Şimdi Ara

_/ TOSHIBA Satellite A300 FUN CLUB Ana Topic \_ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
4
Favori
103.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 900 tlye aldım yanında canta ve mausla beraber nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem82

900 tlye aldım yanında canta ve mausla beraber nasıl?

bu arada bende recovery yok sende varsa yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekkürler
  • ben de o fiyata sattım

bende A300 1EC için recovery dvd var

uyum sağlarsa ödünç verebilirim

sizdekinin model uzantısı ne?

bi de bilgisayarın altında windows pruduct key olması lazım

10 TL ye dvd cilerden işletim sisteminizi temin edip format atabilirsiniz
  • akşam eve geçince daha detaylı yazarım özelliklerini.sizinki kaç aylıktı temizmiydi? peki o fiyat nasıl 2. eli için iyimi vermişim yoksa daha ucuza olurmuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem82

akşam eve geçince daha detaylı yazarım özelliklerini.sizinki kaç aylıktı temizmiydi? peki o fiyat nasıl 2. eli için iyimi vermişim yoksa daha ucuza olurmuydu

evet temizdi..ayrıca satmadan evvel yeniden kurulum yapmıştım diskler bomboştu

1 yıllıktı

fiyat nasıl tam olarak bilmiyorum ama ben satarken biraz araştırmıştım 1000 tl ye 1100 tl ye satan vardı

ben bi tanıdığa sattım..bilgisayarın hem garantisi devam ediyor hem de bişey olunca ilgileneceğim
  • Satellite A300-20P laptopu alalı bir sene geçti ve batarya süresi 10 dakikaya kadar düştü ayrıca batarya arıza uyarısı veriyor. Toshiba kullananları gördüğümde genellikle hep prize takılı olduğu dikkatimi çekiyor. Bu toshibanın bataryası genel olarak kötü galiba. Çünkü daha önce Toshiba dan çok daha ucuz Fj-Siemens laptopumun bataryası 4 senedir ancak 45 dakikaya falan indi. Bu sorunla karşılaşanlar varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

A300d 17f kullanıyorum. Birkaç gün önce win 7 ultimate e yükselttim. Hiçbir driver sorunu olmadı ama ethernetten internete bağlanma sorunu oluştu. Ağa bağlanmıyor bilgisayar. İnternet erişimi yok diyor. Arada sırada bağlanıyor şu an olduğu gibi. Bunun çözümünü bilen var mı?

Kardeş ben vin 7 yükseltme falan yapmadım ama recovery ile yeniden yüklemeden sonra ki bu 3 kez oldu ,bi müddet sonra aynen senin bahsettiğin ağa bağlanmama sorunları çıkmaya başlıyo.wireles anahtarı acıkken bile kapalı ikazı veriyo her seferinde uğraşıyorm bazen vin sorunu çözemedi diyo bazende nadiren cözüm buluyo ve bağlanıyo.özellikle kablosuz ağlara bağlantıda var bu.ne yapamalıyım
  • bios update işe yaradı diyorsan bana bunu yapmanın yolunu sölersen bende yapym teşekkürler.
  • slm toshiba a300 15b aliyorum Bilgisayar iyi midir? Fiyati da iyi gorunuyor.
    Dv6148eu var bende memnundum ama arizalaniyor surekli sizce bu alacagim toshiba hp bilgisayarimdan daha mi iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuthvr -- 2 Haziran 2010; 12:40:05 >
  • bende a300 2d4 bilgisayarım var buna xp kurdum kurulmuyordu biostan sata yı kapattım ama şimdi de geri sata yapınca bilgisayar açlmıyor galiba sataraid drive yüklemem gerk herşeyi tanımş gorunuyor ama gerçi sata driverde bulamadım ama yardım edebilecek olan varmı bana özel mesj atarsa sevinirim
  • TOSHİBA A300-1EC kullanıyorum.

Adaptörümde problem var bana yardımvı olurmusunuz?
    teşekkürler

|TOSHIBA Satellite A300 FUN CLUB|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonyboy -- 30 Ağustos 2010; 14:32:12 >
  • selam arkadaşlar a300 15 d kullanıyorum 2008 ağustosta almıştım işte 2 sene olmuş mükemmel özelliklere sahip bir laptop yhada ben yanılıyorum :S
    bilgisayara oyun yükledim her oyunu mükemmel derecede kaldırıyor hiç kasma yapmıyor ama 5 10 dk sonra alev alev yanıyor laptop ve kapatıyor kendini çok canım sıkılıyor neden olduğunu anlayamadım. servise göndermedim cünkü yurt dışından almıştım. bide arkadaşımla açmayı denedik başaramadık :S laptop kötü oldu ya bilgisi olan varmı neden ısınır bu laptop ? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hashimi

Toshiba Recovery icin buraya bakabilirsiniz:http://jamshidhashimi.com/?p=112

bu recovery programları ne işe yarıyor
  • Beyler a300d 17f makinamın modeli. Ben temizlik maksadıyla hep elektrik süpürgesi kullanırım fan için hava girişine çıkışına yapıştırırım süpürgeyi. Isınma sorunum falan yok ama makina ilk açılışında yani tamamen soğukken fandan acaip ses geliyor. Kükreme gibi adeta. Fanın üstüne hafif darbe vurunca kesiliyor bu ses ama sonra yeniden başlıyor. Çok yüksek devirde çalışırken bu ses kayboluyor. Kesin fanda gevşeme oldu yapabilirim bunu ama bu kasanın içini açmanın yolunu bilmiyorum bilen var mı?
  • arkadaşlar benim vista yüklü toshiba laptopum var format atmak istiyorum ama alırken herhangi bir cd verilmedi nasıl format atabilirim yardımcı olurmusunuz?
  • arkadaşlar msn ve skype kullanıyorum kamerayı açtığımda 1 2 dakika içinde kameram gidiyor ve simsiyah oluyor webcam görüntüsü bu sorunu nasıl çözebilirim ışığa tutunca görüntü geliyor sonra hemen yine gidiyor ayarlarla oynadım ama sorunu çözemedim . model A-300 1EC
  • Merhaba arkadaşlar;
    A300 1NC kullanıyorum yardıma ihtiyacım var.
    disk kurtarma ile pc me format attıktan sonra ,pc yi normal olarak ilk günki gibi kullanmaktayım.Fakat web camera asistant softvare çalışmadı ve kameramın faal olmadığını gördüm.şuan camera ile ilgili yazılımda pc de yok.yardımlarınız tavsiyeleriniz için teşekkürler .
  • Arkadaşlar toshiba A300-15B laptop'ımı satıyorum . 2.5 yıl kullandım . Sıfır gibidir . Mac alacağım için satıyorum ilgilenenler mesaj atabiir
  • benide ekleyin

Satellite A300-243
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.