Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baberti

-arzum ar-279 tostino veya ar-213 prego,
    -arnica marmaris 4000 veya ayvalık 3000...

@Zykon

Hocam bu modeller içinden hangisi en iyisi peki sen olsan hangisini alırdın bi tavsiye verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

quote:

@Zykon

Hocam bu modeller içinden hangisi en iyisi peki sen olsan hangisini alırdın bi tavsiye verebilirmisin

ar-279 tostino veya marmaris 4000...ar-213 prego biraz daha küçük boy...

marmaris 95 lira...http://www.istanbulbilisim.com.tr/arnica-marmaris-4000-izgarali-tost-makinesi-aa-171c--fiyati,32244.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

quote:

@Zykon

ar-279 tostino veya marmaris 4000...ar-213 prego biraz daha küçük boy...

marmaris 95 lira...http://www.istanbulbilisim.com.tr/arnica-marmaris-4000-izgarali-tost-makinesi-aa-171c--fiyati,32244.html

Peki teşekkürler hocam

• Tefalin bastırınca kalkması beni soğuttu.Eğer ızgara performansı iyi ise Arzum AR 277 Metallo bana yakın görünüyor.Bununla ızgara yapan var mı?Kronik sorunları var mı?
  • quote:

bulamadıklarımdan...örnek 2: grundig cg 5040...

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

Yurtdışı testlerde iyi puan almış, teste katılan 10 makine arasında 3. sırada. Ancak sanırım ürün artık Türkiye'de satılmıyor. Şikayetvar'da "1 yıl olmadan teflon kaplama soyulmaya başladı. " şeklinde olumsuz yorum mevcut.

http://www.grundig.com/blackline/content/download/2010_12_ETM_TESTMAGAZIN_VERGLEICHSTEST_Kontaktgrills.pdf

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2114436/grundig-tost-makinesinin-teflon-kaplamasi-soyuluyor/00xpe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 6 Temmuz 2014; 12:50:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

quote:

bulamadıklarımdan...örnek 2: grundig cg 5040...

Yurtdışı testlerde iyi puan almış, teste katılan 10 makine arasında 3. sırada. Ancak sanırım ürün artık Türkiye'de satılmıyor. Şikayetvar'da "1 yıl olmada teflon kaplama soyulmaya başladı. " şeklinde olumsuz yorum mevcut.

http://www.grundig.com/blackline/content/download/2010_12_ETM_TESTMAGAZIN_VERGLEICHSTEST_Kontaktgrills.pdf

sonradan arçelik bayilerinde birkaç kez inceledim, derli-toplu bir ürün değil, yağ toplama haznesi, sabitleme mandalları vs. pek kullanışlı sayılmaz, tek artısı alt-üst plaka ısı ayarının bulunması...onun yerine arçelik k-2369-tg modelini tavsiye ederim...

testteki markalar bizdekilerden farklı, grundig ve philips dışında tanıdık marka yok, mesela 2. sıradaki ürünün aynısı breville 800 ama orada gastroback olarak geçiyor...

• ilk sayfaya da ekledim, OCAK ÜSTÜ tost makinası düşünenler için iki örnek...

-TAŞHAN...evde yıllardır kullandığım eskimez bir ürün, teflon kaplama döküm, sadece tahta saplar arasıra yerinden çıkıyor...
    -EMSAN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 6 Temmuz 2014; 13:46:39 >

• quote:

ilk sayfaya da ekledim, OCAK ÜSTÜ tost makinası düşünenler için iki örnek...

-TAŞHAN...evde yıllardır kullandığım eskimez bir ürün, teflon kaplama döküm, sadece tahta saplar arasıra yerinden çıkıyor...
    -EMSAN...

Baberti,
    babam yemek pişirmekten anlar ve sever de.Babaannemde elektrikli ızgara görmüş.Arnica kapaklı modeli.Performansını beğenmiş.Kolay beğenmez.Elektrikli ızgaralara baktım; kimisinin altta su haznesi var.Kimisinin kapağı var.Mesela emsan arnicadan daha ucuz.Bu cihazlardan kullanan önerisi olan var mı?Biliyorum ayrı konusu var ama pek rağbet görmemiş.Yeni konu açmayı da düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

ilk sayfaya da ekledim, OCAK ÜSTÜ tost makinası düşünenler için iki örnek...

-EMSAN...

Baberti,
    babam yemek pişirmekten anlar ve sever de.Babaannemde elektrikli ızgara görmüş.Arnica kapaklı modeli.Performansını beğenmiş.Kolay beğenmez.Elektrikli ızgaralara baktım; kimisinin altta su haznesi var.Kimisinin kapağı var.Mesela emsan arnicadan daha ucuz.Bu cihazlardan kullanan önerisi olan var mı?Biliyorum ayrı konusu var ama pek rağbet görmemiş.Yeni konu açmayı da düşünüyorum.

o konuyu açalı çok oldu... http://forum.donanimhaber.com/m_78705928/f_//tm.htm#78705928

bende olimpist var, korkmaz, acura, cvs markalı ürünler var...korkmazı beğenmedim, cvs ve olimpist şahane, acurayı nadiren kullanıyoruz, kapaklı olanlar daha avantajlı bana göre...

• Kendi açtığım konuya yazdım ama buradan devam edeyim.
    Çok açık yazmamışım.Aradıklarım döküm olanlar.Bu döküm olanların da bazıları kapaklı.Emsan'ın feel steel ızgarası hakkında bilginiz var mı?Emsan ın genelde kötü ürünü olmaz diye biliyorum. Birde philipste çok yorum var.
    http://www.hepsiburada....&SKU=MTEMSFEELSTEELGRIL
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-hd4417-20-kompak-elektrikli-izgara-2000w/productDetails.aspx?productId=mtphhd4417&categoryId=22013&SKU=MTPHHD4417

• erhanmat E kullanıcısına yanıt
    emsan feel steel iki modeli var, her ikisi de güzel ürünler...
    ızgaraları dolgun yapılı alüminyum dökümdür...

açtığım konuda philips ızgara ile ilgili bir üyenin yorumu vardı, memnundu ama kırılan küçük parça bile olduğunda servis ücretlerinin fazlalığından şikayetçiydi...

@erhanmat
  • Korkmaz ürünleri f/p urunleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

emsan feel steel iki modeli var, her ikisi de güzel ürünler...
    ızgaraları dolgun yapılı alüminyum dökümdür...

açtığım konuda philips ızgara ile ilgili bir üyenin yorumu vardı, memnundu ama kırılan küçük parça bile olduğunda servis ücretlerinin fazlalığından şikayetçiydi...

@erhanmat

BREVİLLE BGR200EX Brevillenin bu modelini kullanan var mı?Ya da bilgisi olan. http://www.n11.com/breville-bgr200ex-tost-makinesi-P12500285
    Plakaları düz hale getirip yağın ızgarada kalması sağlanır ve sonra yağ yağ damlama tepsisine boşaltılabilir diye bir açıklama var.Bu ürünün yağ tepsisini ben resimlerden göremedim.Bilgisi olup paylaşan olursa sevinirim.Tahminime göre bu ürünün ızgara performansı iyi.

http://www.breville.com.tr/profesyonel-izgara.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanmat -- 8 Temmuz 2014; 15:31:32 >

önde plastik bir parça görülüyor enlemesine, yağ tepsisi o...plakalara eğim verme özelliği 800gr modelinde var ama bu modelde var mı bilmiyorum, breville modellerinin ızgara performansı iyidir... @erhanmat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Temmuz 2014; 15:59:51 >
  • quote:

önde plastik bir parça görülüyor enlemesine, yağ tepsisi o...plakalara eğim verme özelliği 800gr modelinde var ama bu modelde var mı bilmiyorum, breville modellerinin ızgara performansı iyidir... @erhanmat

Ürünün büyüklüğü hakkında bilginiz var mı?

bilindik makinalardan (korkmaz a328 vs.) çok az büyük ama 800gr kadar değil...

@erhanmat
  • quote:

bilindik makinalardan (korkmaz a328 vs.) çok az büyük ama 800gr kadar değil...

@erhanmat

Biraz önce atv de hamburger eti pişirdiler.Kızartmak için ızgara özellikli tost makinesi kullandılar.Markasını göremedim ama güzeldi.Izgaradan döndüm tost makinesine.Bu modelin bildiğiniz +ları - leri var mı?Yarın emsan ve ne bulursam incelemeye gideceğim.
    breville bu konuda uzman marka, ürünleri çok kaliteli...2400 watt olması ızgara için uygun, eğimli olması ve yağ haznesinin genişliği büyük avantaj...

mağazada incelerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz, ben 800gr için uzun zamandır fırsat kolluyorum, o kaliteyi görünce diğerleri hafif kalıyor yanında...fiyatı da ona göre tabii, bir tost makinasına 500 lira vermeyi de akıllıca bulmuyorum...

540ex modeli uzun süre 179 liraya satıldı, o fırsatı değerlendirseydiniz iyi olurdu...

@erhanmat
  • quote:

breville bu konuda uzman marka, ürünleri çok kaliteli...2400 watt olması ızgara için uygun, eğimli olması ve yağ haznesinin genişliği büyük avantaj...

mağazada incelerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz, ben 800gr için uzun zamandır fırsat kolluyorum, o kaliteyi görünce diğerleri hafif kalıyor yanında...fiyatı da ona göre tabii, bir tost makinasına 500 lira vermeyi de akıllıca bulmuyorum...

540ex modeli uzun süre 179 liraya satıldı, o fırsatı değerlendirseydiniz iyi olurdu...

@erhanmat

İnceleme fırsatı olmayınca insan merak ediyor.Ama dediğiniz gibi o kadar para vermek de iş değil.Dediğiniz modelin plaklarının düz olması beni düşündürdü.200gr sanki daha iyi gibi duruyor.Bir de özelden arkadaşlara sormuştum.Emsan feel steel modeli.Fiyatları breville 200 ile yakın.Hangisi tercih edilebilir bilmiyorum.Yarın emsan başta olmak üzere bakıcam bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

@erhanmat

İnceleme fırsatı olmayınca insan merak ediyor.Ama dediğiniz gibi o kadar para vermek de iş değil.Dediğiniz modelin plaklarının düz olması beni düşündürdü.200gr sanki daha iyi gibi duruyor.Bir de özelden arkadaşlara sormuştum.Emsan feel steel modeli.Fiyatları breville 200 ile yakın.Hangisi tercih edilebilir bilmiyorum.Yarın emsan başta olmak üzere bakıcam bakalım.

emsan feel steel 2 modeldir, önereceğim model şu...http://www.hepsiburada.com/liste/emsan-feel-steel-tost-makinesi-/productDetails.aspx?productId=mtemsfeelsteeltost&categoryId=22014#Gorseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Temmuz 2014; 18:49:06 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.