Şimdi Ara

Toshiba Qosmio X-70 (Acil Destek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Bundan yaklaşık 3 sene önce İzmir Vatan Bilgisayardan Toshiba Qosmio X-70 A-13N Modeli laptop aldım. Aldığım gündem beri bi hayır görmedim. Felaket yavaş çalışıyor. Açılması kapanması 1 saat. Sağ tıkla yeni klasör oluşturma 3-4 Dakika :) . Gittim değişim istedim servise gönderdiler. Herhangi bir sorun yokmuş. Güncelleme yapmış beyefendiler. Aldım pek bişey değişmemiş. Tekrar götürdüm aynı muhabbet. Bu arada işlerden dolayı şehir dışına çıkmıştım ilgilenemedim. Garanti Süresi geçti elimde patladı pc. Tüm güncelleştirmeler yapıldı. Antivirüs programı ile didik didik arandıda. Windows 10 da yükselttim hiçbiri çözüm olmadı. Dün itibariyle artık hiç açılmıyor sürekli yükleme ekranı. Bu arada en son baktığımda sistem bilgisinde işlemci-ram kısmo yok gözüküyor. Herneyse Artık dayanamadım Anakart kısmını açtım ram slotları boş gözüküyor.8 gb ram olmaıs lazım cihazda Dahili rammi var, yoksa harbiden rammi yok. Servise verdiğimde ramleri falan mı aldı bu haramzadeler 🙄🙄🙄
    Toshiba Qosmio X-70 (Acil Destek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i2mirli -- 11 Ekim 2018; 14:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmudur konudan anlayan bir Allah’ın kulu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i2mirli İ kullanıcısına yanıt
    anakaratın arka tarafındada ram yeri var.

https://www.youtube.com/watch?v=uOpFcGLuVdg&t=626s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.