Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrbark46 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
12.549
Cevap
222
Favori
1.544.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ürünlerim dün geldi. Homend 1314'ü birebir görme fırsatım olmamıştı. @Baybert 'in tavsiyesi üzerine sipariş vermiştim. Şu an şehir dışında olduğum için kullanma firsatım olmadı ama tasarım olarak harika görünüyordu. Kaliteli bir ürün olduğu duruşundan bille belli :)

Tasarımı gerçekten çok iyi. Keyifle kullanacağıma hiç şüphem yok. Konuşan çaycı da çok güzeldi. Homend'i sevdim ben. Umarım performansları da tasarımları gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun , ürünü inceleyebildiniz mı? Bazı yerlerde homend 1304 için plastik kalitesi kötü diyorlar.1314 te öyle mi acaba. Isınınca kokuyormuş. Denediginiz zaman bilgi verirseniz çok sevinirim .

• Bayberty hocam selam, Ariston CG 200 ile Homend 1314 arasında fark var mıdır? Hangisini tercih etmek daha doğru olur? Ayrıca granit kaplamanın bir dezavantajı / avantajı var mıdır?

İlave olarak Delonghi CGH1012D'nin yukarıda yazmış olduğum 2 modelden fiyat farkına değecek bir artısı var mıdır?
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ürün gelir gelmez ilk işim kontrol etmek oldu. Plastik kısımlarında hiçbir problem yoktu metal tutma kısmı ve granit plaklarda da problem yoktu. Ben özellikle ısınmasını da kontrol ettim koku falan da yoktu. Ürünle tost yapmadım ama çalıştırdıktan sonra da hiçbir sıkıntı görmedim.

• Ceysem C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz için, şimdiden afiyet olsun

• Merhaba Arzum AR292 tavsiye edermisiniz . Korkmaz için baktım ama ayağı dengesiz düz değil falan demişler. 200 TL civarı ne alinabilir

• eric cartman kullanıcısına yanıt
    hotpoint cg-200 daha avantajlı ...
    granitin teflondan farkı yok, sadece görünümü farklı ...
    delonghi daha şık ve yeni teknoloji ama 500 lira fark verecek kadar artısı yok ...

@eric cartman
  • Ceysem C kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, güle güle kullanın ...

@Ceysem
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    ar-292 işe yaramaz ...
    seçenekler;
    king k-462
    King K-467
    korkmaz a-310
    arzum ar-2001
    arzum ar-2006 ...

@TurkeyStar
  • merhaba Sinbo SSM-2530 bu ürün nasıl acaba gitti gidiyorda indirimde görünüyor.
  • TC_Komando_05 kullanıcısına yanıt
    kargo dahil 100 lirayı geçmiyorsa alınır ...

@TC_Komando_05
  • peki bunlardan hangisini tavsiye edersiniz
    arzum ar-2001
    arzum ar-2006
  • TC_Komando_05 kullanıcısına yanıt
    2001 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

ar-292 işe yaramaz ...
    seçenekler;
    king k-462
    King K-467
    korkmaz a-310
    arzum ar-2001
    arzum ar-2006 ...

@TurkeyStar

mrb verdiğiniz öneriler den seçeneklere 1. sırada king k-462 2. sırada king k-467 diyemi bakmak lazım bunlardan hangisi daha iyidir diye sorsam
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Merhaba, büfe tipi tost makinelerinden f/p olarak hangi markayı tavsiye ediyorsunuz? Piyasada en bilinir marka Remta, ancak Senur ve Öztiryakiler bu işin en profesyoneli sanırım. Bu tost makinelerinin bir yüzü düz, bir yüzü izli olanları var ızgara yapmak için sanırım?(Izgara yapılabiliyorsa tercih edebilirim.) Bir de asansörlü dedikleri bir model var. Bu konuda tecrübeleriniz varsa aktarırsanız sevinirim.

***Ayrıca merak ettiğim bu büfe tipi olanların plakaları hatırı sayılır kalınlıkta dökme demir olduğundan ısınmaları ortalama kaç dk. sürüyor bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 2 Kasım 2017; 1:43:56 >
  • Homend 1304 kendi sitelerinde indirimde , vodafone %25 kodu çalışıyor 247 liraya geliyor .

• Hocam tost makinesinde arzum mu kaliteli korkmaz mi veya lkisi de asai yukari ayni kalite mi sizce.

• merhaba homend tost makinemin granit plakalarında kararma oldu. başka bu sorunu yaşayan varmı
  • Arkadaşlar dökümix ten şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Eve kaşar dayanmıyor.
  • Cidden benimde haftasonu için kaşar almam lazım😂

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.