Şimdi Ara

TOSHIBA SATELLITE A350-212 Kullanıcıları Derneği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
18.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

genellikle xp diverı isteyen arkadaşların yazılarını gördüm son çıkan notebooklara xp yükleseniz dahi driverlarını bulamazsınız.Üretici firma satığı üründen kullanıcının daha ii yararlanması için eski işletim sistemi olan xpnin driverlarını üretmiyor.bunun yerine vista yada windows 7 kulanılmasını öneriyor.vista problemli olduğu için biz kullanıcılara sadece win7 kullanmak kalıyor.biraz tuhaf gibi gelsede başlangıcta firmanın bu şekil düşünmesi bence haklı ürettiği üründ en son yazlımın kullanmasını istiyor.daha fazla verim alabilmek için.ben toshiba a350d 20n kullanıyorum çok memnunum.driverlarla ilgili bir probleminiz olursa yardımcı olurum.
  • bende de batarya sıkıntısı var bir veya birbuçuk saat ancak gidiyor. Bunu değiştirme imkanımız var mı arkadaşlar yada başka bir çözüm?
  • Bluetooth lisans istiyor arkadaşlar ve çalışmıyor bu nasıl iş anlamadım?
    Bluetoothu kullanmak için yazılımını (bluetooth stack) kullanmak gerekli o da lisans istiyor
    Yardım lütfen?
  • bu bilgisayar var bende de o anki aklımla niye aldıysam. neyse bunun bataryası neredeyse öldü internete baktım bataryasını bulamadım. nereden alabilirim arkadaşlar
  • Arkadaşlar bu laptoptan bende de var.Bi sıkıntım var.Yardımcı olursanız sevinirim.Bataryası dolmuyor.Acaba sorun ne olabilir?Bataryayı çıkardığımda çalşıyor ama batarya şarj olmuyor...
  • evet bugünde benim başıma geldi
    batarya dolmuyor
    bakalım yarın servisi arayıp ne yaparız öğreneceğim
    malum iki yıllık garantisi henüz bitmedi
  • arkadaşlar toshiba a350-222 model laptopum var ve vistadan win7 ye geçtim sıkıntılar var win7 64 bit yükledim.fakat microfon çalışmıyor.fn tuşu bazen çalışıyor.yoksa bunun yerine 32.bit yükleseydim aynı sorunlarım olurmuydu deneyen arkadaşlar cevap yazsın.birde bu sorunları nasıl düzeltebilirim.görüntülü görüşmede görüntü var ses yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechanical24

evet bugünde benim başıma geldi
    batarya dolmuyor

Üstad halletin mi sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orseras

quote:

batarya dolmuyor

mesaj attım cuma günü
    hepsiburada.com dan almıştım
    değerlendirilmeye alındı diyor.
    pazartesi cevap gelmezse telefon edicem
    garantiyi uzatmak için 40 dolar istiyorlar
    3 sene diyor ama 3-2 yani 1 sene uzatıyorlar
    satın alındığı tarihten itibaren 3 sene uzatıyorlar
    büyük ihtimal garantiyi uzatırım
    bazı site ve forumlarda anakart arızası için 300-400 tl fiyat çıkardıkları yazıyor
    birde sitede "doğası gereği piller 1 yıl garanti kapsamındadır" diyor
    sanayi bakanlığı sitesinde 2 yıl diyor
    bakalım göreceğiz ne olacak
    gelişmeleri haberdar ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo2558

arkadaşlar toshiba a350-222 model laptopum var ve vistadan win7 ye geçtim sıkıntılar var win7 64 bit yükledim.fakat microfon çalışmıyor.fn tuşu bazen çalışıyor.yoksa bunun yerine 32.bit yükleseydim aynı sorunlarım olurmuydu deneyen arkadaşlar cevap yazsın.birde bu sorunları nasıl düzeltebilirim.görüntülü görüşmede görüntü var ses yok.

arkadaşlar sizlerden herhangibir tavsiye çıkmayınca 32 bit win7 ye geçtim.fakat halan sorun var tek sorunum kaldı acil yardım edin mikrofon çalışmıyor.görüntülü görüşmede görüntü var ses yok.lütfen win7 kullanan arkadaşlar acil yardım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar toshiba a350-222 model laptopum var ve vistadan win7 ye geçtim sıkıntılar var win7 64 bit yükledim.fakat microfon çalışmıyor.fn tuşu bazen çalışıyor.yoksa bunun yerine 32.bit yükleseydim aynı sorunlarım olurmuydu deneyen arkadaşlar cevap yazsın.birde bu sorunları nasıl düzeltebilirim.görüntülü görüşmede görüntü var ses yok.

arkadaşlar sizlerden herhangibir tavsiye çıkmayınca 32 bit win7 ye geçtim.fakat halan sorun var tek sorunum kaldı acil yardım edin mikrofon çalışmıyor.görüntülü görüşmede görüntü var ses yok.lütfen win7 kullanan arkadaşlar acil yardım.

sayfayı tamamen okusan...(sadece benim yazdıklarımı okusan da olurdu)
    hadi tembelsin diyelim bu sayfada Ctrl+F "Mikrofon" yazsan derdine derman bulacaksın ama maalesef
    herkes özel danışman aramaya geliyor bu foruma
    azıcık zahmet azıcık araştırma lütfen.....
  • quote:

quote:

quote:

sayfayı tamamen okusan...(sadece benim yazdıklarımı okusan da olurdu)
    hadi tembelsin diyelim bu sayfada Ctrl+F "Mikrofon" yazsan derdine derman bulacaksın ama maalesef
    herkes özel danışman aramaya geliyor bu foruma
    azıcık zahmet azıcık araştırma lütfen.....

arkadaşlar sorunları düzelttim tembellik felanda değil arkadaşım yapamayınca yardım istedim ne var bunda.bu arada sorun farklı durumda ekranı 90 derceden sonra biraz eğince mikrofon kesiliyor sanırım servise gitmesi gerek.yardımlarınız için teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

batarya dolmuyor

mesaj attım cuma günü
    bazı site ve forumlarda anakart arızası için 300-400 tl fiyat çıkardıkları yazıyor

kargo gönderisini karşı ödemeli olarak bugün yaptım
    gelişmeleri paylaşırım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

batarya dolmuyor

mesaj attım cuma günü

kargo gönderisini karşı ödemeli olarak bugün yaptım
    gelişmeleri paylaşırım

Garantisi devam ediyordu değil mi cihazın?Benim cihazın garantisi bitti.Zannedersem yeni bir batarya alacağız...
  • evet 2 yıl dolmadı daha
  • pil kutusu dahi açılmadan geri geldi.
    hiç bir değişiklik yok.
    mail attım bakalım olay neymiş?!
  • quote:

pil kutusu dahi açılmadan geri geldi.
    hiç bir değişiklik yok.
    mail attım bakalım olay neymiş?!

Hocam aynı sorun benim de başıma geldi.Laptopu haziran 2010 da almıştım daha garantisi bitmedi ama bi sabah kalktım güç düğmesine bastığımda laptop açılmadı.Kablosunu bağlayıp denedim sorunsuz açıldı.Sonra bi baktım ki prize takılı dolmuyor diye yazıyor güç seçeneklerinde.%36 daha şarjı var.Hemen kapattım ve pilini çıkarttım o şekilde çalıştırdım yine sıkıntısız çalıştı.Pili takılı olsa da olmasa da farketmiyor şarj kablosunu bağlamadan makıne açılmıyor.Dün laptopu aldığım dükkana gittim batarya arızalanmıştır laptopu bi getir şoklayalım belki düzelir falan dedi.Olmazsa garantiye yollarız ama sadece ankarada ve istanbulda varmış servisi ve bi hafta falan sürermiş geri gelmesi.Şuan kabloyla kullanmaya devam ediyorum garantiye yollasam mı bilemiyorum...
  • Trabzonda Toshiba yetkili servisi olan bi bilgisayarcıya cihazı götürdüm arızasını bildirdim adam baktı ve yeni batarya siparişi verdi bikaç gün içinde elime ulaşır gelir alırsın dedi.Yani pili arızalanan bu cihazın pili garanti kapsamında değiştirilebiliyor arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcevahir

Trabzonda Toshiba yetkili servisi olan bi bilgisayarcıya cihazı götürdüm arızasını bildirdim adam baktı ve yeni batarya siparişi verdi bikaç gün içinde elime ulaşır gelir alırsın dedi.Yani pili arızalanan bu cihazın pili garanti kapsamında değiştirilebiliyor arkadaşlar.

iyiymiş trabzon toşibacılar iyi adamlar demek ki.istanbula gönderilseydi mümkünü yok 40 iş gününden önce yapılmazdı.ben fanlarını temizlesinler diye verdim 2 hafta beklettiler en sonunda iyi tamam yapmayın alacağım bilgisayaı geliyorum1 saate diye arayınca.garantiden para almak için yalayıp yutmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memotembelgezer

quote:

Orijinalden alıntı: ademcevahir

Trabzonda Toshiba yetkili servisi olan bi bilgisayarcıya cihazı götürdüm arızasını bildirdim adam baktı ve yeni batarya siparişi verdi bikaç gün içinde elime ulaşır gelir alırsın dedi.Yani pili arızalanan bu cihazın pili garanti kapsamında değiştirilebiliyor arkadaşlar.

iyiymiş trabzon toşibacılar iyi adamlar demek ki.istanbula gönderilseydi mümkünü yok 40 iş gününden önce yapılmazdı.ben fanlarını temizlesinler diye verdim 2 hafta beklettiler en sonunda iyi tamam yapmayın alacağım bilgisayaı geliyorum1 saate diye arayınca.garantiden para almak için yalayıp yutmuşlar.

Ben cihazı başka bi bilgisayarcıdan almıştım ona götürünce garantiye yollayacağız ankaraya demişti.Ama ben toshiba yetkili servisi olan bi dükkana göstermek istedim.Sonuçta cihazın arızası belli pil şarj olmuyor yeni pil lazım.Ama yetkili olmayan bayiler arıza tespiti için mecburen ankaraya yolluyorlar cihazları.Yetkili bayi ise kendisi cihazı kontrol edip sistemden arızalı parçanın siparişini verebiliyor.Adam bana al laptopunu yeni pilin hafta sonuna kadar gelir o zamana kadar kabloyla idare et dedi.Ayrıca toshiba sms sistemiyle sipariş edilen parçayla ilgili bilgiler verdi.Ben toshiba laptopumdan çok memnun değilim ama servisle alakalı bir problem yaşamadım.

Ayrıca fanlarını ben de temizletmek istedim yetkili kişi eğer garantiye yollarsan hem geç gelir hemde temizlemek için 60 tl alırlar biz burda 40 tlye temizliyoruz falan dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 8 Şubat 2012; 20:09:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.