Şimdi Ara

TOSHIBA Satellite L755-14F EKRAN DALGA DALGA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 ay kadar önce aldığım notebookhttp://se.computers.toshiba-europe.com/innovation/tr/product/Satellite-L755-14F/1108429/toshibaShop/false/tab/2/#2 ekranda videolarda karıncalanma yada çeşitli resmilerde siyah tonlarda dalgalı olarak gözüküyor.Eski bir notebook olan fujitsu siemens laptop baya eski 450 mb ram felan var yani o derece aynı video onda daha iyi gözüküyor.Karıncalanma var nedeni nedir?sanki ilk aldığımda yoktu.Sonra ben bilgisayarı tekrar kurdum çünkü baya bir virüs girdi sonra advanced system care programını kurdum felan ordan derin bakım felan yaptırdım.Sonra media player codec leri bozuldu heralde.Önceden ilk aldıgımda oynatan bir mpeg dosyasını birgün ses olarak oynattı sadece yani siyah ekran var görüntü yok ses vardı.Benim yeniden kurmadaki amacım oydu codec eski haline gelsin diye ama oda tam olmadı heralde.O video yine açmadı ama farklı mpeg ler açılıyor.Sorun ne arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HedoTurkoglu -- 7 Aralık 2011; 20:43:33 >

• UP
  • ekran kartı driverını tekrar kur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

ekran kartı driverını tekrar kur hocam

nasıl yapacağım dostum gözünü seviyim bir yardım edin.En son güncellemeyi kaldırdım donanımdan düzelmedi tekrar yükledim yine olmadı
  • quote:

bunumu kurdun
    http://www.nvidia.com/object/notebook-win7-winvista-64bit-285.62-whql-driver.html

evet bu kuruluydu zaten sonra kaldırdım düzelsin diye yine aynı sonra tekrar kurdum gene aynı.Birde öncedn FN Tuşuna bastığında yukarda kısayolları gösteriyordu.Şimdi FN bastığında gelmiyor ama FN+F8 yapınca oluyor işliyor.Niye öyle gelmiyor ki?Ama bu görüntü çıldırttı ya nasıl böyle olabilir mesala media playerı boş açıyorum şimdi yürütülüyorda boş şekilde üst ve alt taraf dalgalı dalgalı.Orjinal dvd cmylmz takıyorum dvd de karıncalanma mı olur dvd de karıncalı gösteriyor ya

• tekrar recovery yapın bence
  • quote:

tekrar recovery yapın bence

2 hafta önce kadar yaptım zaten tekrar yükledim
  • beyler yokmu başka fikri olan.Lüften yardım edin
  • arkadaşlar sorunu hala çözemedim
  • bende yok o sorun aynı laptop bendede var aldığın yere geri götür bende bu sorun var diye belki yenisini verirler aslında vermezler ama dene :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.