Şimdi Ara

Toshiba Store Canvio 3TB 3,5'' Siyah-Beyaz Taşınabilir Disk 250 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3tb, 250TL?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

3tb, 250TL?

Evvet piyasada 290 ın altında görmedim, sağlam sitelerde 300 tl civarı arkadaşımda var sağlam ve hızlı ürün kaçmaz
  • İyi fiyat. Piyasada 300 tl civarı.
  • 2 adet alırsanız 75 tl 4 adet alırsanız 150 tl world puanı unutmayın !!!

300 tl üzeri ücretsiz ve taksit olayı var bence alacaklar 2 adet düşünsün daha hesaplı hale geliyor ! adeti 212 TL ye gelir bu fiyata 2 tb anca alırsınız.

http://images.hepsiburada.net/assets/gif/hepsiburada/worldKamp020920132.jpg?v=14

Toshiba Store Canvio 3TB 3,5'' Siyah-Beyaz Taşınabilir Disk 250 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 30 Eylül 2013; 21:52:02 >

• son 26 ürün diyoooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-D-Luffy

son 26 ürün diyoooo

Ben aldım 2 tane 28 adetti kalan 26
  • son 22 ürün
  • Bu ürünle ilgili internette çok fazla şikayet var.Satın almadan önce bunu göz önünde bulundurun bence

http://us.toshiba.com/computers/storage/desktop/canvio-desk/HDWC130XK3J1/ (Customer Reviews sekmesinden yorumlara bakabilirsiniz.)

http://www.amazon.com/Toshiba-Canvio-Desktop-External-HDWC130XK3J1/product-reviews/B008DW976A

Ortalama 3 yorumdan biri kötü arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timetobehero -- 30 Eylül 2013; 22:06:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: timetobehero

Bu ürünle ilgili internette çok fazla şikayet var.Satın almadan önce bunu göz önünde bulundurun bence

http://us.toshiba.com/computers/storage/desktop/canvio-desk/HDWC130XK3J1/ (Customer Reviews sekmesinden yorumlara bakabilirsiniz.)

Ortalama 3 yorumdan biri kötü arkadaşlar

Arkadaşım aynısını 1 yıldan fazladır yoğun olarak kullanıyor hızlı ve sorunsuz, çevremde gördüğüm kadarı ile hdd kullanımı tam anlamıyla bilinmiyor çalışırken çok fazla oynatma ve sarsıntı olduğundan bozululmada çabuk olacaktır bu da bir gerçek.

• 4 adet aldım ama yorumları okuduktan sonra iptal ettim.

timetobehero'ya teşekkürler uyarısı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevz@t -- 30 Eylül 2013; 22:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevz@t

4 adet aldım ama yorumları okuduktan sonra iptal ettim.

arkadaşın verdiği ürün kodu HDWC130XK3J1 hb ürün kodu HDWC130EW3J1 budur, iki ürün aynımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

quote:

arkadaşın verdiği ürün kodu HDWC130XK3J1 hb ürün kodu HDWC130EW3J1 budur, iki ürün aynımı ?

XK - Black/Black yani tümden siyah olanı
    EW - White/Black yani siyah beyaz olanı.

Teknolojisi farklı olmayacaktır diye tahmin ediyorum
  • quote:

Faydalı olabildiysem ne mutlu
  • benimde ihtiyacım var ancak yorumları gördükten sonra bende pek yanaşmak istemedim . Bozulsa bile garantisi var diye düşünüyorum ama bide onla şimdi kim uğraşacak kullanan var mı acaba bu ürünü ?
  • ben aldım bu gün elime geçti, şu ana kadar 1,1tb yazdım, ısınma falan yok.
    bildiğim kadarı ile wd lin 3.5" fabrikası toshibaya satıldı yani bir bakıma wd diskler var içinde.
  • Yorumlardan okuduğum kadarıyla uzun vadede data kayıpları çok olmuş. Ansızın çalışmama gibi.

Acaba eski versiyonlarmıdır diye yorumları tarih sırasına da dizdim ama Eylül de bile gelir gelmez bozuldu mesajları gördüm.
  • İhtiyacı olan için bulunmaz fırsat. Fiyat puanla beraber çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

ben aldım bu gün elime geçti, şu ana kadar 1,1tb yazdım, ısınma falan yok.
    bildiğim kadarı ile wd lin 3.5" fabrikası toshibaya satıldı yani bir bakıma wd diskler var içinde.

arkadaşım çok metetti diye konu açtım ucuz sessiz ve ısınma problemi yok 1 yıla yakındır kullanıyor ve 330 tl gibi bir rakama almıştı. benim bugüne kadar çalıştığım kurumda ve özel hayatımda problemsiz bir hdd markası görmedim veya bana denk gelmedi prensip olarak önemli verilerimi hdd nin yanında dvd medyayada yedek alıyorum biraz zahmetli olsada işi sağlama alıyorum, neticede hdd bu sağı solu belli olmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.