Şimdi Ara

Torku Acılı Şalgam 250 Ml Cam şişe - 1,54 TL -BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 3 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xxxcem (1 mesaj) Jumaruu (1 mesaj) Normandia_06 (1 mesaj) mahmut716 (1 mesaj) helluri (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (3 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Torku Acılı Şalgam 250 Ml Cam şişe - 1,54 TL -BİTTİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bir rizeli olarak şalgam güzel diyebilirim,yöresel olarak şalgamdan anlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napervasız -- 15 Temmuz 2021; 14:35:22 >

• rize ile şalgamın alakası nedir bilemedim ama, doğanay kıvamında bir tadı var. bir tık daha kötü hatta.
  • Yarbay
    5693 Mesaj
    başladı ve bitti saygısızca
  • Yarbay
    2465 Mesaj

|
    |
    AslanAvda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8243 Mesaj
    rize ile şalgamın alakası nedir bilemedim ama, doğanay kıvamında bir tadı var. bir tık daha kötü hatta.
  • Binbaşı
    1889 Mesaj

Adana Hatay da Mersin de vs cok tüketilen sevilen bir icecek Rize ne alaka anlamadım

fakat aligöde tavsiye ederim alınıp dolapta saklanıp icilebilir el yapımı tadı kıyaslanmaz bile.

• Yarbay
    10718 Mesaj

Yok be hocam ne doganayı! doganay şalgam filan değil. Torku ona göre çok daha iyi.

Herkesin övdüğü serfresh'i aldım, içinde sarımsak var ! okadar farklı marka şalgam içtim ilk kez sarımsaklı şalgam gördüm ! ve bir daha almam.

• DH Yönetici
    5038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Yok be hocam ne doganayı! doganay şalgam filan değil. Torku ona göre çok daha iyi.

Herkesin övdüğü serfresh'i aldım, içinde sarımsak var ! okadar farklı marka şalgam içtim ilk kez sarımsaklı şalgam gördüm ! ve bir daha almam.

Turnip vs. bir kaç markada da gördüm aslında, acılıda güzel oluyor.

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

banabiden sipariş etmiştim bende 3-4 defa tadı güzel gerçekten
    |
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2948 Mesaj
    Şalgam severlere tavsiyedir. Yaz sıcağında beklemiş şalgam hemen bozuluyor. O yüzden marka olarak fikir birliği oluşmuş değil. Bu sıcakta kargo ile şalgam almayınız
    |
    |
  • Yarbay
    10105 Mesaj

stoklara girmiş

|
    |
  • Yarbay
    3873 Mesaj

Torku ürünlerine para vermem istediği kadar ucuz olsun.Dİncilere paranızı kaptırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 21 Ağustos 2021; 23:0:11 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    Bı ara içme gafletinde bulundum. Hayatımda içtiğim en kötü şalgam olabilir. Her sektöre elini attı bu aç gözlü firma, haliyle çoğu vasat ürünlerinin.
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

TURNİB ŞALGAM - Sanal Mağaza (turnib.com.tr) içecekseniz turnib şalgam için. Memnun kalırsınız. İstanbul da Bayrampaşadaki Ada parkın kapısının karşısında merkez dağıtım dükkanından alabilirsiniz. Tarsus daki fabrikada üretiliyor. Doğanay yanında sirke suyu gibi kalır.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.