Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.532
Cevap
222
Favori
1.543.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bu dökümix konya da nerde satılıyor acaba birde fabrika da fiyatı ne kadar ? Homend 1304 tavsiye edilmiş ama kendi sitesinde stokta yok görünüyor bu ikisi arasında hangisi iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 18 Mayıs 2016; 18:22:25 >
  • tyanali51 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. makineler kutusundan yaglanmis olarak cikiyor yinede ilk kullanmadan once yuksek ayarda isitip bolca yaglayip iyice silerseniz tertemiz olur. Ben biraz abartip sicakken soğanla ovdum, dezenfekte ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Merhaba bu dökümix konya da nerde satılıyor acaba birde fabrika da fiyatı ne kadar ? Homend 1304 tavsiye edilmiş ama kendi sitesinde stokta yok görünüyor bu ikisi arasında hangisi iyi

ikisi de farklı açılardan öne çıkar ...
    ilki dökme demirdir üst kapak çok ağırdır daha sağlıklıdır ancak plakalar sabittir ...
    homend ev için daha şık, çıkarılabilir plakalı daha fonksiyonel ancak teflon kaplama bir makinedir ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum kullanilmis oldugunu resim yukluyorum fakat kullanidim az once .

Bu mesaja eklenen görseller:

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanali51 -- 18 Mayıs 2016; 18:29:20 >

ben bir sorun göremedim, anormal bir durum yok bence de ...
  • Belkide ilk kez boyle bir tost makinasi goruyorum . sagliksiz olurmuki diye cok korkutum o yuzden yazmak istedim cunku genelde puruzlu yuzeyi . o resimde kisimlarda bi duzgunluk var ve rengi de kahverengimsi gibi o sebeple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanali51 -- 18 Mayıs 2016; 18:34:31 >
    Dökümün dogal ve kullanilmamis hali gibi. Kullanilanlar yagi iyice emdigi icin boyle bir görüntüyü istesenizde veremezsiniz. Bence bu izler kullanilmadigini gösteriyor.

içinize sinmediyse değişim düşünebilirsiniz ...
  • omeraydin0678 O kullanıcısına yanıt
    Kullanilmadigi kesin o konuda sorun yok .
    Neyse sorun yoktur herhalde.

• fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Vatan sanayi kavaf sokak. Eregli yolunda anayola paralel sokakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeraydin0678

teşekkürler hafta sonu bakarım olmazsa fabrikada fiyat ne kadar biliyormusunuz birde taksit imkanı varmı karta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Merhaba bu dökümix konya da nerde satılıyor acaba birde fabrika da fiyatı ne kadar ? Homend 1304 tavsiye edilmiş ama kendi sitesinde stokta yok görünüyor bu ikisi arasında hangisi iyi

ikisi de farklı açılardan öne çıkar ...
    ilki dökme demirdir üst kapak çok ağırdır daha sağlıklıdır ancak plakalar sabittir ...
    homend ev için daha şık, çıkarılabilir plakalı daha fonksiyonel ancak teflon kaplama bir makinedir ...

homend 1304 stokta yok eski model gibi sanki uygun fiyata denk gelirse aslında baya güzel modelmiş. Bu dokümix in döküm olmasının ne faydası oluyor acaba

• quote:

... dokümix in döküm olmasının ne faydası oluyor acaba

plakalar kaplamasız olduğundan sağlık açısından daha iyi, diğer yandan üst kapak ağır ve yüksek ısılara çıkabiliyor bu da avantaj ...
  • quote:

quote:

teşekkürler hafta sonu bakarım olmazsa fabrikada fiyat ne kadar biliyormusunuz birde taksit imkanı varmı karta

Sayin fyilmaz fabrikadan 150 ye almistim. Internette daha uygun fiyatlari farkedince ikinci aldigim makineyi pazarlikla 140 a aldim. internetten puan, kupon, indirim gibi biseyler denk getirirseniz 120 ye kadar bulunabilir. Makine fiyatini sonuna kadar hakediyor bence. Diger teneke gibi makinelerin fiyatina gore fiyati cok uygun.

• quote:

quote:

quote:

Sayin fyilmaz fabrikadan 150 ye almistim. Internette daha uygun fiyatlari farkedince ikinci aldigim makineyi pazarlikla 140 a aldim. internetten puan, kupon, indirim gibi biseyler denk getirirseniz 120 ye kadar bulunabilir. Makine fiyatini sonuna kadar hakediyor bence. Diger teneke gibi makinelerin fiyatina gore fiyati cok uygun.

Nakit aldigim icin taksit veya kart var mi bilmiyorum.

• merhabalar,

breville bgr200ex ve delonghi cgh900 arasında kaldım. açıkçası breville biraz pahalı gibi ama eğer arada parayı çıkaracak bir fark varsa düşünülebilir. evde ayrıca bir elektrikli ızgara olduğu için ızgara özelliği benim için çok önemli değil.

bu durumda hangisini tavsiye edersiniz? ya da tavsiye edeceğiniz başka bir model var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimos

merhabalar,

breville bgr200ex ve delonghi cgh900 arasında kaldım. açıkçası breville biraz pahalı gibi ama eğer arada parayı çıkaracak bir fark varsa düşünülebilir. evde ayrıca bir elektrikli ızgara olduğu için ızgara özelliği benim için çok önemli değil.

bu durumda hangisini tavsiye edersiniz? ya da tavsiye edeceğiniz başka bir model var mıdır?

Dökümix e bakın bir ,forumdan çok alan oldu son zamanlarda ben dahil,plakaları çıkmıyor diye dert etmesseniz,ev için alınabilcek en iyi fp ürünü cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhabalar,

selam,
    ikisi arasında ben breville tercih ederim ama pahalı olması problem ...
    delonghi yanında diğer seçenekler; korkmaz a-328 veya a-329-16 yada homend 1304 ...
    demir-döküm seçenekler de var; fayrinoks dökümix ve simton 8 dilim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

En ucuz dökümix akakçe diye yazınca nete ,linkdki site çıkıyor ayrıca n11 de 145 tl den satılıyor düşünenler baksın.
    Ankara da olanlar ulus spotculardan sanayi tipi mutfak ekipmanı satan tek büyük mağaza var ordanda 135 tl den alabilir ,ben ordan almış idim.

http://www.sayardan.com/index.php?route=product/product&product_id=445&search=D%C3%96K%C3%9CM%C4%B0X&ref=akakce&v=1.23.5

Buradan sipariş verdim bugün.
    Uzun zamandır tost makinesi arıyordum. Konuyu açan ve yorumlarıyla katkı sunan herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

merhabalar,

selam,
    ikisi arasında ben breville tercih ederim ama pahalı olması problem ...
    delonghi yanında diğer seçenekler; korkmaz a-328 veya a-329-16 yada homend 1304 ...
    demir-döküm seçenekler de var; fayrinoks dökümix ve simton 8 dilim ...

peki breville ve delonghi arasındaki temel farklar nelerdir? aradaki fiyat farkına değer mi?

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.