Şimdi Ara

TOSHIBA L650-11F i5 430M hd 5650

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
9.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de dün farkettim, gayet iyi görünüyor ama bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.
  • ürün yeni seri yeni.. biraz daha bekleyip daha yeni gelen ürünlere yönelmenizi öneririm :)
  • oha yaa bu fiyat ne böyle
  • Ben dün gördüm ürünü.Toshibanın makinelerini çok kaba buluyordum bu cihaz önceki seriye göre daha ince,sony kadar olmasada samsung yada LG ler gibi hoş cihaz olmuş.Hoperlor delikleri küçük gözüktü bana ,yuvarlak değilde yarık şeklindeydi,harman kardon vb yazmıyordu..
  • L serisi genel olarak A serisinden kalite olarak daha geridedir. Toshiba yine bir yerden kısarak fiyatı dengelemeye çalışmış..
  • Toshiba markası insana güven veriyor bence. Özellikler güzel bir de kasasını kontrol etmek lazım. Toshibaya göre uygun fiyat ama neden bu kadar uygun orası soru işareti
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Toshiba markası insana güven veriyor bence. Özellikler güzel bir de kasasını kontrol etmek lazım. Toshibaya göre uygun fiyat ama neden bu kadar uygun orası soru işareti

Bir önceki mesajda açıkladım ya üstad..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Toshiba markası insana güven veriyor bence. Özellikler güzel bir de kasasını kontrol etmek lazım. Toshibaya göre uygun fiyat ama neden bu kadar uygun orası soru işareti

Bir önceki mesajda açıkladım ya üstad..

Kaliteyi biraz daha açıklar mısınız almayı düşünüyorum da.
  • Kaba görünebilir ama özellikleri, kalitesi ve teknik servisi açısndan gözü kapalı alırdım eğer param olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480p -- 15 Haziran 2010; 21:38:39 >
  • Hoparlörler daha güçsüz olur. Malzeme kalitesi daha düşük olur vs vs. Kabaca bakıldığında fazla fark yoktur..
  • i3 330m kullananlardan görüş rica edelim lütfen.. oyun&çoklu uygulamalar&genel performans olarak 330 m i nasıl bilirsiniz gençler?
  • A500 19 W alacaktım ama bu modelin daha iyi ve yeni bir model olduğunu öğrendim ve ürünü vatan bilgisayardan aldım. Almak isteyenlere L650-11 F i tavsiye ederim. Eminim ki bu modelin de fanları çok kısa bir zaman sonra oluşacaktır.
  • ürün sahipleri ayrıntılı bir inceleme yaparsa çok makbule geçer almak isteyenler olabilir...:)
    lanet olsun içindeki küçüklükten gelen toshiba sevgisine
  • Cihazi alan arkadaslarin yorumları daha bilgilendirici olacaktır, kısa bir inceleme ve resimleri koyabilirlerse bilgi sahibi olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480p

Kaba görünebilir ama özellikleri, kalitesi ve teknik servisi açısndan gözü kapalı alırdım eğer param olsaydı.

Teknik servisi mi? Toshıbadan bahsediyorsum değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: 480p

Kaba görünebilir ama özellikleri, kalitesi ve teknik servisi açısndan gözü kapalı alırdım eğer param olsaydı.

Teknik servisi mi? Toshıbadan bahsediyorsum değil mi?

dur yapma ya bende tosh alabilirim
  • Detaylı ürün incelemesi yapacak kadar yeteneğim ve zamanım malesef yok ama merak edilen sorunlara cevap vermek isterim.
  • Çok daha düşük fiyata Asus N61JA serisi var. Üstelik ekran kartı HD5730.
    Ayrıca Toshiba servis sorunlarıylada uğraşmamış olursunuz.

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111629/asus-n61ja-240dv.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

i3 330m kullananlardan görüş rica edelim lütfen.. oyun&çoklu uygulamalar&genel performans olarak 330 m i nasıl bilirsiniz gençler?

benim laptopda işlemci olarak o var kasma yok hiç :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.