Şimdi Ara

Torrent Kullanımı Kısıtlanmaya mı Çalışılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar TTnetin Roket Hizmetini Her ay düzenli olarak kullanıyorum bilmeyenler için ufak bir açıklama yapayım, TTnet Roket hizmeti Fibernet ve Vdsl2 hizmeti alan abonelere 24 saat boyunca 100 mbit hıza kadar verilebilen bir hizmettir. Aralık ve Ocak aylarında bu hizmeti kullandığımda testlerde hızım yine 70 mbit idi. ve torrente saniyede ortalama 6-7 mb gibi bir veri indirebilmekteydim. Fakat bu ay gördüm ki Torrente ne yaparsam yapayım (kaynak sorunum yok) Testlerde Hızım yine 70 mbit Fakat saniyede 3-4 mb üzerine çıkamıyorum. 70 mbit hızda Teknik olarak saniyede 8 mb veri indirebilmem lazım. Normal web üzerinden download yaparken saniye 7 mb veri indirebiliyorum. Fakat torrente olmuyor (hız kısıtlama yok ayarlar normal) Aklıma şu Geldi Acaba TTnet Torrente karşı bir önlem mi almaya çalışıyor, Yada vermiş olduğu hızı torrente karşı bilerek mi düşürüyor bu sorunu başka yaşayanlar var mıdır, ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 23 Şubat 2014; 12:36:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.