Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.514
Cevap
220
Favori
1.541.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    250ex güncel modeldir ve alt plakası düzdür, benim tercihim 250ex ...

@bengene43
  • Hocam a329 mor renk, malesef kargolamışlar, 210 tl ye aldım, kargolamasalardı hemen inox olanı yani dediğiniz a 328-05 i alacaktm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firan34 F kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun, gövde rengi dışında hepsi aynı makine ...

@firan34
  • Teşekkür ederim hocam, bazen hanımları dinlememek gerekiyor, bir kez daha tecrübe etmiş olduk:)@Bayberty

• Bende dökümix mi alsam diye düşünüyordum. Sonra bursya girince milletinde yorumlarda yazdığı bazıları döküm plaka traşlanmadan geliyor. Kokuyor fln dedi biraz tırstım. Ben üstü ağır olsun tostları ince yapan ve birazda tavuk köfte pişirebileceğim bir makine bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Bende dökümix mi alsam diye düşünüyordum. Sonra bursya girince milletinde yorumlarda yazdığı bazıları döküm plaka traşlanmadan geliyor. Kokuyor fln dedi biraz tırstım. Ben üstü ağır olsun tostları ince yapan ve birazda tavuk köfte pişirebileceğim bir makine bakıyorum.

Döküm plakalar pürüzlü, evet ama tel fırça ile rahat temizleniyor. O dökümün verdiği lezzet, çıtır ve ince tostların yanında o pürüz de göze batmıyor.

Yaklaşık 7-8 defa tost yaptım (hanım, çocuklar, akrabalar) herkes çok beğenerek yedi. Izgara kısmına birşey diyemem ama tost makinesi olarak gözüm kapalı tavsiye ederim. E tabi döküm plakalar pürüzsüz olsaydı o da ballı kaymak olurdu.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Her tost yapmadan önce yağlamak gerekiyor diyorlar öyle bir şey varmı acaba? Hem fiyat performans olarak bana iyi geldi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Her tost yapmadan önce yağlamak gerekiyor diyorlar öyle bir şey varmı acaba? Hem fiyat performans olarak bana iyi geldi ama

İlk kullanımdan önce 20 dk kadar yüksek ısıda ara ara her iki plakayı yağlayarak çalıştırdım.

Artık sadece yaptığım tostu biraz yağlıyorum o kadar. Yapışma olmuyor, eriyen küçük kaşar parçaları yapışmış olursa onları da tel fırça ile çıkarıyorum, en nihayetinde çizilme gibi bir derdi yok.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Anladım. Dönerci işlettim dayımın da ords sanayi tipi.vardı onun gibidemekki. Tel fırçayla temizlerdik. Giderdi üstündekiler. Bakalım sağolun yorum için

• tavsiyeler üzerine dökümix aldım .şikayetleri okuyunca fabrikadan sipariş verdim.resimdeki pürüzler sıkıntı olurmu yağlayıp kullanayım mı yoksa değişim mi yapsam.tam pürüzde değil oyuntu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şükrühan -- 21 Eylül 2017; 16:3:31 >
  • şükrühan Ş kullanıcısına yanıt
    dökümün çatlama işi meşhurdur
    bu nedenle iade edin

çapakları kabul ettik ama bu ürün kusurlu !

geçenlerde benzeri bir ürün paylaşımı yapılmıştı iade edilmesi konusunda fikir birliği oluşmuştu.
    bence değişim isteyin, bu tür kusurlu plakaları kullanmamaları gerekirdi ...

@şükrühan
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    bu şekilde kullanmak ne gibi sıkıntı çıkarır acaba ileride çatlar mı oradan yoksa sağlık açısından mı zararlı. @Bayberty

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ilerde çatlayıp çatlamayacağını bilemem ama ihtimal var, yine ihtimal dahilindedir ki artıklar orada birikir düzenli temizlenmezse kanserojene dönüşebilir, bunların hiçbiri olmazsa bile kullanırken benim gözümü rahatsız eder, sıfır aldığım üründe böyle bir kusur görmek istemem ama siz böyle düşünmezseniz sorun olmaz ...

@şükrühan
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    haklısınız teşekkür ederim değişimini isticem ama gelen üründe böyle olmaz inşallah çünkü plakalarda sıkıntı olduğunu kontrol edip yollamalarını istemiştim. abimlerde kenwood var çok memnunlar ilk ona baktım satışta yok.iade etsek başka ne önerirsiniz. @Bayberty

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    yine dökümix öneririm ancak onun kadar estetik sayılmasa da "simton/silver 8 dilim" tercih edebilirim ...

• Breville aldım üstad Bayberty. İlk temizlik gibi birşey var mı. Direk kullanmaya başlasam mı?

• ornapsen kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
    ilk sayfada 3. mesajda ilk kullanımla ilgili detaylı anlatım görebilirsiniz ...

@ornapsen
  • @Bayberty üstadım tüm incelemeler ve önerileriniz için teşekkür ederim. Sizin mesajların doğrultusunda (hem de Vodefone ve Garanti kartlarına %25 indirimden faydalanıp) Homend 1304/14/15 alacaktım ama hiç birinde stok yoktu. Öyle olunca Korkmaz A328/05 aldım bugün. Eve getirip 3. mesajınızdaki gibi temizliğini yaptım, ilk çalıştırmayı yaptım, 15dk. boyunca da ara ara yağladım. Şimdi kullanıma hazır bir şekilde soğuyor. Sayenizde bir çok alternatif arasından uygun bir model seçebildim.

Bu arada Breville konusunda bütçe sorunu yaşamayacak arkadaşlar için yazayım. Babamlar 1999 yılında aldıkları Breville tost makinasını hala kullanıyorlar. Üstelik hergün sabah kahvaltısında ekmek kızartma makinesi niyetine kullanılıyor cihaz. Benim liseyi bitirmemi, üniversiteyi bitirmemi, evlenmemi gördü, şimdi oğluma ekmek kızartıyor kahvaltıya babamlara gittiğimizde. Adamlar kesinlikle parasının karşılığını veren ürünler üretiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fahrenheit -- 23 Eylül 2017; 22:40:32 >
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.