Şimdi Ara

Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
17
Favori
13.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!

Spotify, Youtube Müzik ve Deezer platformlarına 31 Temmuz’a kadar Tosla Kartını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla karttan geçen ödemenin %60’ı Tosla hesabına iade edilir.
    Tosla - Spotify, YT Music, Deezer, Netflix, Amazon TV, BluTV %60 İade!

Amazon, BluTV ve Netflix plarformlarına 31 Temmuz’a kadar Tosla Kartını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla karttan geçen ödemenin %60’ı Tosla hesabına iade edilir.

İki kampanyadan maksimum ayda 20, 3 ayda 60 TL kazanılabilir. Kampanyalardan ayrı ayrı 20+20 kazanabilirsiniz

İadeler 10 Ağustos'da yatacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 12 Temmuz 2020; 17:28:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tosla kart actik, sisteme kaydolduk, gittik premium uyelik aldigimiz servise tanimlattik... ama kampanya 1 ay

Insan bari 6 ay falan yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay boyunca geçerli.

• PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    3 ay zaten?

Enpara ile 15₺ iade geliyordu şimdi 20 gelecek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 12 Temmuz 2020; 0:0:21 >
  • YT Music demiş ama Youtube Premium da olur herhalde değil mi?
  • Olmaz bence onu iyice öğrenmek lazım

• bu apple music size ne etti kardeşim de yapmıyorsunuz hiç kampanya apple music ile ilgili.

itunes demiş karttan çekerken itunes diye çekiyor apple music dahil olur mu ki deneyen bilen var mı?
    https://tosla.com/kampanyalar/app-store-itunes-google-play-microsoft-store-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-iade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincente -- 12 Temmuz 2020; 0:41:35 >
  • Papara yil sonuna kadar her platformda 10ar veriyor. Paoara olmasa başvurdum karta

• Blutv almayı düşünüyordum iyi oldu

• kampanyalar ayrı ayrı, hepsinden toplam 20 TL değil iki kampanyadan da 20 TL alabilirsiniz

YT Musicin YT Premium olduğunu düşünüyorum ben de deneyen varsa yazsın

• vincente kullanıcısına yanıt
    apple musici tercih eden çok fazla kişi yok spotifye bakıldığında kullanıcısı azınlık kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

apple musici tercih eden çok fazla kişi yok spotifye bakıldığında kullanıcısı azınlık kalıyor.
    spotify'in 100 milyon kullanıcısı, apple music'in 60 milyon kullanıcısı var ki normal bu iphone'u olan sayısı az zaten.
    itunes olarak geçtiği için dahil mi deneyen bilen var mı ?
  • vincente kullanıcısına yanıt
    Valla iphone kullanıyorum ama apple music kullanmıyorum spotifyden önce denedim hem dinlediğim şarkıya göre yeni önerdiği müzikler alakasız hemde arayüzünü sevemedim spotifyi denedim arayüzü kolay güzel kaç senedir kullanıyorum hep dinlediğim şarkıların tiplerinde öneriler veriyor öylelikle yeni şarkı buluyorum apple musicde elektro dinliyorsam rap öneriyordu filan çok alakasızdı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 12 Temmuz 2020; 17:49:18 >
  • papara gibi anında cashback olmadığı sürece tosla işe yaramaz
  • Yıllarca Enpara da aynısını yaptı burda herkesin dibi düştü. Papara'nın 10 tl'sinden daha iyi bence

• En merak edilen soru. YT Premium geçerlimi?

• 1 lira aldı sonra iade oldu bakalım ilk ay iade gelecek mi gelmezse mecbur yazıcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu karta ödemeler için sürekli başka karttan bakiye mi aktarmak gerekiyor. Başka bir karttan otomatik çekim yapmasının yolu yok mu ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.