Şimdi Ara

toshiba L755 ISINMA VE FAN GÜRÜLTÜSÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ancak şöyle bir sorunum var kısa süre önce gta 4 oynayabilmek amacı ile laptop bilgisayarıma nvidia inspector programı indirip değerleri bir miktar yükselterek overclock yapmaya çalıştım sonuç olarak bir şekilde gta 4 oynanabilecek hale getirdim laptopu ancak bu sırada aşırı derece ısınmaya başladı laptop ve fan aşırı hızlı ve gürültülü çalışmaya başladı sonrasında anladımki bu overclock ve nvidia inspector yazılımı bana pek hayırlı olmayacak sistemden kaldırdım ama maalesef sorun çözülmedi ısınma ve fan sesi devam etti akabinde internette hd fil izlerken ansızın ekran beyazlamaya ve sistem kasılmaya ve tamamen kontrolden çıkıp aşırı ısınmaya başladı tedirgin olarak güç butonundan sistemi kapatıp tekrar açtım ancak durum değişmedi sonrasında çaresiz format atmak zorunda kaldım şimdi ise halen aşırı ısınma ve fan gürültüsü ile başbaşayım bu konuda bana yardım ve önerilerde bulunursanız sevinirim. bu arada ürünün garantisi bitti servise vermek istemiyorum ve bulunduğum yerdeki toshiba servisi müşteri memnuniyeti anlamında yerlerde teknil personelli deneyimsiz ve disiplinsiz o sebeple teknik servise vermek pek istemiyorum.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.