Şimdi Ara

Torku Cipsi İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa böyle bir konu açtım. Aşağıda görsellerini paylaştığım ürün Torku Cipsi Bulgurdan Mevsim Yeşilleri ve Yoğurt Aromalı. Bir kere ürün klasik manada bir patates cipsi değil, o nedenle ürün ismi yanıltabilir. Bulgurdan yapılmış bir atıştırmalık, patates cipsi ile uzaktan yakından ilgisi yok. Tat olarak pirinç patlaklarını andırıyor ama tam olarak o da değil. Biraz tuzu fazla geldi bana tuzlu çok sevmediğimden de olabilir.Yoğurt ve yeşillikten ziyade baharatımsı bir aroması var. Tat konusu göreceli tabii. Şahsi düşüncem herkesin bayılarak yiyeceği bir ürün değil gibi.Gelelim içerik kısmına ürün içeriği %71 bulgurdan oluşuyor, Bitkisel Yağ (Palm Yağ), Buğday Ruşeymi, Aroma Verici, Tam Buğday Unu, Şeker (Pancar Şekeri), Tuz, Yoğurt Tozu, Ekşi Maya. Bunların yüzdelik içerikleri görselde mevcut.

Gelelim ürünün fiyat ve gramajına. 75 gr ve 3,95 TL. Ürünün biftek aromalı ve cheddar peynirli çeşitleri de mevcut.

Torku Cipsi İncelemesi
    Torku Cipsi İncelemesi
    Torku Cipsi İncelemesi
    Torku Cipsi İncelemesi

• Torku'nun bir daha çöpünü almam çok dandik çoğu ürünü neyini alsam pişman oldum. Bu da başarısız gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Torku'nun bir daha çöpünü almam çok dandik çoğu ürünü neyini alsam pişman oldum. Bu da başarısız gibi
    patatesi bıraktık bulgura gectik ülke ekonomisi eyi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • torku'nun sütü çok iyi, onun dışındakiler başarısız

• tipi güzel ozukuyor yarın alayım bari

• Torkuyu eve sokmam

• Tipi çok tatlı

• Torku'nun en büyük sıkıntısı ürün gamının çok geniş olması ve her şeyi üreteyim mantığı ile belirli ürünlerde uzmanlaşamaması ve Torku denilince direkt olarak tüketici belleğinde belli ürünlerin ya da bir ürün grubunun yer almaması. Bu cips işi de böyle bir denemenin mahsülü bence. Torku, ürün içeriği ile ön plana çıkmak istiyor (glikoz şurubu içermez, karmin içermez vs), doğallık vurgusu ile tüketici belleğinde yer etmek istiyor. Tüketiciye güven verdiğini düşünerek, bu güvenin ardına sığınarak sonsuz çeşit mantığı ile yol alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 4 Temmuz 2020; 0:13:26 >
  • Patates cipsi haricinde cips yenmez.Bulgurdan cips mi olurmuş?İlk defa gördüm böyle bir şeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

Torkuyu eve sokmam

İlk defa sana katılıyorum .

Torku'nun çoğu ürünü gerçekten çok kötü tat olarak. Ayrıca fiyatlarında kazık kesinlikle değmez yemeyin daha iyi .

• quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Torku'nun en büyük sıkıntısı ürün gamının çok geniş olması ve her şeyi üreteyim mantığı ile belirli ürünlerde uzmanlaşamaması ve Torku denilince direkt olarak tüketici belleğinde belli ürünlerin ya da bir ürün grubunun yer almaması. Bu cips işi de böyle bir denemenin mahsülü bence. Torku, ürün içeriği ile ön plana çıkmak istiyor (glikoz şurubu içermez, karmin içermez vs), doğallık vurgusu ile tüketici belleğinde yer etmek istiyor. Tüketiciye güven verdiğini düşünerek, bu güvenin ardına sığınarak sonsuz çeşit mantığı ile yol alıyor.

Torku Cipsi İncelemesi

Şu ürünü denemediyseniz bir deneyin . Tadı Eti tutku gibi olur diye düşündüm ama çok kötü bir tadı var. Sanırım çok ugraşmıslar bu iğrenç tat için .

Dediğiniz gibi torku herşeyi üretmeye çalışıyor ama tatları çok kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 4 Temmuz 2020; 14:57:20 >

• Moueson kullanıcısına yanıt

lütfen bana katılma,mümkünse muhattap olmayalım

• Torku=ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Şu ürünü denemediyseniz bir deneyin . Tadı Eti tutku gibi olur diye düşündüm ama çok kötü bir tadı var. Sanırım çok ugraşmıslar bu iğrenç tat için .

Dediğiniz gibi torku herşeyi üretmeye çalışıyor ama tatları çok kötü.

Alıntıları Göster

Doğrudur . Çok abur cubur tüketen biri değilim. Toptancılığı da sevmiyorum. Sevdiğim ürünleri de var. En basiti kendi üretimleri et alıyorum Torku Doğrudan mağazasından ve hiçbir sıkıntı görmedim. Gofretleri hoşuma gidiyor. Tahin, pekmezi iyi. Bisküvi, çikolata, kek grubunda ya ürün bileşiminde ya tatta ya da başka birşey de sıkıntı var. Örneğin kremalı bisküvi yapmış ama kreması çok az. Bir de bu kadar çok ürün olunca dağıtımı da sıkıntı. Arasan da pek çok ürününe her markette rastalayamazsınız. O yüzden Torku Doğru'dan isimli kendi mağazalarını açtılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 4 Temmuz 2020; 17:55:5 >

• Sütünün lezzeti iyi Torku'nun. Ama içindeki koruyucu ne derece zararlı bilemiyorum. Beyaz peyniri kötü mesela. Kesme şekeri kullanılabilir.

Yukarıda fotoğrafını gördüğüm şeyi yemek istemem.

• 75 gram cips 4 TL höh be , 3 tane alsam 12 bir film için içine altın tozu mu koyuyorlar nedir abi cips dediğin patates yada ondanda ucuz olan mısırdan yapılan birşey ya 75 gram nedir abi kedimiyim ben kedim 75 gramdan fazla mama yiyor lan

• bimden 150 veya 135 gr patates cipsini 3.25 e almak varken 75 grama 4 lira vermek ekonimik gelmedi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

75 gram cips 4 TL höh be , 3 tane alsam 12 bir film için içine altın tozu mu koyuyorlar nedir abi cips dediğin patates yada ondanda ucuz olan mısırdan yapılan birşey ya 75 gram nedir abi kedimiyim ben kedim 75 gramdan fazla mama yiyor lan

Haklısınız. Fiyatı makul değil.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

Katılıyorum benim gibi düşünen birini buldum şaşırdım sütleri cidden çok iyi Torku Cipsi İncelemesi 

• Fiyatıda çok kendiside çöp.Daha torkunun bir ürünü nü alıpda beğendiğimi hatırlamıyorum uzun zamandır da almıyorım zaten. Büskivi ve çukulatları iğrenç hiç bir lezzeti yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.