DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TOST MAKİNESİ TAVSİYESİ-2017 ... ilk sayfayı mutlaka okuyun ...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: , , , , , Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 6 Mobil Kullanıcı  ( 6 Mobil Cihaz  )
7.614
Cevap
137
Favori
652.451
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> TOST MAKİNESİ TAVSİYESİ-2017 ... ilk sayfayı mutlaka okuyun ...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      7034 Mesaj
      27 Mart 2016 19:01:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ysr86

Korkmaz A329 16 inceleme fırsatım oldu granit kaplama ve kaliteli malzeme hissi verdi. BirdeTefal Comfort XL 800 İİnceledim 500 lira ama budur dedirtiyor 2400 watt kampanya bulsak alınır

tefal xl 800 "budur" dedirtiyorsa bir de breville 800 gr'yi inceleyin bakalım buna ne diyeceksiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 27 Mart 2016; 19:02:28 >
    • Çavuş
      42 Mesaj
      27 Mart 2016 21:49:31

Onu kampanyada kurtarmıyor. 400 liralık teflon olanını gördüm gayet kaliteliydi.
      Lider lt44 tost makinasın plakasını nasıl buluruz acaba şimdilik makine almayı erteleyip kendi teflonumuzu değiştireyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bayberty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      28 Mart 2016 11:08:41
      Deloni cgh 900 Modelini aldım yaklaşık olarak 1 yıl kadar önce.2 ay sonra ısıtmamaya başladı.Servise verdim ve değişim istedim yerine cgh900c seramik tabanlı verdiler.Şimdilik memnunuz ama düğmelerin oradaki yazılar çok çabuk siliniyor.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Mart 2016 14:29:31
      quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

Deloni cgh 900 Modelini aldım yaklaşık olarak 1 yıl kadar önce.2 ay sonra ısıtmamaya başladı.Servise verdim ve değişim istedim yerine cgh900c seramik tabanlı verdiler.Şimdilik memnunuz ama düğmelerin oradaki yazılar çok çabuk siliniyor.

bende de delonghi cgh900 var 1 seneyi geçti. 5-10 kullanımdan sonra yazılar silindi, sonrasında düğmelerden biri kırıldı, biri çatladı ama plakalar gayet iyi, çizik bile yok. servise verecektim yazılar silindiği için ha bugün ha yarın derken 1 yılı geçti. bu sebeple değişim yapan oldu mu acaba? aslında ilk önce carrefourdan 149tl ye homend 1304 almıştım plakalar oynuyo diye iade ettim o sanki daha kullanışlıydı.
      |
      |

• Çavuş
      96 Mesaj
      28 Mart 2016 20:39:34
      Arkadaşlar acil cevaplayabilir misiniz? Şuan mağazadayım essenso tost mak. sı 239 dan 99 a inmiş almayı düsünüyorum sizce alınacak bir ürün mü? Toast grill spesial ed.

• Binbaşı
      1618 Mesaj
      28 Mart 2016 20:45:52
      homend 1304 kullanıyorum. alırken araştırmıştım. ilk tost makinem. bekar olduğumdan sık kullanıyorum. kotu yanı
      2000 wat olduğundan ciddi derecede elektrik yiyor . faturada bariz farkediyor.
      bunun dışında işçilik orta seviyede. menteşe ve birleşim yerlerinde boşluklar var ama bu kullanmanızı etkilemiyor.
      diğerleriyle kıyaslayınca artıları var. dokum plaka ve çıkarılabiliyor. yukseklik ayarı var. yağın akması için hazne var. hazneyi takıp çıkarabiliyorsunuz. kablo saklayıcıs var altında ama çok pratik değil. artı ayakta dik vaziyette durab iliyor yer kaplamıyor.
      makineyi 180 derece açıp barbeku yapabiliyorsunuz . daha deneme fırsatım olmadı ama sıcaklık ayarına bakılırsa sorun olmaz. çalışmaya başlaması için saat ayarını açmanız lagzım yoksa çalışmaz. emniyet için olmalı. kotu yanı saatli bomba gibi tik tak ses çıkarıyor bildiğin.
      hoşuma gitmeyen yanı. ön kulpundan tostu inceltmek için bastırdığınızda kıçı kalkıyor bu yuzden kıcınıda bez yardımıyla bastırmanız lagzım.
      yukarıda birisi bahsetmiş evet ğlakalar oynuyor tam yerine oturmuyor ama bu tost zevkinize ket vurmuyor. herşey bi yana firma size 48 saat içinde onarma veya değiştirme sözü veriyor bu acayip lüks bir uygulama.
      aleti öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 28 Mart 2016; 21:06:53 >
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      28 Mart 2016 21:07:11 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: By delete

Arkadaşlar acil cevaplayabilir misiniz? Şuan mağazadayım essenso tost mak. sı 239 dan 99 a inmiş almayı düsünüyorum sizce alınacak bir ürün mü? Toast grill spesial ed.

sakın ha, aman ha, uzak durun ...
      |
      |
    • Çavuş
      96 Mesaj
      28 Mart 2016 21:33:19
      Çok teşekkür ederim ucuzluğundan dolayı almayı düsünüyordum yoksa essenin hic bir ürününü beğenmiyorum aldıgımız daha onceki tavalar ancak haftayı cıkarmıstı ama elektronikte tecrübem yoktu. Vazgectim iyi ki cevabı beklemisim :)

|
      |

• Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      29 Mart 2016 15:34:19 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: cemall058

http://urun.n11.com/tost-makinesi/king-p-625-maxima-tost-makinesi-P43890205 BU ÜRÜN NASIL :)

gayet iyi ...
      |
      |
    • Yarbay
      3823 Mesaj
      29 Mart 2016 16:54:17
      Kenwood SM650
      TEFAL BREAK TİME
      Sinbo SSM-2513

sadece tost icin compact birşey arayanlara ben bunları bulabildim ..kullananlardan yorum alırsak sevinirim ki watt değerleri pek 700-800 'ü gecmiyor ..fırın, tava ..vb varken kim ızgara yapar tost makinesinde ayrı bir fantezi sonra 2000 watt'lık makineleri satıyorlar ..

Not: plakaları çıkamayan ürünleri eledim direk ..
    • Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      29 Mart 2016 17:14:54 Konu Sahibi

- arçelik k-2370
      - korkmaz a-305 vertex
      - korkmaz a-309 vertex (WAFFLE)
      - kenwood sm-650 (3 plakalı; WAFFLE)
      - tefal break time
      - homend 1307 (waffle)
      - vestel v-brunch 1000 kırmızı (SABİT plaka, şık)
      - vestel v-brunch 1000 beyaz (plakalar çıkabiliyor ama çok ince, çok ucuz isteyenler düşünebilir)

bunlar arasından seçim yapabilirsiniz, biri hariç hepsi çıkarılabilir plakalı ... sinbo liste dışı ...
      |
      |
      streamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      109 Mesaj
      30 Mart 2016 00:22:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

Alıntıları Göster

arzum ar-278 pek sağlam değil, homend 1304 tam aradığınız özelliklerde ...

merhabalar. alıntı yaptığım gibi daha önce hem tost hem ızgara görevini yapacak bir makine arayışına girmiştim. sayın bayberty nin tavsiyesiyle homend 1304 satın alım. benim için doğru bir tercihti. memnundum aslında fakat elektronik şansızlığı beni buldu. 4 adet tost pişirirken sağ önde kalan tost kızarmıyordu. bende şansımı yitirmeden iade ettim. aynı makineden tekrar alabilirim ama farklı önerileriniz olur mu öğrenmek istedim. şimdiden teşekkürler.

SAMSUNG GALAXY S3
    • Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      30 Mart 2016 13:44:01 Konu Sahibi

her üründe problem çıkma ihtimali vardır size denk gelmesine üzüldük ama homend 1304 iyi makinedir ...
      alternatif olarak korkmaz a-328 ve delonghi cgh-900 düşünülebilir ...
      |
      |
      blackpearlll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      108 Mesaj
      30 Mart 2016 14:30:06

Homend ürünleri gerçekten güzel alırken pek güvenemedim ama su ısıtıcısı gayet iyi çıktı.4 senedir kullanıyorum tık demedi
      |
      |

• Teğmen
      109 Mesaj
      30 Mart 2016 15:18:42

Tamamen şansızlık işte. Tavsiye ettiğiniz ürünleri inceleyeyim. Aklıma yatmazsa tekrardan aynı üründen sipariş vermeyi düşünüyorum. İlginiz için teşekkürler.

|
      |

SAMSUNG GALAXY S3
    • Yüzbaşı
      317 Mesaj
      31 Mart 2016 07:22:54

bayberty üstad insanlara yardımınız harika. şu an elimde korkmaz in eski klasik tip tost makinesi var. termostat geç devreye giriyor. bize yeni tip tost makinelerinden, termostati hassas bir tost izgara makinesi onerirmisin? hertürlü plakayı dikkate alabilirsiniz. tşekkürlerr.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Bayberty

• Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      31 Mart 2016 15:56:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mikroskopik

bayberty üstad insanlara yardımınız harika. şu an elimde korkmaz in eski klasik tip tost makinesi var. termostat geç devreye giriyor. bize yeni tip tost makinelerinden, termostati hassas bir tost izgara makinesi onerirmisin? hertürlü plakayı dikkate alabilirsiniz. tşekkürlerr.

bende de korkmazın eski tip makinesi var, termostatı iptal ettim düzeldi, isterseniz bu yöntemle eskiyi kullanmaya devam edin ...
      "yeni" olsun derseniz;
      breville 200-ex / 250-ex
      delonghi cgh-900 / cgh-900-c
      homend 1304
      korkmaz a-328 / a-329-05 / a-329-16
      king p-625
      hotpoint-ariston CG 200 axo
      karaca biogranit
      ... modellerinden birine karar verebilirsiniz ... korkmaza devam derseniz a-328 iyidir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 31 Mart 2016; 15:58:41 >
      |
      |
    • Teğmen
      117 Mesaj
      02 Nisan 2016 17:42:06
      Merhaba yazılanların çoğunu okudum Tefal comfort xl 800 olan modeli almayı düşünüyorum sizin yorumunuz ne olur bu cihaz için

2009 Renault Megane 1.6 110 HP Dynamique
    • Kurmay Yarbay
      7034 Mesaj
      02 Nisan 2016 18:13:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: yenteli

Merhaba yazılanların çoğunu okudum Tefal comfort xl 800 olan modeli almayı düşünüyorum sizin yorumunuz ne olur bu cihaz için

selam,
      bu cihazı 3 yıl önce ilk incelediğim tefal bayiinde satış elemanına bazı sorular sordum, belki size fikir verir ...
      -dedim ki "bu makine neden bu kadar pahalı ?..
      -eleman "efendim, tefal ürünleri çok kalitelidir, dünya markasıdır, fiyatı da ona göredir" ...
      -ben "böyle üst düzey pahalı bir tost makinesine neden böyle anlamsız bağlantı kolları konmuş, amaç ne ?.." diye sordum ...
      -eleman duraksadı "sizden önce böyle bir soruyla karşılaşmadım" dedi ...
      -"peki" dedim "siz diğer tost makinelerini hiç incelediniz mi, onların bağlantı kolları nasıl bilir misiniz ?.." ...
      -cevap; "şimdiye kadar hiç dikkatimi çekmedi" ...
      -"bakın" dedim, "bunun kolunu bastırınca arka taraf kalkıyor hiç stabil değil, tost yaparken en istenmeyen durum budur, bu seviyedeki bir makinede bu kabul edilemez ... bunun gibi üst düzey başka bir makine daha var piyasada pek bilinmiyor; breville 800gr ... bir gün vakit bulursanız onu da inceleyin, neyden bahsettiğimi anlarsınız" ...
      -eleman "tamam efendim bakmaya çalışırım" dedi ... hayırlı işler dileyip çıktım ...
      bu bahsettiğim yılda tefal xl800 fiyatı 650, breville 800gr 550 idi ... şimdi tefal 550, breville 1000 lira ...

kısacası; o parayı haketmiyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 2 Nisan 2016; 18:15:17 >

Reklamlar
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.