Şimdi Ara

Torrent Sitesi Davetiye Takas (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
2.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türktorrent davetiyemi arena-tr ile takas etmek istiyorum.
    crazyslamdunker@hotmail.com
  • Merhaba freshon davetiyesine ihtiyacım var, arena-tr, bitturk, torrentday, leechturk üyeliklerinden verebilirim
    Saygılar
  • merhabalar dostlar,

elimde bitturk davetiyesi var. diğer türk torrent sitelerinden herhangi birinin davetiyesiyle takasa açığım. maksat çeşit olsun.

alpaytuncay@hotmail.com

şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar elimde bittürk davetiyesi var turktorrent.cc ile takas edebilirim.
  • elimde çoksayıda bittürk davetiyesi var.. paylaşımı güzel arkadaşlara davetiye yollayabilirim.. başka bi torrent sitesinde paylaşımının ratio fotosunu gönderene davetiye atabilirm.. takas değil.. karşılıksız davetiye atacam. zaten hemen hemen her torrent sitesinde üyeliğim var mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

ilkaya1966@windowslive.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaya1966 -- 8 Haziran 2015; 23:19:26 >
  • Arkadaşlar chd release leri indirebileceğimiz torrent sitesi biliyor musunuz?
  • takas düşünen varsa elimde 5 tane turknova mevcut özelden görüşebiliriz.
  • elimde türktorrent
    türkdepobiz
    davetiyelerim var
    bittürk veya farklı torrent sitelerinin davetiyeleri ile takas yapabilirim

iletişim

ilkerertug@gmail.com
  • rekli11 R kullanıcısına yanıt
    Hocam email attim sana.
  • 1 adet Türktorrent davetıyesı atana Torrentultra ve trackerturk davetıyesı atarım saliherdem1985@hotmail.com
  • rekli11 R kullanıcısına yanıt
    turknova mevcut ilgilenirseniz
  • turktorrent.cc davetiyesi olan varsa turknova.net, bitturk.net, hdturk.org ve torrentday.com davetiyesi ile takas yapabiliriz , teşekkürler

mail adresim :uuslu2@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuslu

turktorrent.cc davetiyesi olan varsa turknova.net, bitturk.net, hdturk.org ve torrentday.com davetiyesi ile takas yapabiliriz , teşekkürler

mail adresim :uuslu2@gmail.com

PM
  • Tora kapanmış ekibi torrent-turk.net diye sitw açmış arkadaşlar üyelikler açıkmış bi bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangibir torrent sitesi için davetiye yollarmısınız tşkler
  • Torrentleech davetiyesi ariyorum. Ratio ornegi gonderebilirim

• torrent-turk davetiyesi gonderebilecek olan varmi?
  • Marhaba arkadaşlar ben de eski kült filmler arşivi yapıyorum.karagarga bu konuda en iyisi ve davetiyeye ihtiyacım var.yardimci olursanız çok sevinirim

• merhaba türktorrent, karagarga vb. davetiye arıyorum. yardımcı olacak arkadaşıma şimdiden çok teşekkür ederim.

iletişim feshmekan@gmail.com

Torrent Sitesi Davetiye Takas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadoruk -- 21 Kasım 2021; 17:55:13 >
  • merhaba türkçe olan torrent sitesi için davetiye arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar için iletişim maili bırakıyorum şimdiden teşekkürler

mail: drarter@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drarter -- 23 Kasım 2021; 1:21:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.