Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: andıran otu , andıran otu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.533
Cevap
222
Favori
1.544.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliconame

Korkmaz Marka tercih edersen çok yerinde bir karar vermiş olursun. ben aynı zamanda korkmaz satıcısıyım ve iki yıldır herhangi bir şikayet gelmedi.
    Ayrıca Grill olanları tercih edersen ızgara balık bile yapabilirsin. Korkmaz tost makinelerinin Izgaraları oldukça kolay sökülüp temizlenebilir. su tutman yeterlihttp://www.evimm.com/?urun-743-korkmaz-a302-grand-grill-tost-makinesi buradan bakabilirsin.

Ali Can Bey, pm attım...

• Uygun Fiyat-Kullanışlı-Geniş Hazneli Tost Makineleri

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

Cvs

Arzum

Felix

Tost Makineleri

• Merhaba

Ne amaçla kullanacağını göremedim. Resimlere ve önerilere baktığımda ev için oldukça büyük olanlar var. Benim için hızlı pratik ve yer kaplamayan ve 2 kişilik tercih ettiğim için. ucuz uygun ürünler premier, sunny, beko gibi markalarda bulabileceğini düşünüyorum.

Biraz daha büyük ve yer kaplayanlar için ( büfe tipi olanlar ) fakir, beko dan şaşma derim.
  • Merhaba, bunu ben de almayı düşünüyorum yorumunuz nedir? Birde ızgara yüzeyi nasıl? Şimdiden teşekkürler @vunlusoy
  • quote:

Orijinalden alıntı: subetay

Merhaba, bunu ben de almayı düşünüyorum yorumunuz nedir? Birde ızgara yüzeyi nasıl? Şimdiden teşekkürler @vunlusoy

Üstad, ürünü alalı 1 hafta oldu, üç defa kullandım(sadece tost için). Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Gayet memnununum. Temizliği konusunda da eşim sorun yok diyor. Tavsiye edebilirim.
  • yahu bu "grundig cg 5040" nasıldır? arçelik tosso almayı düşünüyordum 132 TL`ye ancak grundig için de 150 diyorlar indirimli fiyatmış.. ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apoo143 -- 17 Mayıs 2013; 0:04:04 >
  • Bende tost makinesi alacağım lakin makineler neden bu kadar küçük tost ekmeği için idaeller ama tam ekmek tost için çok küçükler sizlerin tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_hayaller

Bende tost makinesi alacağım lakin makineler neden bu kadar küçük tost ekmeği için idaeller ama tam ekmek tost için çok küçükler sizlerin tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...

ekmeğin iki ucundan az kesilince tam ekmek tost yapılır, o kadar da küçük değiller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

Orijinalden alıntı: blue_hayaller

Bende tost makinesi alacağım lakin makineler neden bu kadar küçük tost ekmeği için idaeller ama tam ekmek tost için çok küçükler sizlerin tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum...

ekmeğin iki ucundan az kesilince tam ekmek tost yapılır, o kadar da küçük değiller...

hocam sen de ekmeği ikiye bölersin olur biter...
  • şu forumda binlerce kere tost makineleri tartışıldı konuşuldu. Bir tane adam gibi tost makinesi yok mu arkadaş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiser Soeze

şu forumda binlerce kere tost makineleri tartışıldı konuşuldu. Bir tane adam gibi tost makinesi yok mu arkadaş ya

var...korkmaz a302, biraz irice...kendi mağazalarında var marketlerde bulamazsın...

http://www.korkmaz.com.tr/english/products/960/electrical-appliances/tost-makinalari/a302-grand-grill

tefal xl800, bu da iyi ama pahalı...

http://www.tefal.com.tr/All+Products/Breakfast/Izgara+ve+Tost+Makineleri/Products/Comfort+XL+800+Izgara+ve+Tost+Makinesi/

• sağol dostum bunları yazdım bi kenara korkmaz'ın bin çeşit tost makinesi var A302'de yoğunlaşmak istiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyonburada

burda güzel modellerimiz var
    http://www.reyonburada.com/kategori/tost-makinasi.aspx

güzel modeller mi, hepsi 5 model zaten...
  • evet arkadaşlar, sonunda korkmaz a329-05 modelini aldım. eve geldi ve ilk tostumu yaptım. bazlama içine kaşarlı domatesli... 10 numara oldu.
    kapağın ağırlığından ötürü ekstra bir kuvvet uygulamanıza gerek kalmıyor. biraz bastırayım derseniz kağıt gibi oluyor (ki bazıları öyle de sever).
    malzemesi kaliteli, görüntüsü oldukça şık. tavsiye olunur. ızgaraları alüminyum döküm üzerine seramik kaplama. çıkarılabiliyor ve kolayca temizleniyor.
    kapağı yatırdığınızda tam boy ızgara oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Lightning -- 24 Mayıs 2013; 16:41:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

evet arkadaşlar, sonunda korkmaz a329-05 modelini aldım. eve geldi ve ilk tostumu yaptım. bazlama içine kaşarlı domatesli... 10 numara oldu.
    kapağın ağırlığından ötürü ekstra bir kuvvet uygulamanıza gerek kalmıyor. biraz bastırayım derseniz kağıt gibi oluyor (ki bazıları öyle de sever).
    malzemesi kaliteli, görüntüsü oldukça şık. tavsiye olunur. ızgaraları alüminyum döküm üzerine seramik kaplama. çıkarılabiliyor ve kolayca temizleniyor.

hayırlı olsun, favorilerimden biriydi...

• quote:

quote:

evet arkadaşlar, sonunda korkmaz a329-05 modelini aldım. eve geldi ve ilk tostumu yaptım. bazlama içine kaşarlı domatesli... 10 numara oldu.

çok teşekkür ederim hocam. siz ne aldınız?

• quote:

quote:

quote:

çok teşekkür ederim hocam. siz ne aldınız?

1- önce fakir pearl almıştım alelacele, bir sefer tost yaptım hemen iade ettim, alet hızla ısınıyor ardından termostata geçip ılınıncaya kadar bekliyor, ailecek başında tost beklemiştik yarım saat...
    2- sizin aldığınızdan almıştım korkmaz mağazasından oradayken bir kontrol edeyim dedim, plakalar oynuyor takur tukur ediyor, başka bir tane bakalım dediler o da aynısı, sonra baktık ki hepsi oynak, anlık vazgeçtim...
    3- aynı mağazada a302 daha önce indirimli 260 liraydı çok büyük diye almamıştım o zaman, onu alayım dedim "kampanyası bitti şimdi 345 lira" dediler, almadım...
    4- fakir valery aldım kendi mağazasından, benim karta taksit yokmuş alamadım...
    5- kenwood hg400 aldım çok ucuza, eve gitmeden döndüm iade ettim sırf sabit plakanın ilerde sorun olacağını bildiğimden...

baktım olmuyor, ben de bir süre ara verdim...

• philips hd4408 nasıldır acaba kullanan varmı? bende bu tost makinesini merak ediyorum açıkcası.
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-hd440890-izgara-ve-tost-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtph4408&categoryId=22014
  • Arkadaşlar Korkmaz Tostkolik ve Philips HD4408 arasından hangisini tavsiye edersiniz acaba yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.