Şimdi Ara

Toshiba Laptop açıldıktan 1-2 sanıye sonra kapanıyor açılıyor ve tekrar kapanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
105.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba hocam

Bende de bios ekranı gelmeden ekran çalışmaya başlamadan yeniden başlatıyor bilgisayar

Model hp pavillion dv6 1360et

Nasıl çözdünüz sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayar açılıp kapanıyor yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa217

bendede packard bell acma tusuna basıyorum pc daha acılmadan kapanıyor arka kapagını actım toplamda 3 gb ram var 2 gb olanı sokup denedım yıne aynısını yaptı 2 gb tekrar taktım ve sonra 1 gb olanı söktüm açıldı çalışıyor allaha sukur bu sorunla karsılasanlar bı denesı

dostum teşekkür ederim. aynı sorun bende de vardı senin dedğin gibi yaptım çözüldü...

• elektürükçü kullanıcısına yanıt

Toshiba tecra eski laptop var. Açılıyor bazen 10/20 dk açık kaliyo kapaniyo. Sonra uyku moduna girmiş gibi tekrar açılıyor kapanıyor. Bazen güç tuşuna basmayla vs. Açılmıyor. Bazen açılıyor. Bu çözüm sorunu halleder mi?

• Mr. Angelo kullanıcısına yanıt

Ben bilgisayarımı açma-kapama tuşuna basarak açıyorum sonra windowsu yeniden başlat seçeneğini seçiyorum ve windows başlatılıyor dedikten 5-10 sn sonra mavi ekran vererek kendini yeniden başlatıyor nasıl düzeltebilirim instagram=emrullahbaysal_3455 instagramdan bana ulaşırsanız çok sevinirim.

• nippess N kullanıcısına yanıt

Ben bilgisayarımı açma-kapama tuşuna basarak açıyorum sonra windowsu yeniden başlat seçeneğini seçiyorum ve windows başlatılıyor dedikten 5-10 sn sonra mavi ekran vererek kendini yeniden başlatıyor nasıl düzeltebilirim ben istanbuldaym size nerden ulaşacağımı bilmediğim için

instagram hesabım =emrullahbaysal_3455 instagramdan bana ulaşırsanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.