Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.524
Cevap
222
Favori
1.543.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Orijinalden alıntı: ysertac
    Hocam bu yaZdıklarını içerisinde güvenlik modu olan model var midir acaba ? örneğin açık unutursak evde yangın çıkmasını istemiyorum var midir bunu önlemenin yolu

kullandıktan sonra ayarı başlangıça getirirseniz prize takılı bırakmanın bir tehlikesi yok ... üst kademelerde bıraksanız da hepsinde termostat var sürekli çalışmaz belli bir ısıya gelir durur tekrar çalışır, tek sorun boşa elektrik harcar ...
    dediğiniz güvenlik modu bazı ütülerde mevcut ancak tost makinelerinde rastlamadım, eğer varsa tefal optigrill veya breville 800 gr modellerinde (belki) olabilir ...

Bende oyle düşünüyordum hocam sağolun . peki bu modellerden üzerinde off tuşu olanı var mi ? Böylelikle yangın çıkmaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac
    ...peki bu modellerden üzerinde off tuşu olanı var mi ?..

breville 800gr ve king p-625'te var ...
    ayrıca arçelik k-2369-tg modelinde mevcut ...
  • Hocam fiyat max. 300-350 olabilir. Ama ızgara performansı hangisinde daha iyidir onu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevdalinka_61

Hocam fiyat max. 300-350 olabilir. Ama ızgara performansı hangisinde daha iyidir onu bilmiyorum.

bunlar ızgara için en uygun modeller ...
    tercihinizi bunlar arasından yapabilirsiniz ...

bimeks turbomeks veya turbomeks granit ...
    breville 250-ex veya 200-ex ...
    delonghi cgh-900 veya cgh-900-c ...
    korkmaz a-328 ...
    homend 1304 ...
    Hotpoint-Ariston CG 200 AX0 ...
    Arçelik k-2369-tg ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 24 Mart 2016; 22:42:54 >
  • quote:

selam,
    demir-döküm makineler daha sağlıklıdır ... ben yeni makine almak istesem kesinlikle döküm alırım ...
    arzum'un gerçek döküm makinesi yok hatta bildiğiniz (korkmaz, delonghi, king, arnica, arçelik, homend, vd...) hiçbir markanın demir-döküm makinesi yoktur ...
    onların tümünde kullanılan plakalar alüminyum dökümdür ... ar-254 de böyledir ... onu, sabit plakalılar arasında iyi bir model olduğundan dolayı tavsiye ediyorum ancak teflon kaplama olduğunu da unutmayalım ...
    gerçek demir döküm olanlar sanayi/büfe tipindedir ... misal; simton 8 dilim, remta r-71, fayrinoks elk-12 veya fayrinoks dökümix ...

Hocam
    saydıklarınızın içinde dökümix daha bir ev tipi havasında
    ne dersiniz

• Kenwood hg400 Trendyolda suan kirmizi 160 TL
    150/50 cek temin edip 118 a maal edilebilir. (Cek bolumunde bedava dagitiliyor bugun son) hatta 2 TL ye kargo bedava hesap alinirsa 112 ye gelir.
    http://www.trendyol.com/Kirmizi-Tost-Ve-Grill/UrunDetay/44882/17684322

• quote:

Orijinalden alıntı: etranger
    Hocam
    saydıklarınızın içinde dökümix daha bir ev tipi havasında
    ne dersiniz

aynen dediğiniz gibi dökümix ev tipine en yakın modeldir, biraz korkmaz a-329-16'yı andırır ... tavsiye ederim, alanlar memnun ...
  • DELONGHİ CGH 900 ve 900C arasında yaklaşık 100 lira oynuyor. Sanırım biri teflon kaplama biri seramik.
    Diğer aklımda kalanda Korkmaz a328. Buda teflon kaplama CGH 900 le aynı fiyat hemen hemen

Sizce hangisini almak mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysr86 -- 26 Mart 2016; 16:45:09 >
  • Hocam Forum ve Konunuz gayet güzel baştan sona okudum ellerinize sağlık

Bende bir tost makinesi almaya karar verdim ama ne alacağımı kestiremedim bir türlü size ve forumda diğer tecrübeli arkadaşlara sorma gereği duydum

Maksimum bütçe 250 - 300 TL son.
    Ev kullanımı olacak hemen hemen her gün,
    Sağlam cihaz olsun
    Küçük olmasına gerek yok ama çok büyükte olmasın 4-5 tost ideal.
    Isı ayarı olursa iyi olur.
    Annem için temizlenmesi rahat olsun.
    Sağlıklı ve uzun süre kullanabileceğim bir ürün olursa iyi olur uzun süre bizi servisle muhatap etmeyecek cinsten
    Marka takıntım yok kaliteli ürün olması daha önemli.

Aklımda baktıklarım arasında şuan da Korkmaz A 329-13 - Arnica Tostit Pro - Arzum AR254 - Fakir Valery Izgara - Delonghi CGH 900 var liste kabarık gerçi kararsız kaldım.
    Bunların haricinde önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albayyusuf -- 26 Mart 2016; 15:12:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysr86

DELONGHİ CGH 900 ve 900C arasında yaklaşık 100 lira oynuyor. Sanırım biri teflon kaplama biri seramik.
    Diğer aklımda kalanda Korkmaz a328. Buda teflon kaplama CGH 900 le aynı fiyat hemen hemen

Sizce hangisini almak mantıklı.

cgh-900 ile 900-c arasında 100 lira farkedecek bir durum yok aslında ikisi de aynı, hangisi çok satılmaya başladıysa onun fiyatı artıyor sadece ...
    korkmaz a-328 de iyidir plaka yüzeyi daha büyüktür ama delonghi daha kaliteli ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayyusuf

Hocam Forum ve Konunuz gayet güzel baştan sona okudum ellerinize sağlık

Bende bir tost makinesi almaya karar verdim ama ne alacağımı kestiremedim bir türlü size ve forumda diğer tecrübeli arkadaşlara sorma gereği duydum

Maksimum bütçe 250 - 300 TL son.
    Ev kullanımı olacak hemen hemen her gün,
    Sağlam cihaz olsun
    Küçük olmasına gerek yok ama çok büyükte olmasın 4-5 tost ideal.
    Isı ayarı olursa iyi olur.
    Annem için temizlenmesi rahat olsun.
    Sağlıklı ve uzun süre kullanabileceğim bir ürün olursa iyi olur uzun süre bizi servisle muhatap etmeyecek cinsten
    Marka takıntım yok kaliteli ürün olması daha önemli.

Aklımda baktıklarım arasında şuan da Korkmaz A 329-13 - Arnica Tostit Pro - Arzum AR254 - Fakir Valery Izgara - Delonghi CGH 900 var liste kabarık gerçi kararsız kaldım.
    Bunların haricinde önerilere açığım

selam,
    baktıklarınızdan arnica, fakir ve arzum'u eliyorum çünkü kriterlerinize uygun değil eksikleri var ...
    size önereceğim modeller;
    delonghi cgh-900 / cgh-900-c
    homend 1304
    korkmaz a-328
    King p-625
    Hotpoint-Ariston CG 200 AX0
    ... bunlar arasından seçim yapabilirsiniz ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam öneri için teşekkür ederim inceledim bende önerdiklerinizden son 3 ürüne düştüm diğerlerini eledim.

Bunlar arasında kararsız kaldım.

Mantık olarak 4 yıl garanti veren King P-625 aklım kayıyor 4 yıl içerisinde sıkıntı oldumu gönder garantiye gitsin hesabı

Öbür yandan döküm plaka ve yüksek wat değerinden Grilliant 1304 daha cazip geliyor.

Bir taraftan da hani duruş olarak bile insanı etkileyen ve yorumları okuduğumda da üzerinde ki yazıların silinmesi harici başka sorunu olmayan kaliteli ürün olan Delonghi CGH900C kayıyor gözüm

Sizce bu 3'ünden hangisini seçmeliyim ?

• Albayyusuf kullanıcısına yanıt
    delonghi bir adım öne çıkar, diğerleri ikinciliği paylaşır ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Korkmaz ve delonghi arasında servis hizmet kalitesi nasıldır peki bilginiz var mı ya cgh900 yada a328 alacağım fiyat aynı delonghi plakası 29x23 korkmazınki 32.5x24.5 ama delonghi daha kaliteli dediniz. Serviside iyise delonghi almak sanırım daha mantıklı.

• Hem tostu güzel yapan hemde waffle aparatı olan bir makine tavsiyesi istesem ne dersiniz arkadaşlar?

• ysr86 Y kullanıcısına yanıt
    servis kalitesini bilemem ama korkmaz'ın servisleri daha yaygın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: By delete

Hem tostu güzel yapan hemde waffle aparatı olan bir makine tavsiyesi istesem ne dersiniz arkadaşlar?

arçelik k-8382-tg / k-8381-tg
    arnica tostika 4000
  • arkadaşlar bu modeli de görürseniz inceleyin ... karaca biogranit tost makinesi ...
    Bu mesaja eklenen görseller:

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By delete

Hem tostu güzel yapan hemde waffle aparatı olan bir makine tavsiyesi istesem ne dersiniz arkadaşlar?

arçelik k-8382-tg / k-8381-tg
    arnica tostika 4000

Hemen inceliyorum çok teşekkürler :)

• kendinden kapanabilen,
    açma kapama dügmesi olan ,
    compact (2 tost kadar büyük olsun yeter),
    seramik(döküm yada granit de olaiblir, teflon olmasın) kaplama

50-150 tl arası bir öneri istiyorum ..

Kenwood SM650 (küçük ama seramik kaplama değil..)
    Esse Sandwich&Grill Granite Edition Krom
    Arzum AR292 Tostçu Lux Granite (boyut büyük herhalde..)
    Homend 1311 Toastbuster Seramik (boyut büyük ..)
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.