Şimdi Ara

TOSHIBA 65UA2063DT GÖRÜŞ VE ÖNERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
9.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün itibari ile A101'de 10.599TL'ye satılan Toshiba 65 inç 65UA2063DT Ultra HD Android TV'yi satın aldım. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum.

Önümüzdeki sene itibari ile aktif olarak kullanmaya başlayacağım, şimdilik bekleteceğim. Youtube'da Adem Helvacı'nın anlatımı ve kendi sitesi olan inceleriz.com'daki yorumlarını okuyarak alma kararı aldım.

Videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

TOSHIBA 65UA2063DT Android Smart Led TV A101 13 ocak 9599TL - YouTube

Kullanan veya detaylarını bilen varsa görüşlerini almak isterim.

Teşekkürler.

• bence kötü yaptın. üyeliğini devam ettirirsen eğer, ilerleyen zamanda veryansın sesini de duymak isteriz.. TOSHIBA 65UA2063DT GÖRÜŞ VE ÖNERİ  yine de hayırlı olsun diyeyim, iyi günlerde kullan. (a101'de ne işi var tv'nin gerçekten anlamıyorum.)

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Üyeliğim 2014'ten beri devam ediyor ondan yana bir problem yok :) Fakat neye göre kötü yaptığımı söylediğinizi de bilgilenmem açısından detaylandırabilirseniz sevinirim.

Saygılar.

• tamamen güven meselesi. bir de derler ya, elektronik işi biraz da şans işidir diye. TOSHIBA 65UA2063DT GÖRÜŞ VE ÖNERİ  gerçi ben değil elektronik, hiç bir işte şansa yer yok diye düşünüyorum. şans kelimesine inanmıyorum yani. bu tv'lerde dikkati çeken olay, tv'nin yazılımıdır. app'ler ile hiç bir sorun yaşamadığın takdirde, bence bim'den de alınsa sorun olmaz. ama ne bileyim, güven ve samimiyeti sorgulayarak, o sonuca varıyorum. a101'in tv satmasının esas bir amacı olmalı. onu ispat edebileceğimi sanmıyorum. ama en basitinden, satılan notebook'ların özelliklerini hafızamdan geri çağırınca, aldığın tv'nin pek al benisi yok gibi geliyor bana.

gıda ve elektronik sektörünün içi içe olması ne bileyim sence tuhaf değil mi? fiyatının düşük olması gerçek sebep olmasa gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 29 Eylül 2022; 16:4:55 >

• 65UA3A63DT 65 modeli kullanıyorum 65UA2063DT aralarında çok fark yok.

Ben keşke fiyatı 10.500 olduğunda amazondan TCL725 modeli alsaydım dedim.

Ekran ne kadar ayarladıysam olmadı renk tonunu beğenmedim.

Görüntü sadece cepheden güzel 45 derecelik açıdan bence kötü görüntüsü var.

ses kalitesi çok iyi android özellikle mikrofonlu kumanda çok iyi çalışıyor.

netflix youtube prime video gibi uygulamalar gayet iyi.

ama android üzerinde bir maç açınca android kendini kapatıyor tekrar açıyor. tv yi fabrika ayarlarına döndürmen gerekebilir. bu her zaman olmuyor ama hiç beklenmedik anda yapıyor.

açıkçası 10 üzerinden 6 alır vasatın az üstü.

• Kayınbabam 40" olanini almiştı,bir yıl olacak ekran kalitesi güzeldi.Fiyati uygunmuş bence iyi bir alış veriş olmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de 65UL3C63DT modelini aldım. Adem Helvacı'dan incelemesini izleyip almıştım. Android değil, Smart TV bendeki. Android-Smart farkı ne onu da bilmiyorum. Adem Helvacı da kendisi Smart'ı tercih ederim demişti o yüzden sizin modeli değil bu modeli almıştım. Prime, BluTV, Beinconnect ve HDMI kablo ile kasayı bağlayarak oyun oynamak için kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

• Merhaba.Vestel kökenli benim gördüğüm tüm tvler titremekte.Bu model dahil.

• KucukprensTR K kullanıcısına yanıt

Merhaba. Görüntü kalitesi nasıl, siyahlar iyi görünüyor mu özellikle karanlıkta?

• TV konusunda pek bilgim yok, siyahlarda arka ekranda ışık parlaması var ama hiç rahatsız etmiyor. Game of thrones tüm sezonları bu TV de bitirdim ve çok memnun kaldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu tv haftaya tekrar gelecek ve almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Kullandığınız zaman boyunca oluşan izlenimlerinizi aktarabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar öncelikle.. Ofiste kullanım için göz gezdirirken dikkatimi çeken bir ayrıntı oldu, bu ayrıntı ile ilgili bir bilginin varlığını sorgulamak adına göz gezdirdiğimde ise sizin yorumlarınızı okudum. Hani "bit yeniği" derler ya, işte öyle bir şey.. Toshiba'nın babasının oğlu olsan böylesine yüksek iskonto ile ürün alamazsın diye düşünüyorum.

Hemen altta yer alan ss 'de, birbirlerine çok yakın 2 adet farklı Ürün Kodu belirtilmiş..

Neden aynı ürüne 2 farklı kod verilir? tam olarak bilemiyorum ama bildiğim kadarıyla da; birden fazla kod var ise, "birden fazla da ürün, özellik yada sürüm farklılıklarının olduğu anlamı" sonucundan başka bir anlam verilebileceği kanaatinde değilim..

2 farklı ürün kodu üzerinden göz gezdirdiğimde ise;

Daha da açıklayıcı olması adına:

Benden bu kadar olsun, detaylıca araştırma yapmak isteyen var ise ulaşacağı sonuçları bilmek isterim ve sson olarak da şunu belirtmek isterim ki; aradaki fiyat farkının sadece tv sehpa ayağından kaynaklı olabileceğine inanan arkadaşların, eleştirilerine de cevap vermeyeceğimi şimdiden belirtmek isterim..

Saygılarımla.

• A101den aldık bakalım televizyonu.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt

İzlenimlerin neler,bende almayı düşünüyorum

• ferman1987 kullanıcısına yanıt

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın, tv hakkında fikirlerinizi bekliyoruz bende alma arefesindeyim, tv yi siz mi kurdunuz yoksa servis mi gelip kuracak

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Sipariş oluşturdum. 15 iş günü içerisinde teslim edilecek.

• _denzel_ _ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Henüz gelmedi. 15 iş günü içerisinde teslim edilecek. Toshibaları vestel servisi gelip kuruyor bildiğim kadarıyla. Alırsanız siz açmayın. Ekranda vs... problem varsa üstünüze kalır.

• Tamamdır çok teşekkür ederim, mağaza stoklarında yokmu bugün gidip bakayım mağazalara varmı diye

• _denzel_ _ kullanıcısına yanıt

Mağaza stoklarında yok. Mağazadan ödeme yapıyorsunuz. Servis getirip kuruyor. Tv boyutu büyük olduğundan mağazadan satış yapmıyorlar sanırım.

• Teşekkür ederim maalesef yetişemedim stoklar tükenmiş, yalnız önümüzde ki hafta 58 inch toshiba 58ua2263dt gelecekmiş onu kaçırmam inşallah, bu arada 65 inch modeller 2 kod halinde satışa sunulmuş bununla ilgili Adem Helvacı şu açıklamayı yapmış isterseniz bir göz gezdirin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.