Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam,
    sağlam ürün gönderilmiş güle güle kullanın şanslısınız, hayırlı olsun ...

@tozdemir05
  • Bende homend aldım tabaka çıkartma düğmesi içe göçük geldi ürünü çalıştırmadım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem2016 -- 14 Kasım 2017; 21:48:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schafer Grill Haus Tost Makinesi nasıldır, bilen kullanan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    bütçe aralığı ne kadar ?..

@leventsr

150 200 tl ye kadar alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, forumu biraz inceleme fırsatım oldu çok güzel paylaşımlar teşekkürler herkese.

Benim philips hd4407 plakaları eskiyince yeni tost makinesi alayım dedim çünkü servisler plakanın tanesine 80 TL istiyor. Bir itirazınız yoksa 269 TL'ye Korkmaz A329 alacağım:) Philips'ten sonra tek eksisi yükseklik ayarlamasının olmaması olacak sanırım. Farklı bir öneriniz var mıdır?
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    Korkmaz A310-03 Formula
    Arzum AR2006 Panini Granite
    Era SM-24 Press Granito
    Arzum AR2005 Eco Panini

@leventsr
  • NaBeg N kullanıcısına yanıt
    selam,
    önce hotpoint cg-200, homend 1304 ve homend 1314 modellerini inceleyin fiyat araştırın ...
    korkmaz a-329 serisinin sonlarında kod numaraları vardır (05-12-16 gibi), almayı düşündüğünüz modelin kodu hangisi ?..

@NaBeg
  • Arkadaşlar kargo biraz once geldi.Kutusu hafif deforme olmuş.Plakaları nasıl sizce kabul edilir mi ?

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• pasira12 P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, plakalarda bir sorun görünmüyor. Hatta bayağı düzgünleri denk gelmiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hayırlı olsun, plakalarda bir sorun görünmüyor. Hatta bayağı düzgünleri denk gelmiş gibi.

Tesekkurler.Ben biraz mükemmeliyetçi oldugumdan sizlere de danısayım dedim normalde boyle ufak tefek hatalar oluyor herhalde tekrardan tesekkurler.
  • pasira12 P kullanıcısına yanıt
    sorun görünmüyor hayırlı olsun ...

@pasira12
  • quote:

videoyu izledim, sanırım bu arkadaşa açılmış ve biraz kullanılıp yeniden paketlenmiş ürün göndermişler, kendisi de ürünü ilk açtığında durumu farkediyor ama belirtmiyor plakalarda yağ var ...
    plakaları çıkarıp makine denemek de ilginç bir test tekniği olmuş ... ... yine de emeğine sağlık ...
    videodan gördüğüm kadarıyla plakalar biraz ince, çok dolgulu alüminyum-döküm değil ... gövdesi ve üst kapağı da hafif gibi ...

@akabey_55

SELAMLAR Schafer Grill Haus Tost Makinesi GÖRÜNÜŞÜ SÜPER ANCAK PLASTİKTEN TOST MAKİNESİ

• quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer aluç

quote:

videoyu izledim, sanırım bu arkadaşa açılmış ve biraz kullanılıp yeniden paketlenmiş ürün göndermişler, kendisi de ürünü ilk açtığında durumu farkediyor ama belirtmiyor plakalarda yağ var ...
    plakaları çıkarıp makine denemek de ilginç bir test tekniği olmuş ... ... yine de emeğine sağlık ...
    videodan gördüğüm kadarıyla plakalar biraz ince, çok dolgulu alüminyum-döküm değil ... gövdesi ve üst kapağı da hafif gibi ...

@akabey_55

SELAMLAR Schafer Grill Haus Tost Makinesi GÖRÜNÜŞÜ SÜPER ANCAK PLASTİKTEN TOST MAKİNESİ

merhaba bu ürünü intertte gezerken mağazalarda görmüş ve üstad @bayberty e sormuştum,
    o da ilk defa gördüğünü söylemişti,
    ürünün video incelemesini izledikten sonra değerlendirmesini yazmıştı sizinde ilaveniz ile ürün hakkında fikir sahibi olundu tşkler

bilgi için @Bayberty

• teşekkürler, selamlar ...

@muzaffer aluç @akabey_55
  • Forumun büyük bölümünü okuyarak ve diğer kullanıcı deneyimlerine rağmen risk alıp Homend 1304'ü vodafone indirimiyle 246 TL ye aldim.

Online sipariş verir vermez firmaya msj attim, firma hakkinda gönderilen ürünlerle ilgili forumlarda birçok şikayete (çizik,ezik, arizalı vs) rastladığımı ve ürünümün gönderilmeden önce iyice kontrol edilmesini istedim.

1 saat sonra müşteri hizmetleri arayip bana kapali kutu yeni ürün gönderileceğini belirtip sorun olmayacağını ancak olursa değişim yapariz dedi, bende firma hakkinda bu konuda birçok şikayet duyduğumu tekrarladım.

Ürün bugün kolisi streç film ile sarılmış halde sağlam geldi. Kutuyu korkarak açtım; ürün yeni ve teşhir ürünü olmadığı belliydi ancak üst metal kısmında 2 tane nokta ezik vardi ve arka kenari sert bir yüzeye sürtünmüş gibi komple çizikti.

Teşhir ürününden ziyade üretim veya montaj esnasında özensizlikten etrafa sürtünüp çarpmış gibiydi ancak bu çapta bir firma için kalite kontrolden geçip müşteriye gönderilmesi kabul edilemez. Evdeki 8 yıldır kullanılan Tefal tostun metal yüzeyinde bundaki ezik ve çizikler yok.

Durumu hemen müşteri hizmetlerine yazıp bir de çalıştırıp ısınmasını deneyeyim dedim. Isınırken normal olarak biraz koku ve duman çıktı ancak ısınıp termostat attiktan sonra cihaz birdaha çalışmadı. Şu anda soğumasına rağmen ne ışıklar yanıyor ne de ısınıyor.

Homend ile tanışmam bu şekilde tam bir hayal kırıklığı oldu, gelişmeleri yine burdan paylaşırım.

Selamlar
    Murat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattiss -- 15 Kasım 2017; 22:11:41 >

• Su an piyasadaki markalarin buyuk cogunlugu cin isi makineler. Makinelerin tasarimi dahi cinde yapilmis, muhtemelen tost makinesi yatirimi yapmamak icin cinli modellerin uzerine marka basilarak gelen modeller bunlar. Kalite aramaya gerek yok. Elektriksel donanim olarak seviye farki olan modeller, plakalar konusunda bir ust seviye cihazlar var bana siparisten cok, hazir mal arasinda secim yapmis firmalarin biraz rassal sectigi modeller.

Ben quqinox aldim, istedigim de longhi cizilmis ve teshirden cikmis gelince. Annemize aldigimiz delonghiden memnun olup, sonrasinda elimize gecen sorunlu cihazin yerine uygun fiyatlisini da bulamayinca benzer modeller arasinda quqinoxu sectim.

Acma kapama dugmesi olmamasi ve kapafi acinca ust kapaktan makinenin arkasina yaglari damlatmasi disinda bir problemini gormedim. Delonghi'de izgaralarin duz ve cizgili olmak uzere cift tarafli olmasi yaratici ve basarili bir tasarimdi. Ancak makineni kapanmasinin zaman ayarina bagli olmasi da biraz falso bir durumdu.

Sonuc olarak birbirine benzer olan modellerden pahalisina yatirim yapmadan secim yapmak ya da evladiyelik braville alip kullanmak var. Ancak ben cizgisiz tost tercih etmeyecegim icin braville bile bana uygun olmuyor o da ayri konu.

Saygılarımla.

• murattiss M kullanıcısına yanıt
    sorun yaşamanıza üzüldüm ama sonuçta onlar kaybeder, başka markalara şans verirsiniz sağlık olsun ...
    homend kendi ayağına sıkmaya devam ediyor, böyle devam ederse sanırım bu firmanın kapanacak-kapanıyor söylentilerini de duyarız ...

@murattiss
  • Homendi tavsiyelerden çıkartarak başlangıç yapmalı

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    İade talep edip Hotpoint cg200 alicam, umarim sorun çikarmazlar iade için.

Marka takintisi yapmayip yerli marka alalim dedik burnumuzdan geldi.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için,

Homend'i defolu ürünlerle uğraşmak istemediğim için eledim. Korkmaz a329-17 granit kaplama olanlardan alıyorum, Hotpoint'e göre fiyatı da bir miktar daha uygun. Granit kaplama olması da teflona göre daha çiziklere karşı dirençli ve sağlıklı olabileceğini düşündüm. Eski tost makinemin teflon plakaları 4 senede yıprandığı için değiştiriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.