Şimdi Ara

Toshiba Satellite Siyah Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim laptop toshiba satellite ben bu laptopa win10 yükledim yükledikten sonra bilgisayarım yavaşladı ve geri dönmek istedim. Bilgisayar kendi kendine bi şeyler yaptı sonra siyah ekranda 1 saat gibi süreyle kaldı. Dedim herhalde bi hata var bilgisayarımı yeniden başlattım ve yine siyah ekran ctrl+alt+ del olmuyor güvenli modda açılmıyor başlangıç onarmada sorun bulmuyor Yardım ederseniz sevinirim Edit: İşletim sistemi Win 7

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• İşlemcin nedir ayrıca uyumlu değildir sürücüleri HP kasıtlı olarak yapar mesela belki diğerleri de yapıyordur.Microsoft amcayı iyi dinlerler eskisine dön sorun kalmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcim İntel Centrino İnside olması lazım zaten bilgisayarımın özellikleri düşük zaten

• Eskisine nasıl dönebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BahaSorkun

Arkadaşlar benim laptop toshiba satellite ben bu laptopa win10 yükledim yükledikten sonra bilgisayarım yavaşladı ve geri dönmek istedim. Bilgisayar kendi kendine bi şeyler yaptı sonra siyah ekranda 1 saat gibi süreyle kaldı. Dedim herhalde bi hata var bilgisayarımı yeniden başlattım ve yine siyah ekran ctrl+alt+ del olmuyor güvenli modda açılmıyor başlangıç onarmada sorun bulmuyor Yardım ederseniz sevinirim Edit: İşletim sistemi Win 7

usb ile tekrar format atın
  • Zaten önemli dosyalarım yoktu Format atıcam çünkü bide tüm çözümleri denemiştim olmamıştı en son çare format

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.