Şimdi Ara

Toshiba Laptop una Windows 7 kuranlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dizüstüme ( A200 1GH ) Windows 7 kurdum ama bir türlü value added package yi kurmama rağmen üstten inen simgeler , inmiyor çalışmıyor , çalıştırabilen varmı acaba aranızda ?

Bu başlıkta sorunları ve çözümleri paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaybursa -- 15 Mart 2009; 20:49:31 >

• flash card support utility kurup denermisin
  • üstten ınen sımgeler derken?hanı su kısayol sımgelerı var toshıbanın kendı sımgelerı?
    eger o ise arkadasın dedıgı gıbı flash card utılıty dıye gecıyor,programı baslatılan programlardan kaldırmıs da olabılırsın,bu arada nasıl yukledın bır sorun oldumu bır bılgı verbılırsen cok sevınırım,ozellıkle touchpad de uyumsuzluk vs sorunu varmı?
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben TOSHİBA NB200 ve Asus EeePC1000H / Asus EeePC1000HE ye windows 7 RC deneme amaçlı kurdum. bu Netbook larda performans olarak Windows XP den daha performanslı çalıştığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. NB200 de hiçbir sürücü sorunu ile karşılaşmadım her şey çalışır durumda. ancak Asus da 1000H de bir sıkıntı olmamasına rağmen 1000HE de Webcam de sıkıntı oldu birtek webcam çalışmadı ama üzerinde araştırıyorum. Her üç makinede çok kullanışlı pil süreleri harika BE200 ve 1000HE de yaklaşık 7 saat ila 7,5 saat arası giderken 1000H de 5,5-6 saat arası gitmekte pil süreleri işlemci farkından kaynaklanmakta sanırım, Bildiğiniz gibi 1000H de Atom 270 işlemci kullanılmakta NB200 ve 1000HE de ise Atom 280 işlemci kullanılıyor. üç makinede de 2GB ram kullandım ilk açılış ve programların açılışlarında en iyi süreleri 1000H de aldım çünki HDD yi Seagate 320 GB 7200rpm ile değiştirmiştim. Asus da bu işlem çok kolay ama Toshibada henüz deneyemedim en kısa sürede deneyeceğim. zaten yakında geniş bir incelememi ve bol fotoğraflı olarak burada sunmayı düşünüyorum işlerimin yoğunluğundan biraz gecikiyor kusura bakmazsınız inşallah.

saygılar,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.