Şimdi Ara

Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karasac Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
72
Cevap
18
Favori
9.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • __kadıköyRAP__ (10 mesaj) vincente (7 mesaj) CengizGurkan (6 mesaj) EnemyTerritory (4 mesaj) Vip Üye (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (27 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2130 Mesaj

Spotify, Youtube Müzik ve Deezer platformlarına 31 Temmuz’a kadar Tosla Kartını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla karttan geçen ödemenin %60’ı Tosla hesabına iade edilir.

Amazon, BluTV ve Netflix plarformlarına 31 Temmuz’a kadar Tosla Kartını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla karttan geçen ödemenin %60’ı Tosla hesabına iade edilir.

İki kampanyadan maksimum ayda 20, 3 ayda 60 TL kazanılabilir. Kampanyalardan ayrı ayrı 20+20 kazanabilirsiniz

İadeler 10 Ağustos'da yatacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iriven -- 12 Temmuz 2020; 17:28:34 >

• Valla benim için hiçbir avantajı yok. Tek kişi 17,99 lik paketi alıyorum. %10 daha fazla vermesi beni cezbetmedi. Anında iade daha cok cezbetti.
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    Tosla kart actik, sisteme kaydolduk, gittik premium uyelik aldigimiz servise tanimlattik... ama kampanya 1 ay

Insan bari 6 ay falan yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

3 ay zaten?

Enpara ile 15₺ iade geliyordu şimdi 20 gelecek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 12 Temmuz 2020; 0:0:21 >
    |
    |
    PCkopat065 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    734 Mesaj
    YT Music demiş ama Youtube Premium da olur herhalde değil mi?
    |
    |

5 TL üyelik + 10 TL ilk alışveriş bonusu için TIKLA
  • Er
    0 Mesaj
    Olmaz bence onu iyice öğrenmek lazım

|
    |

itunes demiş karttan çekerken itunes diye çekiyor apple music dahil olur mu ki deneyen bilen var mı?
    https://tosla.com/kampanyalar/app-store-itunes-google-play-microsoft-store-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-iade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincente -- 12 Temmuz 2020; 0:41:35 >

|
    |
    Blutv almayı düşünüyordum iyi oldu

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || TP-Link N600 || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    4216 Mesaj
    kampanyalar ayrı ayrı, hepsinden toplam 20 TL değil iki kampanyadan da 20 TL alabilirsiniz

YT Musicin YT Premium olduğunu düşünüyorum ben de deneyen varsa yazsın

|
    |

apple musici tercih eden çok fazla kişi yok spotifye bakıldığında kullanıcısı azınlık kalıyor.
    |
    |
    vincente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || Ryzen 2600 || B450 Tuf Gaming Pro || XPG D80 32GB 3200MHZ Ram || Asus Dual Evo 2070 Super || Xpg S40G 256GB M2 SSD || JamesDonkey 1TB M2 SSD || GamePower WarCry || Gigabyte 750W 80+ Gold PSU || Asus ROG Strix XG248Q || Ekipmanlar:Razer Blackwidow Chroma||Razer Mamba T.E||Razer Firefly||Steelseries QcK Prism Cloth XL|| Logitech G930 || Logitech G933|| Kasa için:https://i.hizliresim.com/xrkjpk.jpg # Ordu Üniversitesi-ElektronikTeknolojisi# # IphoneX #https://steamcommunity.com/id/dolandiriciyim
  • Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

apple musici tercih eden çok fazla kişi yok spotifye bakıldığında kullanıcısı azınlık kalıyor.
    spotify'in 100 milyon kullanıcısı, apple music'in 60 milyon kullanıcısı var ki normal bu iphone'u olan sayısı az zaten.
    itunes olarak geçtiği için dahil mi deneyen bilen var mı ?

Valla iphone kullanıyorum ama apple music kullanmıyorum spotifyden önce denedim hem dinlediğim şarkıya göre yeni önerdiği müzikler alakasız hemde arayüzünü sevemedim spotifyi denedim arayüzü kolay güzel kaç senedir kullanıyorum hep dinlediğim şarkıların tiplerinde öneriler veriyor öylelikle yeni şarkı buluyorum apple musicde elektro dinliyorsam rap öneriyordu filan çok alakasızdı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 12 Temmuz 2020; 17:49:18 >
    |
    |
    vincente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || Ryzen 2600 || B450 Tuf Gaming Pro || XPG D80 32GB 3200MHZ Ram || Asus Dual Evo 2070 Super || Xpg S40G 256GB M2 SSD || JamesDonkey 1TB M2 SSD || GamePower WarCry || Gigabyte 750W 80+ Gold PSU || Asus ROG Strix XG248Q || Ekipmanlar:Razer Blackwidow Chroma||Razer Mamba T.E||Razer Firefly||Steelseries QcK Prism Cloth XL|| Logitech G930 || Logitech G933|| Kasa için:https://i.hizliresim.com/xrkjpk.jpg # Ordu Üniversitesi-ElektronikTeknolojisi# # IphoneX #https://steamcommunity.com/id/dolandiriciyim
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    papara gibi anında cashback olmadığı sürece tosla işe yaramaz

Yıllarca Enpara da aynısını yaptı burda herkesin dibi düştü. Papara'nın 10 tl'sinden daha iyi bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    xD 3d 5d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    Netflix bu hatayı veriyor. Nasıl çözebilirim?
    quote:

Kullanmaya çalıştığınız kart ile ilgili bir sorun var. Lütfen farklı bir kart kullanın veya bankanıza kartınızın uluslararası ödemeler için kullanılıp kullanılamayacağını sorun
    |
    |
    bjkali

En merak edilen soru. YT Premium geçerlimi?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu karta ödemeler için sürekli başka karttan bakiye mi aktarmak gerekiyor. Başka bir karttan otomatik çekim yapmasının yolu yok mu ?
    |
    |
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.