Şimdi Ara

Torku ürünleri dandik mi??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
5.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence çok önemli bir konu o yüzden buraya açayım dedim. Bu adamlar ilk çıktığında baya reklam yaptılar yok yerli ve milli, doğal falan diye. Bakın mesela yoğurdunda bir acılık var. Çok belirgin bir biçimde bir acı tat var. Zaman zaman alıyorum hiç şaşırtmadı. Ne bu ya? Yoğurdun acı olması normal değil. Ne katıyorlar buna Hiç mi benim gibi farkeden yok? Ekşi olur tatlı olur ama acı olamaz. Zaten tava yoğurdu üretmeyen firmaya güvenmem.

Hatta bu geçen reklam yapıyorlardı güya türk malı maya yaptık diye, ben de aldım eh biraz iyileşme var tabi ama hala aynı acılık da var. Torku dandik mi?

• Torku kooperatif malı, o yüzden ürünlerinin dandik olacağını sanmıyorum. Şahsen ben beğeniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saray, Bifa kadar dandik değil, orta karar bir marka.

Bisküvilerinde, Çikolatalarında güya Pancar Şekeri kullanıyor, yağ olarak yine Palm yağı (hurma yağı) kullanıyor.

Gerçi şimdi sadece Bisküvi üretmiyor.. Kolonyası bile var

• Bazı ürünleri arada Gıda Dedektifi radarına yakalanıyor...

https://gidadedektifi.com/tag/torku/

• Hocam yoğurdunu kendin yap yav hazır alma. Tüm paketlenmiş gıdalar tehlikelidir torku veya x marka önemli değil.

• Yoğurdu kendin yap, yapamıyorsan tire tava yoğurdu al. Biraz pahalı ama hayatımda yediğim en iyi yoğurt.

Not: ben yoğurttan anlarım.

• tire süt kooperatifi ürünlerini dene, sormana gerek kalmaz.
  • Palm yagi kullaniyorlar hurma yagida derler haklisiniz ama zararli hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Yoğurdu kendin yap, yapamıyorsan tire tava yoğurdu al. Biraz pahalı ama hayatımda yediğim en iyi yoğurt.

Not: ben yoğurttan anlarım.
    O iyi ama adamlar o kadar reklam yapıyor. Yani bilinçli tüketiciler şu yoğurdu görüp bu firmayı batırmaları lazımdı Yani tam bir vahşet yoğurt.
  • beğenmiyorsan yeme
  • Çikolatalarını çok başarılı buluyorum. Şarküteri ürünlerini denemedim. Bir firma her alana girip hepsinde başarılı olamaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik diyemem ama kesinlikle overrated
    Çikolatadan sucuğa marka her şeyi yapıyor. Sadece çikolata ya da sadece sucuk yapan firmalarımız var ürün bazında daha başarılı buluyorum. Torku pohpohlanmış gaz dolu bir marka, artık kime faydalanmak içindir bilmiyorum

• Abur cubur paketli ürün olarak tek Çikolata alıyorum Torku çikolata çok kötü kahve yanında yemek için aldım midemi kaldırdı. Eti Ülker Nestle Torku hepsini denedim en iyi Eti nin çikolataları tat verdi. İçlerinden en kötüsü Torku diyebilirim.

• Bazı şeyleri iyi bazı şeyleri kötü,çikolataları aşırı kötü.
  • Torku Banada Nutella ya rakipti ilk çıktığında. Tabi sonra iğrenç cokokreme döndü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Piyasanın en düzgünü olabilir.

• Kalitesine bişe diyemem ama yerliyiz milliyiz diyip ithal gelen ürünlerle fiyatta yarışması (bazı ürünler için diyorum bunu) millilik olayını yalanmış gibi gösteriyor.

• Hayır kullanmıyormuş. Gıda dedektifi sıkça haber yaptı.

Torku hala milleti kandırmaya devam ediyor
  • Kimisi iyi kimisi eh işte kimisi kötü.

Ortalamada kötüye yakın diyebilirim.
    Nar suyu, şalgam, çemensiz pastırma falan güzel.

Şerbetler, ice tea benzeri içecekler, çikolatalar, tüm dondurulmuş ürünleri cidden kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 27 Mayıs 2020; 11:49:22 >
  • Nutella yoktu torkunun cikolatasini aldim begendim ama kekleri felan cok dandik..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.