Şimdi Ara

Torku ürünleri dandik mi?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk cıktıgı sıralar cok kalıtelı olmasada ulke sartlarında guzel ve uygun urunlerı vardı. artık hıleye alısmıs olacaklarkı yaptıkları hıc bır urunu sepetıme atmıyorum. hem lezzetten ödün vermişler hem fiyatları almıs basını gıtmıs. "adı" kooparatif sadece..!
  • herşeyin kalitesi düştü içtiğimiz ayran bile çakma türk milleti hakettiği hayatı yaşıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada çikolatası nutellaya basar ben seviyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrikasyondan çıkan hazır gıdaların içeriği hemen hemen bütün markalarda aynıdır değişmez.Hatta patentleri belli başlı firmalara aittir gider o patenti satın alır.Torkuya gelecek olursak bazı Ürünleri güzel bazıları değil Nutellayla Banadayı karşılaştırısam Banadayı tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96DE7F07E

Bu gıda dedektifi kolpa biri kendisi daha gıda mühendisliği okumadan artistlik yapan herbokolog cinsinden kaale alınmaz.
    Adamın ne kolpalığını gördün acaba? Devleti ve bakanlıkları denetleme yapmıyor diye eleştiren herkes kolpa zaten. Adam gayet guzel incelemeler yapıyor sevmeyenlerin çoğu kendini belli ediyor zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güne kadar aldığım hiç bir ürününün tadını beğenmedim. İlk denediğim çikolatalarıydı ve yediğim en kötü çikolataydı diyebilirim. Ayrıca kaliteli diye fiyatı da normalden yüksekti. Ama benim damak tadım o kaliteyi hiç bir zaman algılayamadı. Bu nedenle evime en son girecek markadır kendileri.
  • Gayet dandik

Ulker eti falan da dandik

Yabanci cikolatalarina urunlerine 1 kez ulasinca bunlarin nasıl çöpler oldugunu anliyorsunuz

Ha dersen tc ortalamasina gore nasil gene dandik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Hazır gıda hazır gıdadırama hazır gıdalar içinde üste oynar, yoğurdu da genelde iyi ama dönemsel süt değişmelerinden ya da saklama koşullarından olsa gerek stabilitesi en zor korunan ürünlerden, en iyisi evde yapmak.
    Hocam yoğurdun neresi iyi sizde tat duyusu yok mu acaba, yoğurdu berbat ötesi. Acımtrak yoğurt mu olur? Hayatımda görmedim ben öyle şey.
  • Geçen algida da yüzde 1 mi ne süt var dedi dışarda yüzde 15 dedi.
    Algida açıklama yaptı. Türk Gıda yönetmeliğine göre süt yazmak yerine süt tozu süt proteini yazmak gerekiyor diye
    Kendileri hesap yaptıklarında protein oranı olarak avrupadan yüksek bir değer çıkıyordu.

Bu kolpaci özür diledi mi bilmiyorum ordan beridir sallamıyorum.

İnsan bilmediği yerde kafadan atmayacak. Turkiye cahiller ülkesi bir herbokolog çıkınca müritleri kendinden geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülker ürünlerinden daha kaliteli lezzetli duruyor.
  • torku'nun ürünleri kötü değil ben beğeniyorum.
  • Bisküvi ve çikolata konusunda diğerlerinden çok daha iyi ama yoğurdu sütçüden alıp yapmaya çalış hem daha güzel hem de karlı.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsan ben süt ve süzme yoğurt (https://mopas.com.tr/torku-suzme-yogurt-900-gr/p/495314) alırım daha çok, diğerlerinden nadiren alırım hazır olarak. Genel manada süt ürünlerinde sıkıntı ile karşılaşmadım. Arada olmuyor değil ama her markada aşağı yukarı oluyor, o da yine bahsettiğim nedenlerden olabilir. Tabi sizin dediğiniz ürüne spesifik olarak odaklanmış değilim, eğer sürekli alan ve inceleyen biriyseniz siz daha iyi farketmiş olabilirsiniz ya da damak tadı farklı olabilir ya da sürekli değilse öyle denk gelmiş olabilir.
  • Sorma hocam bi de üstüne fiyatı yükselttiler. Ticari zeka sıfır bizimkiler de 😃

• Yerli ve milli olan Saray, Ülker, Pöti Bör, Grissini filan var.

Önemli olan marka imajı.

Ben genelde 1981 yılından beri SaGra ürünlerini tercih ediyorum. Mesela her girdiğim bakkal veya markette Tadelle, SaGra filan ararım. 4-5 sene önce el değiştirmesine rağmen kalitesini ve ürünlerini değiştirmedi. SaGra'nın fabrikası Ordu'da ve bütün ürünlerini fındık ile yapıyor.

Hatta benim ilkokula gittiğim zamanlarda yani 1979-1982 arası vakumlu paketlerde fındık satarlardı.
  • Torku son zamanlarda çok bozdu , tereyağı, yoğurt , toz şeker , çikolata (banada) , şalgam suyu direk ilk aldığımız markaydı.

Şeker ve şalgam suyunun kalitesi ve tadı aynı ancak süt ve çikolata ürünlerinde gerçekten üzmeye başladı. Tereyağı eskiden mis gibi kokardı, lezzeti çok güzeldi ama şimdi margarinden hallice bir tadı var.

Banada artık zaten bitti, gitti o güzelim çikolata, şekeri yüksek yağ basılmış bir şeye dönüştü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 27 Mayıs 2020; 20:57:7 >
  • dandik ne kelime ,dandiğin önde gideni.
  • Ben araç ile gezmeyi çok sevdiğim için bir çok çikolata ve büskivi denedim. Uzun yolda şöförün canlı kalması için gerekli yiyeceklerdendir bunlar.
    Torku Tam çikolatam (kalpli bisvüki) de şeker pancarı şekeri kendini belli ediyor, ağızda ekşi bir tat bırakmıyor. Eti Tutku ve Ülker Biskrem den bıkarsanız bunu deneyin. Toruku 4x4 de güzel fazla ağır değil, orta karar. Günde bir kaç tane yenebilir. Aynı sınıftaki Eti Maximus ve Eti Karam ağırdır. Bunlardan günnde bir taneden fazlasını yemek pek istemezsiniz. Geceleyin canlı kalmak ve yolcuğu sonlandırmak için daha uygunlar.
    Torku ürünlerini her markette ve benzin istasyonunda bulunmayabiliyor. Tedarik ve yaygınlık konusunda sıkıntıları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 27 Mayıs 2020; 21:20:53 >
  • KONYA DSYB (Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği)

N1 Süzme yoğurt var, bulursanız bir deneyin tadı harika. Çelikkayalarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 27 Mayıs 2020; 22:9:40 >
  • Peynir,Sucuk,Kaşar diğer muadil ürünlere göre kıyaslandığında çok kalitesiz ama çikolata ve bisküvileri Genel olarak lezzetli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.