Şimdi Ara

Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
72
Cevap
18
Favori
9.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • __kadıköyRAP__ (10 mesaj) vincente (7 mesaj) CengizGurkan (6 mesaj) EnemyTerritory (4 mesaj) Vip Üye (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (27 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    917 Mesaj
    Spotify öğrenci aboneliğinde de geçerli mi bu kampanya, aylık 3.6 TL ye geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

katılıyorum. misal gitti gidiyor da kampanya yaptı fakat talep az oldu. bize anında lazım. 2 gün sonra netflix yenilenecek, tosla aklımdan dahi geçmedi, %60 olmasına rağmen. biz anında iadeyi seviyoruz kısacası :)
    |
    |
    xD 3d 5d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    Netflix için 41 kuruş kmv kesmiş.

geçerli hocam.
    |
    |
    recplayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    enpara kullaniyordum , toslaya aktardim netflixi . Vergi kesti 30 40 kurus gibi bi miktar .İadeye dahilmis .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vakıfbank kampanyası bittiği için bu ay tosla kartımı kaydettim netflixle. netflix kampanyasında alt limit 5 TL dir falan yazmıyor spotifyda olduğu gibi, kartı kaydettik para çekti 1 TL geri geldi şimdi hakkımız yandı mı acaba, geçen ay böyle yapanlara iade geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yag1z41

Hocam sebebi şu onun,anlamadığım sebepten tosla(ayrıca pep de)sanki yurtdışındaymışız gibi usd üzerinden çekiyor tutarı o yüzden kmv kesiliyor.
    |
    |
    Askaparta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Link:https://www.iade.com/#507feff8a8ad2 PM

Netspeed'e geçmeyi düşünüyorsanız size her ay 5tl kazandıracak ref kodu verebilirim tek seferlik de 3tl ben atarım. Ref Kodum:7UJDXZ PM
  • Yarbay
    2579 Mesaj

Dediğiniz gibi sanırım. Ziraat de kesmişti. Enpara kesmemişti.
    |
    |
    yag1z41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yag1z41

Hocam okumadan niye soruyorsunuz? Yukarıda insanlar kendi tahminlerini söylemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    vincente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam okumadan niye soruyorsunuz? Yukarıda insanlar kendi tahminlerini söylemiş.
    okuduğum için yazdım bende sorun ne dostum? başkaları da yazamaz mı fikrini konu senin tekelinde mi?
    yag1z41

Fikrini değil hocam daha önce sorulup yanıt alınan soruların 100 kere aynı konuda sorulması kolaya gitmektir.
    |
    |

Netspeed'e geçmeyi düşünüyorsanız size her ay 5tl kazandıracak ref kodu verebilirim tek seferlik de 3tl ben atarım. Ref Kodum:7UJDXZ PM
  • Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Fikrini değil hocam daha önce sorulup yanıt alınan soruların 100 kere aynı konuda sorulması kolaya gitmektir.
    hangi cevap? neden vergi aldıklarını yazan var mı? tosla bile söylemiyor sadece devlet diyor. senin yazdığının da cevap ile alakası yok zaten.
    yag1z41

Netflix parayı usd şeklinde çekiyor direkt.Bazı bankalar ödemeyi usd şeklinde çektirdiği için kambiyum vergisi(daha önce binde birken yüzde bire çıkartılan vergi çokomeller sağ olsun) alınmakta.Nasıl alakası yok aliexpress,amazon us veya de üzerinden bir ürün alın dolar veya euro seçerek kim haklı görürsünüz sonra.
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Netflix parayı usd şeklinde çekiyor direkt.Bazı bankalar ödemeyi usd şeklinde çektirdiği için kambiyum vergisi(daha önce binde birken yüzde bire çıkartılan vergi çokomeller sağ olsun) alınmakta.Nasıl alakası yok aliexpress,amazon us veya de üzerinden bir ürün alın dolar veya euro seçerek kim haklı görürsünüz sonra.
    Bu yanıt daha önce verilmemişti şimdi niye veriyorsun?

bu vergi alınmıyordu enpara almadı hatta ama şimdi zorla alıyorlar doviz alım-satımı için olan vergiyi bizden alıyorlar almamaları gerek tıpkı telsiz kullanım ücreti gibi bankaların ödemesi gereken vergiyi biz ödüyoruz.

Binde birken uygulanıyor muydu? hayır yüzde bir oldu ödemesi yüksek diye şimdi alınıyor o yüzden yanlış.

• Binbaşı
    1222 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yag1z41

2 mesaj üstünüzde bahsettim hocam.Açıklama biçimi farklı ancak içerik aynı sonuca çıkıyor.Bu arada evet dediğiniz gibi binde 1 iken banka kendi ödüyordu ama arttığı için aradan çekildi çünkü fazlasıyla arttı miktar.Bence sorun bankada değil bunu arttırandadır.Bu arada telsiz kullanım ücretini de biz ödüyoruz operatör yıllık olarak ödüyor.
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

2 mesaj üstünüzde bahsettim hocam.Açıklama biçimi farklı ancak içerik aynı sonuca çıkıyor.Bu arada evet dediğiniz gibi binde 1 iken banka kendi ödüyordu ama arttığı için aradan çekildi çünkü fazlasıyla arttı miktar.Bence sorun bankada değil bunu arttırandadır.Bu arada telsiz kullanım ücretini de biz ödüyoruz operatör yıllık olarak ödüyor.
    Farklı vs beni ilgilendirmez cevap değildi. Bende farklı cevaplar çözümler için sordum sende durduk yere konu senin tekelinde sadece sen yazabilirsin gibi atladın yorumuma gereksiz bir şekilde.
    Ortada bir sorun var durduk yere vergi alınıyor onu tartışacağız sen benim yorumuma taktın kafayı.

telsiz kullanım ücretine benziyor diye onu örnek gösterdim aynı şekilde farklı bir şey demedim ki.

devlet vergi alır bunu hep yapıyor ama aldığı vergiyi ödeyen neden vatandaştan alıyor diye denetleyen olmadığı için sıkıntı yok.

• Binbaşı
    1222 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yag1z41

Hocam bir hata yaptıysam özür dilerim ama dediğim gibi aynı soruların 1000 kere sorulması o kadar kötü bir şey ki sizinki de tam üstü okuduğunuzda anlayabileceğiniz bir şey,hadi tam anlayamadınız daha detaylı şekilde sorabilirsiniz benim siznle aynı soruyu soran birisine cevap verdiğimi görüyorsunuz.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.