Şimdi Ara

TOSHIBA WL863G & YL863G Jacob Jensen Design (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

0212 227 94 30 - 0554 537 35 16 aldım memnunum hemde 3.400,00 TL nakıt aldım pıyasada 4250 - 5500 arası satılıyo 46wl863g kamera yuz tanıma uydu ozellıklerı bayagı ii
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

1-ZL de sadece 55lik panel vardır(Samsung S_PVA tip)
    zaten bu Serinin çıkış tarihide 2010 dan başlayıp 2011 dir!

2-Speaker işini bilmiyorum,çünkü dinlemedim ama ZL1 den bahsediyorsan 2x7 değeri "doğrudur"(çoğu üretici gibi sallama 2x10 veya 2x20 yazmaz)
    neticede sound-bar şeklindeki yapıdan çok güzel seste çıkabilir! örneğin bizim eski efsane Tosh ZF355 lerin üzerinde ONKYO 2x10 Speaker vardı ve siz
    panele bir HD-DVD veya BD veya PS3 bağlayıpta bd media izlediğiniz zaman çıkan sese şaşırıp;yahu bu ses paneldenmi geliyor diye ciddi şaşıyordunuz
    çünkü ben ilk defa HD-DVD bağlayıpta o sesi alınca çok şaşırmıştım

Ancak günümüz panellerinden böyle kaliteli ve güçlü ses beklemek bence boşuna,çünkü panel ile birlikte artık bir AVR+Speaker system şart

3-Siz DH de sanırım çok yenisiniz!
    Tosh SV685 başlığını okursan,şuanda bile dünyadaki en iyi Full-LED+Local-dimming li panelin SV685 olduğunu anlarsın!

Diğer markalarda gördüğün bu sistemin hiçbirisi SV gibi değildir(veya Sharp XS1 veya Sony X45x)!!

ZL1 deki sistem ise teknik olarak ve kağıt üstü verisi olarak şuanda dünyadaki en fazla sayıdaki Zony(Cluster)+LED sayısı olduğunu;ZL1 başlığında
    yazmıştım,kısaca kağıt üstünde en iyisi ZL1 ama pratik çalışmada bir SV kadarmı,açıkçası pek emin değilim!!!zaten şuanda dünyada ZL1 in teknik olarak
    FL+LD olarak tek rakibi var o da SV685!!

Ancak ZL1 panelin banding ve azda olsa ışık kaçırma ve hafiften homojenite bozulması yapması v.s sonucunda bunların SV de "hiç olmaması" sebebiyle
    bu konuda rakip belki olamayabilir ama SV 2008 Model diğeri ise 2011 Modeldir! 3 sene bu işlerde 3 asır gibidir ama henüz çoğu konuda SV yi hiç kimse geçemiyor!

++

Üstat. Kolay gelsin. Değerli tavsiyelerinizle 2009 da Tosh 42RV635D almıştım ve memnun olarak kullanıyorum. İmzanızda belirttiğiniz 42WL863 model tv'nizin 46WL863G modeli HB de şu anda satışta. Tavsiye vermediğini bilerek affınıza sığınıyor ve değerli tavsiyenizi bekliyorum 2499 a alayımmı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.