Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.519
Cevap
222
Favori
1.543.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Günaydın Arkadaşlar,
    Bizim emektarda bozuldu, 150 lira seviyesinde ne önerirsiniz?

selam,
    kenwood hg-400 ...

Teşekkür ederim hocam, alttaki siteden alınır mı, daha önce alışveriş yapmadım, 129 lira fiyatı var.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/kenwood-hg400-kirmizi-tost-makinesi-fiyati,28495.html

çok bilinen bir firmadır mağazaları da var, ancak stokta yok görünüyor ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Günaydın Arkadaşlar,
    Bizim emektarda bozuldu, 150 lira seviyesinde ne önerirsiniz?

selam,
    kenwood hg-400 ...

Teşekkür ederim hocam, alttaki siteden alınır mı, daha önce alışveriş yapmadım, 129 lira fiyatı var.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/kenwood-hg400-kirmizi-tost-makinesi-fiyati,28495.html

çok bilinen bir firmadır mağazaları da var, ancak stokta yok görünüyor ...

Hmm onu geç gördüm, neyse hepsiburada mağazasından filan alacağız artık, teşekkürler.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    yakınlarda mediamarkt varsa uğrayın 159 lira ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Var hocam en yakın zamanda uğrayıp alırım inşallah.
  • Bu konuda bir tavsiye de ben isteyeceğim. Aslında mesajları okudum ancak yine de bilen birilerine danışmakta fayda var. 200 lirayı geçmeyecek şekilde bir makine almak istiyorum.
    Çekirdek aileyiz. Çocuklar henüz küçük. Temizliği zor olmayacak şekilde bir makine tavsiye ederseniz memnun olurum.
    Hanımın seramiğe karşı bir ön yargısı var tencere ve tavalardan sebep.

Daha başka ne yazmam gerekir şimdilik bilemedim.
  • qahveci Q kullanıcısına yanıt
    homend 1304 size uygun görünüyor ...
  • Hocam iki kişilik aileyiz 200 tl civarı elektirik performans olarak bi makina önerir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanylmz

Hocam iki kişilik aileyiz 200 tl civarı elektirik performans olarak bi makina önerir misin

size de homend 1304 öneriyorum ... 200 civarı en iyi ürün ...
  • Teşekkürler şimdi en ucuzunu araştıracağım

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ancak baktığımda 200 lira altında bulunmuyor gibi. Tavsiyeleriniz arasında bulunan arçelik k 2369 tg modelini limit fiyattan buldum. Sanırım alacak gibiyim tabi sizin düşünceniz ne olur bilemem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ge©eKu$u

Merhaba,

Isınma süresi, iyi kızartması, sağlamlık, konusunda önerebileceğiniz iyi bir tost makinesi varmıdır.
    Tost makinelerindeki watt gücünün önemi nedir? 1400,1800,200 watt olanlar var. Ne kadar etikilidir.

yüksek wattlı olanlar biraz daha hızlı ısınırlar ...
    yüksek wattlı breville 250ex veya 200ex önerebilirim ancak plakaları sabittir ...
    diğerleri arasından korkmaz a-328 veya homend 1304 önerebilirim ...
    düşük wattlı ama performansı iyi olan delonghi cgh-900 çok satılan bir modeldir ...

Cevap için teşekkürler

Şu anda şu üç model arasında kaldım
    Homend 1304
    Bosch Tfb4402v - tfb4431v

Sizce hangisini tercih etmeliyim. Ve neden. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: qahveci

Cevap için teşekkürler ancak baktığımda 200 lira altında bulunmuyor gibi. Tavsiyeleriniz arasında bulunan arçelik k 2369 tg modelini limit fiyattan buldum. Sanırım alacak gibiyim tabi sizin düşünceniz ne olur bilemem.

arçelik yerine homend tavsiye ederim, iki ürünü yanyana görüp inceleseniz bana hak verirsiniz, fazladan 20-30 liraya değer ...
    ancak arçelik 2369 modelini mağazada görüp beğendiyseniz, servis yaygınlığını gözönüne alıp tercih edebilirsiniz ...
  • Ge©eKu$u kullanıcısına yanıt
    ben homend tavsiye ederim ...
    gövde yapısı, plakaları, bağlantı kolları daha iyi ...
  • slm.

Era sm-21 press paslanmaz çelik çıkarılabilir plakalı ızgaralı tost makinesi. siparişi verdim sizce doğru bir karar mı vermişim? sağlık açısından parçaları nasıl?
  • yorumlar üzerine dökümix i direk sipariş ettim.umarım yanlış tercih olmamıştır..Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkmat40

yorumlar üzerine dökümix i direk sipariş ettim.umarım yanlış tercih olmamıştır..Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.

hayırlı olsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sess78

slm.

Era sm-21 press paslanmaz çelik çıkarılabilir plakalı ızgaralı tost makinesi. siparişi verdim sizce doğru bir karar mı vermişim? sağlık açısından parçaları nasıl?

pek tavsiye ettiğim bir model değil ancak 120 civarı bir fiyata aldıysanız idare eder ...
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    Burayı daha önce neden görmedim acaba, tavsiyeleriniz üzerine adını ilk defa duyduğum dökümix tost makinası sonunda geldi ilk izlenimler iyi birkaç foto paylaşıyım;kaşığı referans olması için koydum ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/60916/f462b5ac-c24d-44a2-bf37-[simage]hatlı p://img.donanimhaber.com/upfiles/60916/aebf05f9-8bc4-41df-a05e-aab10cb6f847.jpg[/simage]
    .jpg[/simage]

• ahweto kullanıcısına yanıt
    dökümix hayırlı olsun ...
  • hocam memnun olmanıza sevindim.bene biraz önce sipariş verdim.bir kaç sayfa gerideki mesajları okudum..dedim fazla düşünmeye gerek yok hem döküm hem daha sağlıklı hemde türk malı..
    paramız ülkemizde kalsın..
    Dün çöpe attığım tefal tost makinesinden sonra bunun benim için bir devrim olacağını düşünüyorum.ilk arızasında içindeki sigortalar yanmış sözde..15 TL verip yaptırdık.ilk kullanımda evin tüm sigortalarını attırdı.Tekrar götürdük bu seferde ilk kullanımda birşey olmadı fakat 2. kullanımda yine tüm sigortları attırdı.Dedim daha yaptırmam.Aldım çöpe attım.
    Durum bu şekilde..:)
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.