Şimdi Ara

Toshiba'ya Virtual Pc kuruluyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Toshiba'ya Virtual Pc kuruluyormu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2925 Mesaj
    Elimde toshiba laptop var format attığım cd'nin üstünde bir tek toshiba bilgisayarlarında kullanılır yazıyor,ancak acil benim bir şekilde virtual pc kurmam gerekiyor,vmware ve Virtual Pc 2004 denedim olmuyor olmuyorr kudurcam valla hep aynı hata Bu cd toshiba bilgisayarları için üretilmiştir diyor :(

Lütfen yardım edin bunu bir şekilde engelliyebilirmiyim veya ayrı bir programla virtual pc kurabilirmiyim?

Konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama,en doğru yerin burası olduğuna karar verdim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

|
    |
    Kusura bakmayın ama uplıcam çok lazım bana:(
    |
    |
    Vmware ' da ne hata veriyorda kuramıyorsun? bak lisanssız windowsların bazılarında kurulum hatası verir sözünü ettiğim program.. Bu bilgim seni aydınlatır umarım.nediim.kolay gelsin..
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.