Şimdi Ara

Toroğlu'ndan hodri meydan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psikolojik yönden sorunlu bir insan bu adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Ardanın yatta eski sevgilisiyle olan görüntüleri geldi aklıma. İlk çıktığı dönemlerdeydi, hatırlayan hatırlar bayağı uygunsuz görüntülerdi.

Eğer bir görüntü verecekse onları verebilir(özellikle tartışmayı tvye çekmesinden dolayı tahmin ediyorum).

Altınada şöyle bir konuşma:
    Eyy arda o zamanlar ailen yokmuydu, bu kızın ailesi yokmuydu vs.

Gsli arkadaşlar lütfen bana kızmasın. Bu adamın ne kadar terbiyesiz biri olduğunu Bursasporlular daha iyi bilir. Sadece yapabileceği miğde bulandırıcı şeylerden birinden örnek vermek istedim. Aklıma geldi paylaştım.

Kendisi Bursada sokağa çıkmaya cesareti olmayan biridir, zamanında yaptığı konuşmlar ve terbiyesizliklerden ötürü.

Bursa'da sizin gibi orayı tapulu malı sananların dışında kimin sokağa çıkmaya cesareti var ki ? Ona tepki buna tepki, sonrada ''o varya burda sokağa çıkamaz olmmmmffaefaefea'' türü kabadayıklar.

Arda Bursa sokaklarına kalmadı, dert etme sen bunları. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok...

• türk milli takımının ve türk futbolunun rizillikleri unutuldu. iyi senaryo.
  • Programda iyi polis / kötü polis numarasını da çekerlerse kafadan 2 saat 'Arda' muhabbeti.

Serhat heyecan yapmıştır şimdi, almıştır çoktan reyting kokusunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Ardanın yatta eski sevgilisiyle olan görüntüleri geldi aklıma. İlk çıktığı dönemlerdeydi, hatırlayan hatırlar bayağı uygunsuz görüntülerdi.

Eğer bir görüntü verecekse onları verebilir(özellikle tartışmayı tvye çekmesinden dolayı tahmin ediyorum).

Altınada şöyle bir konuşma:
    Eyy arda o zamanlar ailen yokmuydu, bu kızın ailesi yokmuydu vs.

Gsli arkadaşlar lütfen bana kızmasın. Bu adamın ne kadar terbiyesiz biri olduğunu Bursasporlular daha iyi bilir. Sadece yapabileceği miğde bulandırıcı şeylerden birinden örnek vermek istedim. Aklıma geldi paylaştım.

Kendisi Bursada sokağa çıkmaya cesareti olmayan biridir, zamanında yaptığı konuşmlar ve terbiyesizliklerden ötürü.

Bursa'da sizin gibi orayı tapulu malı sananların dışında kimin sokağa çıkmaya cesareti var ki ? Ona tepki buna tepki, sonrada ''o varya burda sokağa çıkamaz olmmmmffaefaefea'' türü kabadayıklar.

Arda Bursa sokaklarına kalmadı, dert etme sen bunları. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok...

aynen,bursalıların garip bi psikolojisi var anarşizmi iyi bişey sanıyolar sanırım.beşiktaşlada sırf rant sağlamak için düşman kesildiler ki mantıklı düşününce kendi içinde bile anlamsız.büyük takımsan küme düşmemeye oynamasaydın,sonrada beşiktaş düşürdü demeseydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Programda iyi polis / kötü polis numarasını da çekerlerse kafadan 2 saat 'Arda' muhabbeti.

Serhat heyecan yapmıştır şimdi, almıştır çoktan reyting kokusunu.

Geçen hafta yaptılar zaten iyi-kötü polisi. Çakar iyi Toroğlu kötü polis genelde.
  • bu durumuna en çok çakar seviniyordur. toroğlundan nefret ediyor.
    ikisi de silinir gider inşallah. gerçi ikisinin kavgaları rating amaçlı olabilir. bu iğrenç medyadan her şey beklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14
    Onun için de yanıtını televizyon kanalında vereceğim. Ama şunu açık ve net bir şekilde ifade etmeliyim.
    Ben ne söylediğimi biliyorum. Lütfen pazar akşamını bekleyin. Çünkü o akşam, tüm Türkiye, kimin ne olduğunu görecek. O zamana kadar herkes eteğindeki taşı döksün.”

arda'nın seks kasedi görüntüleri var da onları falan mı yayınlayacaklar nasıl bir açıklamadır bubir de posta gazetesi'nde gördüm,arda'nın durumunu ürolaga sormuşlar adam da "böyle bir şey olabilir" demiş,rezillik yemin ediyorum

• tamamen reyting düşünülerek yapılmış bi açıklama. herkes o akşam o programı izleyecek sonuçta.
  • PARA PARA PARA
  • Yahu buna ne oluyor? Seks yapıpta sakatlansa sanane? Ortaya lafını koydun, daha neyin peşindesin anasını satayım. Ulan utanmasa orgazm süresinide hesaplayıp, ispatlarım diyecek. Ne kadar gerizekalı bir insan ya. Adam olsa özür diler bu konuyu kapatırdı. Bu kadar da bir insanın özeline girilmez.
  • Şu durumda hala reyting yapma peşinde koşuyor. Pazar akşamı tek yapacağı Ali Sami Yen'de kendisine edilen küfürleri millete göstermek olacak. Ondan sonra "Alın işte banada bu kadar küfür ediliyor" diyecek.

Hayatta hiçbir şeyden tiksinmiyorum senden tiksindiğim kadar Erman Toroğlu. O kadar rezil bir insansın ki insan sana bakınca yüzünü ekşitmekten kendisini alamıyor.
  • erman toproğluna gidip laf ediyorsunuz ya helal size!
    adam sadece fazla sex dedi .

asıl tepkiyi o posta gazetesine koyacaksın 1 hafta alma bak o haberi yapan utanmazlar nasıl kovuluyor !!

o gazete ise gitti sinem kobal ve arda turan'ın fotoğrafınaın üstüne fazla sex yazdı !!bulvar gazetesi vs vardı bir aralar orda öyle haber olmaz öyle bir haberciliğe tepki göstereceğinize kimle uğraşıyorsunuz!!

ERMAN--->benim başıma geldi fazla sex yüzünden dedi.ardanınki nedendir bilmem gibi birşey söyledi.

ama POSTA--->ARDA+SİNEM KOBAL ÜSTÜNE DE AŞIRI SEX YAZDI !!

hangisi sizce anormal olanı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

erman toproğluna gidip laf ediyorsunuz ya helal size!

asıl tepkiyi o posta gazetesine koyacaksın 1 hafta alma bak o haberi yapan utanmazlar nasıl kovuluyor !!

o gazete ise gitti sinem kobal ve arda turan'ın fotoğrafınaın üstüne fazla sex yazdı !!bulvar gazetesi vs vardı bir aralar orda öyle haber olmaz öyle bir haberciliğe tepki göstereceğinize kimle uğraşıyorsunuz!!

ERMAN--->benim başıma geldi fazla sex yüzünden dedi.ardanınki nedendir bilmem gibi birşey söyledi.

bişey bilmiyosan konuşma bari,

Arda üzerinden kendini yorumlamak ne demek, Türkçe bilmiyor musunuz? O kişi üstünden kendini örnek gösteriyor , programı izleyenler bilir

Gökmen Özdenak: "Arda fazla seks yaptığından dolayı sakatlanmış"

Erman Toroğlu: "Onu ben dedim"

Bunları neden göstermiyorlar?

Sen daha evli olmayan bir adama sevgilisi varken nasıl böyle terim kullanabilirsin? O terimide Tv de kullanırsa o lafı yersin

• quote:

Orijinalden alıntı: _sh@!n_

quote:

Arda üzerinden kendini yorumlamak ne demek, Türkçe bilmiyor musunuz? O kişi üstünden kendini örnek gösteriyor , programı izleyenler bilir

Sen daha evli olmayan bir adama sevgilisi varken nasıl böyle terim kullanabilirsin? O terimide Tv de kullanırsa o lafı yersin

ingiliz basınında rooney ile ilgili bile neler çıkıyor nedne bahsediyorsun.
    arda fazla sexten sakatlanmış olabilir demek tahmindir ayıpta değildir.

ha dersen sinem kobal genç güzel kız falan onla sevişirken olmuş falan o zaman o linci hakedersin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _sh@!n_

quote:

ingiliz basınında rooney ile ilgili bile neler çıkıyor nedne bahsediyorsun.
    arda fazla sexten sakatlanmış olabilir demek tahmindir ayıpta değildir.

ha dersen sinem kobal genç güzel kız falan onla sevişirken olmuş falan o zaman o linci hakedersin.

İngiletere'de 13-14 yaşında sex yapmayan kıza ucube gözüyle bakıyorlar?

Niye giriyoruz biz bu seks olaylarına?

Doberman Pazar günü hakkettiğin muammeleyi göreceksin, milyonlarla seyirci Arda'ya karşı yaptığın terbiyesizliği ödeticek

• Bir Şerefsizliktir Gidiyor

Arda yı bu duruma sokanın sinem kobalı bu duruma sokanında kızı vardır yoksa annesi eşi vardır cok sey yazmıyacam yoksa ban yıyecegım fakat sunu soyleyeyım turk mantıgıyla ne kadar yanlıs olsada arda erkektır ardaya bırsey olmaz ardayı hep kırmaya yıpratmaya callısıyorlar gerek rakıp medya gerek karakter fakırı reyting açları sefilleri tarafından fakat bır futbolcu ıle cıktıgı ıcın bır bayana bu laflar edılıyse ben o adamda ne şeref ne haysiyet ararım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.