Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.514
Cevap
220
Favori
1.541.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam homend 1314 ilr fakir valery arasında siz olsaydınız ne alırdınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apomania A kullanıcısına yanıt
    bence HOMEND 1314 ...
    fakir valery güzel bir tasarım, bir dönem favori modellerimdendi, ancak termostatın fazla devreye girdiğini yazanlar ve bu nedenle iade edenler oldu ... yine de şansınızı denemek isterseniz güzel ve kaliteli makinedir ...
  • o fiyata yüksek kalite beklenemezde çok da kötü olmaz heralde... arzuma göre pek güven vermedi...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• İyi akşamlar, şu anda korkmaz a315 kompakto maxi tost makinesi kullanmaktayım ama çokta memnun değilim. Şu an kullanmakta olduğum tost makinası yerine önerebileceğiniz hemen hemen aynı büyüklükte daha iyi bir tost makinası var mıdır?

• wewe W kullanıcısına yanıt
    size FAYRİNOKS DÖKÜMİX öneririm, bende de sizdeki korkmaz'ın benzeri var ve yeni makine alacak olsam kesinlikle döküm tercih ederdim ...
  • Hocam merhabalar FAYRİNOKS DÖKÜMİX mi yoksa homend 1304 mü sizde yardımcı olursanız çok sevinirim

• merhaba dostum kolay gelsin ,
    bende homend tost makinesi aldım dün geldi hemen test etmeye başladım.
    ısı dümesi direk 1 den başladıgı için saati çalıştırdıgın anda tos makinesi ısınmaya başlıyor.
    makineyi kapatmak için zaman düğmesini ters çevirmek zorunda kalıyorsun bir ses çıkıyor ve ısıklar sonuyor. ancak zaman dugmesi 0 dan sonra bir parca daha donuyor (sola doğru çevrmekten bahsediyorum ) cevırırsen ve ısıkları tekrar yanıyor calısmaya başlıyor. sendede durum böylemi .
    yoksa ses fişte çıkartarak mı kapatıyorsun ?
  • delta321 D kullanıcısına yanıt
    dökümix ...
  • Makineyi fişe tAktıktan sonra ısı düğmesini isteğidim ayara getiriyorum. Mesela çıtır istiyorsam 5 e yumuşak istiyorsam düşük ayara getiriyorum. Sonra zaman ayarını 10dk ya ayarlıyorum. İşim bitince fişi çekiyorum. Bu sırada 10 dk dolmadıysa termostat devam ediyor çalışmaya sonra zaten zil sesiyle kendi kapanıyor. Ben oraya müdahale etmiyorum. Makineyi kapatmak için ayrıca düğmesi yok. Fişte takılıysa termostat bitince kendi kapanıyor.

Ben fişe takınca makine direkt ısınmıyor. Termostatı açınca ısınmaya başlıyor. Sen termostata müdahale ettiğin için mi öyle oluyor bilemedim

• güncel liste;

*orta seviye;
    -simton 8 dilim (döküm)
    -fayrinoks dökümix dt-30 (döküm)
    -homend 1304
    -homend 1314 (granit)
    -korkmaz a-328
    -korkmaz a-328-05 (granit)
    -hotpoint-ariston cg-200 (çift taraflı)
    -karaca bio granit tost
    -arzum ar-2001 tostçu delux (çift taraflı granit)
    -arnica tostit pro

*alt seviye;
    -korkmaz a-310 formula inox granit
    -fakir camilla (sabit plaka)
    -era sm-24 press granito
    -arzum ar-2006 panini granite
    -arzum ar-271 prego delux
    -arçelik k-2380-tg
    -king p-626 (sabit seramik plaka)
    -arnica tostika 4000 (waffle)

*küçükler;
    -arzum ar-297 panimini (sabit plaka)
    -korkmaz a-309 (waffle)
    -kenwood sm-650 (waffle)
    -homend 1307 (waffle)
    -tefal break time
    -arçelik k-2370
    -korkmaz a-305
    -vestel v-brunch 1000 kırmızı
    -lava döküm (ocak üstü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 26 Mart 2017; 13:10:47 >
  • slhs S kullanıcısına yanıt
    O düğme zamanlayıcı düğmesidir, normal şartlarda sola dönmez hep sağ tarafa döner, siz nasıl döndürdünüz bilemiyorum ama
    fazla zorlamayın bence, bozulabilir, bildiğiniz zamanlayıcı o kendi kendi ne sıfırlanır ve kapanır..
  • Korkmaz a329 (190TL), Korkmaz a310 (145TL) ve karaca granit (116TL) arasında kaldım

Fiyat çokta önemli değil evleneceğim ve eşya seçiminde eşime yardımcı olmaya çalışıyorum hangisini tavsiye edersiniz ?

• fx1018 kullanıcısına yanıt
    nereden bulduysanız üçünün de fiyatı uygunmuş ama hangi versiyonları olduğunu yazmamışsınız bu modellerin birkaç versiyonu var özellikle karacanın hangi versiyonu ... link verirseniz bakarım, mağazadan alacaksanız üçü de iyi beğendiğinizi alabilirsiniz ama önce karacayı netleştirmemiz lazım ...
    ürünlere baktım, karaca benim düşündüğüm model değil onu eledim ...
    korkmaz a-329 renk seçeneklerine baktım sadece kahve olanı veriyor, en alınmayacak model odur onu da eledim ...
    korkmaz a-310 formula aralarında en makul olan seçenek, ancak altta satıcı ve kargo/paketleme ile ilgili yorumları okudum teşhir gönderiyormuş sanırım ondan da vazgeçtim ...

korkmazın ikisi de iyi modellerdir ancak önce güvenilir bir satıcı bulmanız yada korkmaz mağazasından almanız gerekiyor ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Satıcıya henüz bakmadım hocam sadece model olarak göstermek istedim a310 modelinde siyah ve inox renk arasında kalite ve kullanım farkı varmıdır hangisi daha uzun ömürlü olur ?

fiyat farketmiyorsa ben inox olanı tercih ederim ancak çok önemli bir husus değil diğeri de alınabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhs

merhaba dostum kolay gelsin ,
    bende homend tost makinesi aldım dün geldi hemen test etmeye başladım.
    ısı dümesi direk 1 den başladıgı için saati çalıştırdıgın anda tos makinesi ısınmaya başlıyor.
    makineyi kapatmak için zaman düğmesini ters çevirmek zorunda kalıyorsun bir ses çıkıyor ve ısıklar sonuyor. ancak zaman dugmesi 0 dan sonra bir parca daha donuyor (sola doğru çevrmekten bahsediyorum ) cevırırsen ve ısıkları tekrar yanıyor calısmaya başlıyor. sendede durum böylemi .
    yoksa ses fişte çıkartarak mı kapatıyorsun ?

Hocam fişi çek bırak kalsın, zorlamaya gerek yok, zamanlayıcıyı bozarsın sola zorlayarak.

• arkadaşlar selamlar, bana da acil tost makinesi gerekiyor, evde ki tost makinesi makine değil eziyetmiş bunu okuyunca anladım (blue house marka var)
    araştırmalarım sonucu homend de karar kıldım, 1304 tercihim, fakat sitesinde dahi yok 1314 alsam mı ve max bütçe ne kadar ayırmalıyım bu makinelere. beklesem mi alsam mı karar veremedim yardımlarınızı rica ediyorum
    dökümix de güzel fakat biraz kaba sanırsam yerimiz fazla olmadı için onu elemek zorunda kaldım :(
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.