Şimdi Ara

TOSHIBA STOR.E TV PLUS HD MEDIA PLAYER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
5
Favori
11.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz açılmıyor yazıda kaldı ne yapmak gerek bu güncelleme sonrası oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir hata yapmışsın herhalde. normalde 2-3 dakika da olması lazım o güncellemenin. cihaz açılmıyorsa geçmiş olsun. servise gider büyük ihtimal. başka driver yükledin diye garantisi iptal olabilir anlarlarsa.
  • Walla daha bugün geldi Bismillah en alttaki zip çıkarıp yükledim belleğe güncelleniyor dedi 15 dakka bekledim aynı
    pc görüyor diski fakat Stor.etv+ yazıda kalıyor
    buna rom yada pc den hardisk in içine yüklü dosyasını atarsam olur gibi
    aynı cihazı olan arkadaşlar upload yapabilir mi cihazın içindeki romu? ?

• Tmm kardeşim indirim şimdi yazarım olursa sağolasın yardımın için

• Bunu nasıl yükliçez kardes

• İnstall imaj diye bi dosya var onu nasıl yuklicz

• İmage dosyasını USB ana dizinine at. Zip olarak değil ama. Zipten çıkardığın image dosyası. USB yi cihaza taktıktan sonra sistem ayarlarından güncelleme yap diye seçenek var. Ona tamam de cihaz kendisi görüyor zaten. Mavi bir ekran geliyor 10 sanyie sonra. 1 dakika yükleme sürüyor. Sonra cihaz kendini yeniden başlatıyor işlem tamam.

Sen bir öncekinde nasıl yaptında cihazı açılış yazısında kalıyor ?
  • Ayni anlatımın gibi yaptım güncellemeler sonra yazıda kalıyor şu anda güncellemeyi gelemiyorum içine yazilım atmam lazım pc den eğer sende varsa sendeki yazılımı içine atmayı deneyebilirm upload yaparsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanTEAC -- 28 Mayıs 2015; 17:48:01 >
  • Nasıl rom yüklerim arkadaşlar toshiba yazısında kalıyor bunu bilen varmı
    pc den içini görebiliyorum son firmware i yükleyin ce açılmadı 2 tb olan model

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    Ne oldu hocam sorun düzeldi mi? cihazdan memnunmusunuz? birde cihaz elinde olanların kullanım klavuzu var ise ve yazıyor ise özelliklerinden bir zahmet bakarmısınız cihazın digital and anlog converterler değerleri nedir?

dac görüntü 10/12bit ?
    dac ses 16/24bit ?

ve hdmı kablo çıkıyormu?
  • Bu cihaz Dark CineMania ile aynı sanırım. onun firmwareleri belki işe yarar. Bende dark cihazı var bunu da bir arkadaşa almak istiyorum. Dark gayet başarılıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Ne oldu hocam sorun düzeldi mi? cihazdan memnunmusunuz? birde cihaz elinde olanların kullanım klavuzu var ise ve yazıyor ise özelliklerinden bir zahmet bakarmısınız cihazın digital and anlog converterler değerleri nedir?

dac görüntü 10/12bit ?
    dac ses 16/24bit ?

ve hdmı kablo çıkıyormu?

Maalesef güncelleme yarım kaldı cihaz yazıda kalıyor arkadaşlar
    hdmi kablo çıkmıyor telefona rom atar gibi bunda sıfırdan nasıl atarız araştırdım bulamadim garantiye gönderebilirim

• o zaman cihaz gelince orjinal yazılımı varsa bağlarim nete güncellemesi var ise gunceller sizin bahsettiginiz sanırım kendi yazılımı değil demi? o şartlar altında cihazda sorun olursa garanti kapsamında kalabiliyor... riske girmemek lazım diye düşünüyorum HDMI kabloda sipariş ettim cihazdan gördüğüm kadarı ile genel memnuniyet var özelliklerine gore fiyatı çok cazip bekleyip gorecez umarim Üzmez

• Walla burda arkadasin biri paylaştı onu gncelledim sonuç bu ben tlfna Roma kadar herseyi atarm
    bunda sıfırdan nasıl atarız bulamdm

• Sonuçta içerisinde 1tb hdd var. Sırf hdd sökseniz içinden bu parayı kurtarırsanız :) Kaldı ki hiç yoktan media player ek olarak geliyor. 10 üzerinden 7 alır medya player performansı.
  • Media player a lafım yok yanlız kurduğum yazılım bozdu
    tekrar aynısını alicam yada degistircekler

• Cihaz geldi wifi ye bağlandım ancak orjin yazılımı yok herhalde?
  • İnternetten güncelleme bulmuyor. Kendin USB ye koyacaksın. Google dan araştır 2012 de orjinal bir driver var en son. Bir de mvix driverları uyuyor. Yukarı da paylaşılmış.
  • souldarkorn kullanıcısına yanıt
    Artık çok geç hocam tıka basa film bastım içine hem o yazılımda bir arkdaş sorun yaşamış vs... teşekkürler yinede sağolun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.