklısı bu makine.

aynısını bildik markalardan birinde daha gördüm
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tac-life-nirvana-fusya-dokum-tost-makinesi-elektrikli-tost-makinesi-tac-tost-makinesi-314487896

e bu bizim dökümix.
    aslı varken taç life diye neden 240 vereyim.

Aynen hocam 147 liraya aslını aldım bende

147 liraya nerden aldınız ben bulamadım
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131362735
    hocam ürünü aldığım sıra satıcı 167 liraya satıyordu o sıra gittigidiyorda 20 lira indirim tanımlamıştı hesaplara ücretsiz kargoda olunca fırsatı kaçırmadım şuan en ucuz 179 liray var başka bir satıcıda
    benim aldığım satıcı ise n11 de 175 liraya koymuşhttps://urun.n11.com/tost-makinesi/dokumix-dokum-fusya-organik-tost-makinesi-1800w-ev-tpi-P167325158
    indirim çeki felan oluyorsa ürünü daha ucuza alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 14 Şubat 2018; 2:47:48 >

• arkadaşlar dökümix almak istiyorum. önereceginiz satıcı var mı ? kendi sitelerinden alamıyoruz sanırım. en uygun fiyatları ve sorunsuz satıcı önerebilirmisiniz yakın zamanda alan arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

fiyat grubuna göre tavsiye listesi ...

*300 liraya kadar
    -fayrinoks dökümix dt-30 (sabit döküm plaka, ev tip)
    -simton 8 dilim (sabit döküm plaka, büfe tip)
    -remta r-72 (sabit döküm plaka, büfe tip)
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro
    -schafer grill haus
    -arzum ar-2001 tostçu delux
    -king k-462 GrillMaster
    -King K-467 GrillTime
    -homend 1315 (sabit plaka)
    -fakir camilla (sabit plaka)
    -arzum ar-2006 panini granite
    -era sm-24 press granito
    -king p-626 (sabit plaka)
    -arzum ar-271 prego delux
    -arçelik k-2380-tg
    -arnica tostika 4000 (ekstra waffle plakalı)
    -sinbo ssm-2530 (sabit plaka, ucuz)

küçük modeller;
    -arzum ar-297 panimini (sabit plaka)
    -korkmaz a-309 (ekstra waffle plakalı)
    -kenwood sm-650 (ekstra waffle plakalı)
    -homend 1307 (ekstra waffle plakalı)
    -tefal break time
    -arçelik k-2370
    -korkmaz a-305
    -vestel v-brunch 1000 kırmızı (sabit plaka)
    -lava döküm ocak üstü tost makinesi
    -taşhan ocak üstü tost makinesi

*300-600 lira arası
    -fayrinoks elk-12 (çıkarılabilir döküm plaka, büfe tip)
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -tefal gourmet grill comfort
    -wmf 0415150011 (sabit plaka)

*600 lira üstü
    -Breville BGR820XL Smart Grill
    -Delonghi CGH 1012D Multigrill
    -WMF 415110011 LONO
    -Breville 800gr (sabit plaka)
    -Breville 250ex (sabit plaka)
    -Tefal Comfort XL 800
    -Delonghi CGH-912

bende tost makinası alacağım, size birşey sormak istiyorum simton 8 dilim mi tercih etmeli yoksa dökümix mi...bugun yarın sipariş vereceğim tekrar fikir belirtirseniz sevinirim

• Kızım_Aleynam K kullanıcısına yanıt
    simton daha oturaklı bir makine ancak büfe tipinde olduğundan evde yadırganabilir ... dökümix tasarım olarak eve daha uygun ...
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/magaza/bizden-eve
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bize 200 tl'ye kadar bir tost makinesi önerebilir misin?
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    bunlardan beğendiğinizi alabilirsiniz;
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit maxi
    ...
  • fiyat grubuna göre tavsiye listesi ...

*300 liraya kadar
    -korkmaz a-310 formula
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro

*300-600 lira arası
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -hotpoint-ariston cg-200
    -homend 1314

*600 lira üstü
    -WMF 415110011 LONO
    -Tefal Comfort XL 800
    -Delonghi CGH-912

Merhaba hocam Sinbo nun bu ürününü önerir misiniz ? GG kuponuyla 100 Tl ye geliyor , büfe tipi olduğu için hoşuma gitti.

• oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    sinbo ssm-2530 modeli ise alınabilir, önceki model olan ssm-2528 ise tavsiye etmem ...
  • İyi akşamlar arkadaşlar geçen yıl şubat ayında indirimde olan homend tost makinesini almıştım halen çok severek kullanıyorum fakat ızgarası iyi değil ısı yetersiz geliyor tavuk pişmiyor ama tostu çok güzel oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Daha önce soran olduysa göremedim. Sorulduysa affola bu yapmis olduğunuz listedeki ürünlerin SIRASININ bir özelliği var mı? Kalite kullanım vb açılardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigitmete kullanıcısına yanıt
    sıralamayı biraz gözden geçirdim, aşağı-yukarı tavsiye sıralamam fiyat gruplarına göre şöyle olabilir;

fiyat grubuna göre tavsiye listesi ...

*300 liraya kadar
    -arnica tostit maxi
    -arnica tostit pro
    -korkmaz a-310 formula

*300-600 lira arası
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05
    -homend 1314
    -hotpoint-ariston cg-200

*600 lira üstü
    -WMF 415110011 LONO
    -Tefal Comfort XL 800
    -Delonghi CGH-912

• Merhaba,

Birisini evde(acil) diğerini işyerinde(birkaç ay içinde) kullanmak üzere iki adet tost makinasına ihtiyacım vardı. Aslında birçok makinayı bizzat inceledikten sonra fiyat/görünen kalite oranı açısından beğendiğim Hotpoint'e karar vermiştim ama sonra bu başlıktan öğrendiğim Dökümix'e bir şans vermeye karar verdim. Eğer beğenirsem evde kullanırım ve ikinci bir tane daha alırım ya da pek beğenmezsem bunu işyerine götürüp eve yine Hotpoint alırım diye düşündüm. Tost makinasını n11 deki bizdeneve adlı satıcıdan aldım. Ürünün iç köpükleri yoktu. Sadece kutunun dibinde köpük parçaları ve kutusunun dışında bir parmak kalınlığında köpükler vardı. Ürün kutudan resimde görüldüğü gibi üst tablası takılmamış vaziyette çıktı.

Zor da olsa tablayı yerine taktım. Temizlik işleminden sonra birkaç gündür kullanıyoruz. Gerçekten fiyatına göre iyi bir ürün. Hele bir de gerçek döküm olarak muadil bir ürün olmadığını düşünürseniz gerçekten iyi.

N11'e yorum yazmadan önce, içime sinmediği için fabrikayı aradım. Dedim böyle böyle geldi bu ürün, bunun köpükleri yok mu? Telefonu açan beyefendi(70) zaten fabrikanın sahibiymiş. Oğulları ile beraber işi götürüyorlarmış. Bana dediği "ben paletle yolluyorum, hiç sorun çıkmıyor, köpük satıcının sorunu, içine gazete kağıdı falan koyuyorum, zaten köpük hem maliyetli hem de burada koyacak yerim yok, şimdi biz daha iyi döküm için uğraşıyoruz, ama ileride köpüğü de yapacağız". Elimden geldiğince "herkese nasip olmaz, gerçekten güzel bir ürün yapmışsınız ama sırf bu ambalaj meselesinden dolayı bu ürünü heba etmeyin" diye anlatmaya çalıştım ama nafile. Biz aileden kalıpçı olduğumuz için, bu türden, bir şey yakalamış ama devamını getirememiş çok atölye sahibi gördüm. Çoğu da çakaldır ama buradaki durum o değil. Vizyon eksikliği diyelim. İnşallah çocukları daha iyi bir vizyona sahiptirler ve bu güzel ürünü ileriye taşırlar.

Ürünle ilgili, eşimden "bariz geç ısınıyor" veya "şu çok kötü" gibi bir yorum almadım. Elbette bir tık geç ısınıyor ve elbette tabla yüzeyini temizlemek teflondan kadar pratik değil. Ama sağlıklı bir tost yemek için bunlar katlanılmayacak oranlarda değil.

Büyük ihtimalle ikinci makinayı da bu marka alacağım.

Not: Eşe dosta hediye olarak almayın veya alıp da direkt onun adresine yollatmayın. Ambalajdan dolayı ikinciel ürün almışsınız gibi bir havası var. Kendinize olur. Kırmızısı güzel.

• Bende cumartesi günü gittigidiyor bizdeneve satıcısından 150 üstüne 50 liralık çek ile birlikte aldım inox rengini paketleme gayet güzeldi üsteki arkadaşın bahsettiği üst bölümün demonte hali yoktu döküm yüzeyler gayet düzgün bir sorun görmedim diğer makinelere nazaran ağır ve sağlam duruyor herhangi bir sıkıntı çıkmaz ise ömürlük gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Dökümix tost makinası aldım. Urun gayet sağlam gözüküyor. Daha kullanmadım. Makinayı önce nemli bezle sildim sonra da kullanma kılavuzunda yazdığı gibi yağlı bezle sildim. Ama forumda yazan mesajları okuyunca emin olamadım. Şimdi makinayı çalıştırayım mı yoksa yağlıyken çalıştırıp tekrar mı silmeliyim? Hangi derecede çalıştırmalıyım ortalama? Bir de kullanma kılavuzunda temizlik sonrası yağlayın yazıyor. Anlamadım o kısmı... Yardımcı olabilir misiniz?
  • tuberose3 T kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada 3. mesajda ayrıntılı olarak açıkladım ...
  • selamlar.. yorumlra bakarak bende dökümix tost makinesi aldım..gayet güzel..tşk ler..
  • yurtkann Y kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

hayırlı olsun ...

Kardeşim rahatsız ediyorum k.bakma, bizim daha evvelden Arzumun bir modeli vardı, (Arzum Ar-240 - 2000w) bir anda ısınmamaya başladı. Resistansının bozulduğunu düşündük. Servisi 150 ₺ gibi yüksek bir rakam çıkartınca ben de sıfır bir şey alayım dedim. Fiyatı çok yüksek olmasın, yani 300' e kadar olabilir. Çabuk ısınan bir model ve kaliteli bir marka olması önceliğim. Öneriniz var mıdır ? Bu arada 300₺ ün üzerine biraz çıkabilirim. Yeter ki çabuk ısıtsın ve iyi olsun. Şimdiden yardımların için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.