Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.525
Cevap
222
Favori
1.543.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cucinox Tost Makinesi ve Izgara: 119,90 TL

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

https://urun.n11.com/tost-makinesi/cucinox-tost-makinesi-ve-izgara-P274324201

Ürün, fiyatına göre iyi görünüyor. Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Cucinox Tost Makinesi ve Izgara: 119,90 TL

https://urun.n11.com/tost-makinesi/cucinox-tost-makinesi-ve-izgara-P274324201

Ürün, fiyatına göre iyi görünüyor. Bilgisi olan var mı?

Paslanmaz çelik plaka? İlginçmiş, eğer kullanışlıysa her türlü teflon, ve granit tarzı zararlı alüminyumlardan iyidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayberty üstadım sizi yordum farkındyım döküm makinaların temizliğinin zorluğu gözümü korkutuyor belli kullanımdan sonrada görüntüsü hiç hijyenik durmuyor bugün Vatan bilgisayarda Korkmaz a 328 gördüm kapağı diğerlerine göre ağır ve kaliteli duruyordu temizliğide kolay olur diye düşünüyorum günde 10-15 tost yapacak küçük bir işletme için Korkmaz a328 uygunmudur
  • ahsenim A kullanıcısına yanıt
    arasıra kol bağlantı noktasının vidasını sıkmak gerekebilir, bunun dışında a-328 iyidir ...
  • Bulunduğumuz konumu bilenler profesyonel makinenin uygun olmayacağını elektrik tüketiminin fazla olacağını normal makinelerin bize yeteceğini söyledi.Korkmaz hoşuma gitti sizin farklı tavsiyeniz olursa ona yönelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahsenim

Bulunduğumuz konumu bilenler profesyonel makinenin uygun olmayacağını elektrik tüketiminin fazla olacağını normal makinelerin bize yeteceğini söyledi.Korkmaz hoşuma gitti sizin farklı tavsiyeniz olursa ona yönelirim
    uygun seçenekleri gözden geçirelim;
    hotpoint ariston cg-200 (çift taraflı plaka)
    fayrinoks dökümix (döküm ama ev tipi)
    arzum ar-2023 grandia
    korkmaz a-328
    ...
    hotpoint'in bir avantajı var; plakaları çift taraflı kullanılabiliyor, bir yüzü çizgili diğer tarafı düz ...
    dökümix; aslında en iyi tost bunda ancak sabit döküm plaka olduğundan temizliği her günün sonunda yani mesai bitiminde düzenli yapılmalı yoksa sorun olur, en ucuzu da bu ...
    arzum'un kol bağlantıları korkmaz'dan biraz daha iyi ...
    korkmaz a-328'in plakaları biraz kalındır, çalıştırdıktan sonraki ilk ısınmasının biraz uzun sürdüğünü yazanlar olmuştu ...

bunları değerlendirin ve birini tercih edin, sonuçta hepsi işinizi görür ...

ancak bütün bunların dışında bir de şans faktörü var, birini alırsınız ancak sorunlu da çıkabilir, bir işe atılırken her ihtimali dikkate almanız gerekiyor ... Allah işinizi rast getirsin, kolay gelsin ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Özellikle internet üzerinden alıyorsanız şans faktörü çok önemli cidden.

Son 1 ay içinde 2 kez Arzum 2023 Grandia aldım. İkisinde de üst plakayı çıkaran tuş bastığımda basılı kalıyordu.

Ucuz olsa önemsemezdim ama bu kadar para verdiğim bir üründe böyle bir sorun görünce iade ettim.

Dökümix’e aklım çok gidiyor fakat temizlemesi ve sabit plaka yüzünden vazgeçtim.

Delonghi 1012D’de karar kıldım gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musicisgoodfood M kullanıcısına yanıt
    Delonghi 1012D kaliteli ama 1.250-1.300 lira tost makinesi için fazla gibi, üçte bir fiyatına hotpoint ariston cg-200 de düşünülebilir, plakalar çift yönlü ... bütçe sorunu yoksa tabii ki delonghi tercih edilir ...
    Aslında çok haklısınız. Ben de bunu düşünüyorum zaten bir taraftan. Tost için bu kadar para vermeye değer mi? Arzum’da yaşadığım sorunlar pes ettirdiğinden daha kaliteli bir şeye yöneleyim dedim ama önerdiğiniz Hotpoint’e de bir bakayım en iyisi.

Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musicisgoodfood M kullanıcısına yanıt
    Hotpointi incelediğinizde görüşlerinizi yazarmısınız. Bende bu makinadan almayı düşünüyorum
  • Merhaba hocam,

250 liraya kadar arada tost yapmak ve ekmek ısıtmak için (ızgara falan gibi özelliklere çok ihtiyacım yok. olsa da olmasa da olur) kullanılacak bir ürün tavsiyeniz var mı ?

Benim aklımda şu var ama bu eski tip dediğiniz ürünlerden oluyor galiba. Yine de tavsiye eder misiniz ?https://www.trendyol.com/tefal/tefal-toast-expert-tost-makinesi-turuncu-p-3806869?boutiqueId=202425
  • Etin E kullanıcısına yanıt
    selam,
    tefal yerine size ilk önerim şu sıralar 250'lik fiyatıyla dikkat çeken arnica tostit maxi granit ...
    ardından şunları da inceleyin;
    -fayrinoks dökümix (bence en iyisi ama sabit plaka)
    -arzum ar-2025 kantintost (önerdiğim arnica ile aynı sayılır)
    -korkmaz a-310 formula
    -arzum ar-2001 / 2019 / 2020 / 2028
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    tefal yerine size ilk önerim şu sıralar 250'lik fiyatıyla dikkat çeken arnica tostit maxi granit ...
    ardından şunları da inceleyin;
    -fayrinoks dökümix (bence en iyisi ama sabit plaka)
    -arzum ar-2025 kantintost (önerdiğim arnica ile aynı sayılır)
    -korkmaz a-310 formula
    -arzum ar-2001 / 2019 / 2020 / 2028
    Teşekkürler hocam arnica yı alayım o zaman
  • Neden kimse benim soruma cevap vermiyor 2 dir anlayamadım ?

Max 500 TL Bütçe ile en sağlıklı ve kompakt (az yer kaplayan/kullanışlı) tost makinesi hangisidir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Neden kimse benim soruma cevap vermiyor 2 dir anlayamadım ?

Max 500 TL Bütçe ile en sağlıklı ve kompakt (az yer kaplayan/kullanışlı) tost makinesi hangisidir acaba ?
    gözden kaçmış kusura bakmayın ...
    size önerebileceklerim;
    -arzum ar-2023 grandia
    -hotpoint ariston cg-200
    -tefal gourmet minute
    -homend 1321 ...
  • Bugün Arnicada çalışan arkadaşın tavsiyesiyle Arnica Daimond tost makinesini aldım toplam 5 tane kare tost yaptık . Sonuç harika dışı çıtır içi yumuşak ve lezzetli oldu. İleride tecrübelerimi paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahsenim

Bugün Arnicada çalışan arkadaşın tavsiyesiyle Arnica Daimond tost makinesini aldım toplam 5 tane kare tost yaptık . Sonuç harika dışı çıtır içi yumuşak ve lezzetli oldu. İleride tecrübelerimi paylaşırım.
    hayırlı olsun, arnica'nın böyle bir modeli olduğunu bilmiyordum resim eklerseniz iyi olur ...
    Yeni bir modelmiş samimi arkadaşım arnicanın bölge pazarlamacısı bir sıkıntı olduğunda şahsen yardımcı olacağına söz verdi . Bir teknoloji mağazasında kampanya vardı liste fiyatı 675 tl 399 tl ye aldım . Arnica gh26251
  • aslında aldığım model tostit maxi granitin benzeri görüntüsü daha şık ve biraz daha kaliteli duruyor.Fazladan para vermiş olduk ama her hangi bir sorun olursa birebir muhatap bulabilmek zor. Arkadaş her türlü garanti verince bu makineyi aldım. Yoksa sizin önerdiğiniz Korkmaz 328 i alacaktım.
  • ahsenim A kullanıcısına yanıt
    internette arama yaptım bir tek amazon'da satışı var, aldığınız makine şu mu ?..

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.