Şimdi Ara

Toshiba Satellite L855-14N Hakkında yardım!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir konu hakkında yardım ve bilgi isteyeceğim sizlerden. Satellite L855-14N model laptop kullanıyorum. Yaklaşık 3-4 senedir kullanıyorum. Şimdiye kadar büyük sorun yaşamadım. Ama özellikle son 1-2 aydır ciddi bir yavaşlama söz konusu ve çok ısınıyor. Şöyle örneklendireyim; çok bir özellik istemeyen FM17'de bile 15-20 dakika sonra kapanıyor pc aşırı ısınmadan ki dediğim gibi son 1-2 aya kadar böyle bir sorun yoktu. Virüs vardır belki diye taratıyorum fakat temiz çıkıyor. Çokta anlamam ama muhtemelen fan yeteri kadar dönmüyor galiba. Ne yapabilirim bu konuda!? Garantisi bitti ama yinede Toshiba'nın yetkili servisine vermeyi düşünüyorum. Mecidiyeköy'de Trump Tower'ın oralarda varmış. Birde anakart bilgilerini bulamadım ama donanımını yükseltebilirmiyiz?
    Mesela ram 8 GB ama yanına bir 8 GB daha takabilir miyiz? Genelde yeterli fakat bazı oyunlarda çokta yeterli olmayabiliyor. Birde ekran kartını değiştirebilirmiyiz? AMD Radeon HD 7670M 2GB ekran kartı var. 2GB bana genelde yeterli ama galiba modelin düşük olmasından kaynaklı, yüksek sistem isteyen oyunlarda sıkıntı yaşatıyor. Ekran kartınıda eğer değiştirebiliyorsak hangi modellerle değiştirebiliriz? Konu hakkında yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu arada servise gerek yok kendin yapabilirsin evde diyeceksiniz fakat böyle işlerden hiç anlamam.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C53D38CC1 -- 30 Haziran 2017; 0:0:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.