Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.521
Cevap
222
Favori
1.543.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 den inox dökümix aldım salı günü ulasır herhalde elime
  • dökümix alıp memnun kalanlar, acaba n11'de hangi mağazadan aldınız makineleri? önerilerinizi beklemekteyim acilen.
  • 200-250 lira civarında meşhur bakkal tostu ayarında ev için uygun cihaz var mıdır acaba ? önerebileceğiniz ?
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    fayrinoks dökümix
    veya
    simton / silver / remta 8 dilim

@:.Batsu.:
  • bgr250 modelini morhipo dan 529 tel ye aldım.
  • hasanmak H kullanıcısına yanıt
    tşkler
  • emikemmi E kullanıcısına yanıt
    Yeriburası isimli mağazadan 185₺ ye siyah aldım.

Tavsiye eden, bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler. Gerçekten güzel alet, şimdiye kadar kullandığım diğerleri oyuncakmış diyorum.6 kademeli rezistansı var, 4. Kademe tost için yeterli tostlar üstü çıtır çıtır, içi yumuşacık oluyor ve içi çok güzel pişiyor. Ağır olduğu için bastırmaya gerek yok. Et pişirmek için kullanabilirsiniz. Döküm olduğu için tavaya gerek yok mühürleme işlemini de yapabilirsiniz.

İlk kullanımdan önce güzelce yağladım, sonraki ilk 2 sefer tost yaparken tostları değil makinayı yağladım margarin ile ve çok güzel oldu, artık yapışmıyor. Temizlerken de bulaşık teli çok güzel iş yapıyor, tel fırça da kullanılabilir. Sonrasında yağlı bir bezle silip kaldırıyorum tertemiz oluyor. Makina arayanlar temizliği gerçekten kolay gözünüz korkmasın tadı muhteşem..

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• happymtl H kullanıcısına yanıt
    hayırlı ugurlu olsun dün akşam alayım bitsin dedim bizdeneve adlı mağazadan inox olanından aldım, inşallah gelir sorunsuzca.
  • emikemmi E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, size de hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akor07 A kullanıcısına yanıt
    Selamlar ben de dökümix almak istiyorum ancak 8 dilim nasıl 30x22 tablaya sığıyor onu anlamadım.siz muhtemelen kullanmışsınızdır plaka büyüklüğü gerçekten 8 dilim alabiliyor mu acaba
  • muzaffer aluç M kullanıcısına yanıt
    demir döküm tost makinelerinde 8 dilimden kasıt 4x2'dir yani aslında 4 tosttur ama her biri alt-üst 2 parça ekmek olduğundan 8 olarak belirtilir...

@muzaffer aluç
  • muzaffer aluç M kullanıcısına yanıt
    Dökümix in büyüklüğünü basitçe şöyle anlatayım: hafif çapraz koyduğunuzda bölmeden 1 bütün ekmekten tek seferde tost yapabiliyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    hocam 1304 ü neden çıkardınız listeden
  • sıfırı bulunmuyor diye öyle düşündüm ama yeniden stoklara girdiyse ekleyebilirim kararı siz verin ...

@hakancan44
    değişim işlemim gerçekleşince buraya yazarım. müşteri hizmetleri durumu düzelteceklerini söyledi ama bir kaç güne belli olur. Bu arada bu n11 den almış olduğum ütü de iade edilmiş ya da teşhir çıktı(satıcıya açılmamış paket gönderin dememe rağmen), bu yıl bu konularda hiç şansım yok.Küçük ev aletlerinde piyasada sıfır kalmamış gibi görünüyor.
  • Merhaba hakancan44,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    o eski tost tadını özlediysen işletme tarzı tost makinesi bakacaksın. o fiyata sadece ev mutfağı tipi makine bulursun.
  • Sn bayberty selamlar saygılar,sizin tavsiyenizle daha önceden dökümix almış idim zaten aleti anlatmaya gerek yok yaşamak lazım

Sizden hafif plakaları çıkan temizliği kolay,sağlam ve fazla yer kaplamayan bir makina tavsiyesi istiyorum,annemler dökümixde zorlanıyorlar dökümü kendime alıcam sizin tavsiyenizide annemlere düşünüyorum,

Baş ağrıtmayacak,randımanlı,sağlam,fazla yer kaplamıcak iyi bir cihaz tavsiyesi verirseniz memnun olurum tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    selam,
    bütçe aralığı ne kadar ?..

@leventsr
    Merhaba,
    1 aydan fazla oldu. O ürün, bu ürün derken, HOMEND Grilliant 1304 modelini 246.75-TL ye HOMEND'in kendi sitesinden VODAFONE kampanyası ile aldım.
    Burada bulunan defolu yada dönüş yapmış ürünlerin gönderim konusunu m.hizmetlerine mesaj attım ertesi sabah dönüş yaptılar.
    Ürün kapalı kutu ve hiç kullanılmamış ürün olarak gönderiyoruz dediler ve o şekilde geldi.
    Taktım fişe 10 dk ayarında çalıştırdım bir sıkıntı olmadı.
    İlerleyen zamanlarda bakalım genel olarak memnun kalacak mıyız? Tekrar yorum yaparım.
    Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.