Şimdi Ara

Tosla - Steam, Epic Games, PlayStation, Xbox, App Store, Google Play, Microsoft Store %25 İade!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
5
Favori
6.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosla - Steam, Epic Games, PlayStation, Xbox, App Store, Google Play, Microsoft Store %25 İade!
    https://tosla.com/kampanyalar/epic-playstation-steam-ve-xbox-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-bizden

Epic, Playstation, Steam ve Xbox’dan 31 Temmuz’a kadar yapacağın ödemelerin %25’i Tosla hesabına iade edilir.

Maksimum 20 TL kazanabilirsiniz.
    Tosla - Steam, Epic Games, PlayStation, Xbox, App Store, Google Play, Microsoft Store %25 İade!
    https://tosla.com/kampanyalar/app-store-itunes-google-play-microsoft-store-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-iade

App Store, iTunes, Google Play, Microsoft Store’ dan 31 Temmuz’a kadar yapacağın ödemelerin %25’i Tosla hesabına iade edilir.

Maksimum 20 TL kazanılabilir.

Hediyeler 10 Ağustos'da iade olarak yatacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 11 Temmuz 2020; 22:56:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Paparaya laf atmışlar akılları sıra, oranı da az yukarı çıkarmışlar ki papara yerine bunları kullansınlar.1 iade için 1 ay bekletecek....papara Koca bankalara nasıl kampanya yapılacağını öğretiyor resmen

İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama hiç merak etme Temmuz’daki ödemenden hak ettiğin iadeyi 10 Ağustos’ta Tosla hesabında göreceksin.Benzer şekilde Ağustos’taki ödemenden hak ettiğin iade 10 Eylül’de; Eylül ayındaki ödemenden hak ettiğin iade ise 10 Ekim’de Tosla hesabında olacak.
  • Güzel işe yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50 aşağısı kurtarmaz
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Alacağım ürünü kampanyasiz aldığımda kazık yemiş gibi hissediyorum :D

• Playstation Cüzdan’a yükleme yapsak olur herhalde?

• Paparaya laf atmışlar akılları sıra, oranı da az yukarı çıkarmışlar ki papara yerine bunları kullansınlar.1 iade için 1 ay bekletecek....papara Koca bankalara nasıl kampanya yapılacağını öğretiyor resmen

İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama hiç merak etme Temmuz’daki ödemenden hak ettiğin iadeyi 10 Ağustos’ta Tosla hesabında göreceksin.Benzer şekilde Ağustos’taki ödemenden hak ettiğin iade 10 Eylül’de; Eylül ayındaki ödemenden hak ettiğin iade ise 10 Ekim’de Tosla hesabında olacak.

• Steam cüzdan kodu alsak olır mu?

• itunes dediği için apple music dahil olur mu karttan çekerken itunes diye çekiyor.

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Papara eczane kampanyasıyla bolca para dağıttı. Onlar bitince steam play sotre vs eskisi gibi gelir. Yakinda sinema da eklenir hatta tekrarda. Tosla açmaya şuan gerek duymadim.

• Steam'de ödeme kısmında Tosla kartı giriyoruz doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tosladan başka steam kampanyası bilen varmı. %50 oranlı bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Playstation Cüzdan’a yükleme yapsak olur herhalde?
    Oluyor mu hocam öyle ?
  • Coimbra kullanıcısına yanıt
    Oluyormuş denedim geçen ay, iade yattı. %1 komisyon aldığını unutmayın sadece Tosla'nın bütün yabancı ödeme araçlarında. Az önce Steam'e 50 yükledim 50,5 çekti. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Oluyormuş denedim geçen ay, iade yattı. %1 komisyon aldığını unutmayın sadece Tosla'nın bütün yabancı ödeme araçlarında. Az önce Steam'e 50 yükledim 50,5 çekti. :)
    Teşekkür ederim hocam :) Komisyon olayını sevmesem de bakiye olarak alalım dursun :)
  • Epicden nasıl alınıyor. Banka kartı ile ödeme seçeneği göremedim.

• the_mentor kullanıcısına yanıt

kredi kartını seç öyle yaptım az önce.

• epic'te cyberpunk için kupon kullanabilsek iyiydi ama olmuyor.

• Mastercard 250'ye 50 tl indirime Tosla Psn %25 iadesi kombo yapılıyor mu acaba?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Kredi kartı dediği için denememiştim. Bu şekilde oldu teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.